CZ 97B

eager_kowalevski

Príspevok od používateľa eager_kowalevski »

Skúsim,zaťial mám strielané pár kusov S&B. Ide mi vlastne o cenu, dám vedieť aký je rozdieľ.
Kall
prispievateľ
Príspevky: 308
Registered for: 20 years 1 month

Príspevok od používateľa Kall »

z CZ 97 mi chodily dobře všechny druhy střeliva.
bajec
občasný prispievateľ
Príspevky: 58
Registered for: 10 years 5 months

Príspevok od používateľa bajec »

Zdravím...robím si ZP sk.A...CZ 97 B je moja láska na prvý pohľad...zatiaľ som ju len držal v ruke, nestrieľal som z nej...chcem ju na nosenie aj na strelnicu, z každej strany počúvam ako je táto zbraň veľká na skryté nosenie a aké je drahé strelivo a o značke CZ ani nevravím...tieto tri dôvody mi nevadia...má niekto skúsenosti z nosením takejto veľkej zbrane - vyťahovanie z puzdra na opasku, z podpazušného puzdra? sadanie do auta, oblečenie na skryté nosenie...

odporúčanie ako nekupuj CZ, kúp si Glock by som nechcel čítať...popri strieľaní chcem 97ičku aj na rozbíjanie orechov a pribíjanie klincov(žart) :lol:
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa tompek »

ak sa ti páči a dobre sa drží- ja som mal na ňu krátke prsty-kúp si ju. Na nosenie isto nebude, ale na to prídeš sám....
Naposledy upravil/-a tompek v 29 Dec 2013, 16:03, upravené celkom 1 krát.
vigorous_brattain

Príspevok od používateľa vigorous_brattain »

výjazd napísal:nemate na nej niekto ine mieridla ? rad by som pocul vase nazory co sa tyka mieridiel
Mám CZ 97 a mířídla od Zendla http://zendl.cz/index.php/produscts/miridla/5-cz75hledi - hodím sem obrázky během zítřka jestli chceš...
vigorous_brattain

Príspevok od používateľa vigorous_brattain »

bajec napísal:Zdravím...robím si ZP sk.A...CZ 97 B ....
Já nosím cz 97 skoro každý den a nemám problém - chce to kvalitní pouzdro, já mám kožené od falca - auto pokud máš větší auto - místo kolem sebe pak není problém

Jinak jsme zatím neměl žádnou závadu.
Kall
prispievateľ
Príspevky: 308
Registered for: 20 years 1 month

Príspevok od používateľa Kall »

Mám, nosil jsem asi 5 let, přesnější pistoli v této cenové skupině jsem neviděl,
postupem času jsem přešel na revolver, a pak zpět na 45 ale vzhledem k nutnosti vyšší kapacity a zastavovací schopnosti,tak PARA.
friendly_hoover

Príspevok od používateľa friendly_hoover »

mal som ju je to urcite dobra zbran presnost je tiez fakt dobra mne trvalo asi 300 vystrelov nez som si zvykol a dokazal som tu presnost fakt vyuzit co sa tyka nosenia je velka ano, ale rad som ju nosil a to bud na gumovom pase alebo v puzdre na opasku ale radsej nosim zbran na gumovom pase okolo brucha taketo nosenie bolo ok a nikto si nevsimol ze ju u seba mam alebo zeby dako vytrcala, ma dobru kapacitu a je to kanon bral som si ju vlastne castejsie ako 9mm mozem ju urcite doporucit aj na nosenie samozrejme ludia su rozny a treba urcite zvazit aj fyzicke dispozicie
Gabo13
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa Gabo13 »

Zdravím páni, chcem sa opýtať ak má niekto skúsenosti s ND na CZ97b - potreboval by som kúpiť aspoň základné ND, alebo ak by niekto vedel poradiť obchod s ND pre CZ. Na stránke CZUB toho vyslovene pre 97 veľmi veľa nie je (písal som aj do CZ - samozrejme žiadna odpoveď) - sú spoločné niektoré ND aj so 75 resp. TS atď.. z tých čo by som potreboval? Chcel by som toto:

- svetlovodnú mušku - meral som celkovú výšku bodovej čo mám v pištoli - mne to vychádza na cca. 5,5mm a šírka je cca. 3,2mm. Zadné mieridlá sú pôvodné, pevné. Na stránke má CZUB uvedené pre 97 výšku V9 = 7,5 mm (vlákno 1,5mm) - ale to mi nejako nesedí, o 2 mm som sa s posuvným meradlom nemohol pomýliť.
- záchyt záveru - v e-shope nemajú uvedené, pasuje aj iný?
- úderník - v e-shope nemajú uvedené, pasuje aj iný?
- pružiny - záchytu zásobníka, vratná pružina záveru + neviem čo sa zvykne lámať na ČZtách - v e-shope nemajú uvedené pre 97 žiadne pružiny, pasujú aj z inej CZ?
- spúšť pre menšie ruky - je tam iba foto, robia to ešte?

Vopred ďakujem za odpovede.
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa tompek »

Skús sa kontaktovať na adrese:
http://www.m-hunt.sk/kontakty
radi ti poradia, odporúčam p. Krištofíka

Čo sa týka náhradných dielov, pokiaľ som ju mal nič som nepotreboval, škoda kupovať diely do zásoby.
Mieridlá kedysi mali skladom.
eager_ride

Príspevok od používateľa eager_ride »

Chtěla jsem říct, že jsme s CZ 97B také neměli žádné problémy tak bych nesháněla náhradní díly.
Gabo13
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa Gabo13 »

Zdravím, chcem sa opýtať kto má alebo mal CZ97 do akého plastového púzdra pasuje - myslím Fobus, IMI, Blackhawk atď., originál pre 97 som nenašiel. Na niektorých stránkach píšu že by mala pasovať do Fobus pre Walter PPS ale to sa mi nejako nezdá, aby som nekúpil zlé. Ďakujem.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Keďže Walther PPS je jednoradý subcompact a CZ97 veľká služobná dvojradová full size pištol... tiež si myslím, že pasovať nebude.
Gabo13
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa Gabo13 »

To je dôvod prečo sa pýtam kto mal, má, videl, má skúsenosť atď. :) napr. tuto aj na iných stránkach tvrdia že PPS púzdro pasuje, keďže nemám možnosť to vyskúšať tak neviem :( Aj tu je v tom púzdre odfotené síce SW MP a nejaký Taurus, ale nikde som nenašiel ani fotku plastového púzdra s 97.
http://www.fobusholster.com/products/CZ ... 761-0.html
dolomitko
občasný prispievateľ
Príspevky: 57
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa dolomitko »

Kamarat ma CZ 97BD a dal si robit puzdro na mieru u Bohusa.
Odvtedy jeho najoblubenejsia zbran na nosenie :)

Ozvi sa jemu. Myslim,ze ani Tvoju zbran nebude potrebovat, lebo ma maketu
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"