Remington 700 Police / 700 MilSpec SS 5R

Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

prosimta....
tie otazky vobec nenaznacuju ze mas o to seriozny zaujem - kupit taku zbran ,

SPS -obycajna TENKA hlaven

SPS Stainless- NEREZOVE prevedenie

SPS VARMINT - tazka HRUBA DLHA hlaven - tercova

Ine rozdiely nie su , iba hlaven

Pazba z GB bez problemu , z USA Problem , musis mat cloveka co ti to dovezie odtial,, no rataj cena v usa + clo , dph atd,
inspiring_banach

Príspevok od používateľa inspiring_banach »

Sorry že som amatér... :oops:
inspiring_banach

Príspevok od používateľa inspiring_banach »

Ja som si vyhliadol pušku podľa toho čo o nej popísali na USA fórach, nečakal som že amíci vychvália takmer všetko a že bude lepšie pušku skladať z viacerých častí.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

marketing je svina :) kolko chces investovat do toho ??
inspiring_banach

Príspevok od používateľa inspiring_banach »

samotná puška okolo 1000 - 1500 €
puškohľad tiež nejak tak.. no bude sa to odvíjať od cien daných komponentov... a ak bude treba tak sa čo to vyčlení ešte navyše...
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

800-850 EUR stoji AICS pazba stage 2
Remington 1000 eur
lista + kruzky montazne - min. 200 eur ( Picatinny lista)
Harris 150 eur cca
Tovarenske naboje su nedostacujuce , teda prebijanie min. 1000 eur ( kvalitne ) neviem o nikom koho by bavilo z pusky za 3000 eur strielat tovarenske z roztylom 10cm na 300m
Potrebujes specialne cistenie na odstranovanie medi z hlavne a milion dalsich veci ...postupne nato prides ked sa pustis do toho
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5178
Dátum registrácie: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa lovec »

Trosku ho strasis,ked predtym nestrielal dlhu gulovu. Naboje mu na zaciatok postacia aj fabricke (S&B Match, Remington Premier Match,Norma),prip. prebijane od niekoho ineho.....a AICS mam tiez o stovku lacnejsie. Puskohlad ak ma rozpocet cca. 1500 - mam u seba Zeiss 6-24x56.

So samotnym prebijanim by som na zaciatok pockal. Najprv dat dokopy flintu a strielat (odkladat nabojnice! - budu sa hodit).
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

AICS Stage 2 ?:)) radsej ho pripravujem nato co pride heh
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1513
Dátum registrácie: 13 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

Otázka: ako by to bolo s dovozom k nám? Myslím aké papierovačky, prípadne cenové navýšenie? Máte s tým niekto skúsenosť, najlepšie pozitívnu? Model č.15 sa mi celkom... páči :) Rád by som to na športovú streľbu, nie ako zbierkové či poľovné železo.
tenorista
prispievateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa tenorista »

obávam sa že pozitívne moc nebudú zbraň za 2000usd by mo po zaplatení licencie ,dovozu ,cla a ostatných vecí vyšla na nejakých 120 000 bývalých peňazí.skôr by som zvažoval nechať postaviť pušku.
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1513
Dátum registrácie: 13 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

no, 100%-né navýšenie je teda celkom sila... Ja reku 500-600 dolárov navyše. Asi som naivný :) Myslíš že je to vôbec na Slovensku možné postaviť v tomto štýle? Čo sa týka dlhých, v tom sa tak dobre neorientujem... Už len tá hlaveň sama o sebe je úchvatná...
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1513
Dátum registrácie: 13 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

Ako je to potom s papiermi? Berie sa to ako "individuálna stavba", alebo ako custom pod hlavičkou nejakého konkrétneho výrobcu?
tenorista
prispievateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa tenorista »

niekto kto má licenciu na výrobu zbraní Ti to dá dohromady,vyrazí názov a číslo čo má pridelené.pôjde s tým na tlakovky a potom Ti ju predá.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Chlapy netrapte sa ..
mototechna: kolko cches dat penazi do toho ??? komplet puska optika + vsetko na LR strelbu ? aby sa tu chalani zbytocne netrhali...lebo to tak byva uz aj z vlastnej skusenosti viem , custom puska min. 4000 € + zvysok aby to odpovedalo puske dalsich 4000 € dalsie otazky ? zda sa ti vela ? tak si poskladaj rem 700 + aics + zvysok a treba ti tak aspon 5000 € na zaciatok,, zbran + prebijanie+ sklo, vies toto neznasam kazdy pyta info ty sa natrapis kym pohladas , pospekulujes a potom ti kazdy povie cooo take drahe ?? tak to nieee nechcem
friendly_dewdney

Príspevok od používateľa friendly_dewdney »

turbi chces povedas ze ty si na zaciatok vrazil 5000e do zbrane aj prebijania,nehnevaj sa ale niekedy trosku prehanas
Napísať odpoveď

Návrat na "Poľovné zbrane"