630 a 634

inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

walter vidim ze tvoje slovo je slovo "odbornika" :oops: :roll: :lol:
kazdy normale uvazujuci clovek pochopi ze vykon nieje vsetko a ak chce mat vzduchovku ktora ma viac ako 15 J tak si sprav zbrojak alebo kup malorazku a aj tak sa nedostanes s presnym dostrelom cez hranicu 130m
inspiring_herschel

Príspevok od používateľa inspiring_herschel »

vidim ze ty zas patris k tym co si nenechaju poradit a nieco take ako silna vzduchovka ti nic nehovori.a ked ma nazyvas "odbornik" kludne, len som chcel uviest komprimis medzi maloraskou a klasickou vzduchovkou.mam dlhorocnu prax zo vzduchovkami a dobre viem ze presnost je na vzduchovke najdolezitejsia, pretoze aj silna zbran pokial neni presna je nanic, ale ked uz sa da kupit aj silnejsia vzduchovka preco nie??? :)
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

Prosim vas preco mi na 634 ked mierim na terc idu vsetky zasahy nad terc? a to s oporou mierim do stredu. A mam ju nastavenu asi najnizsie ako sa da
inspiring_herschel

Príspevok od používateľa inspiring_herschel »

vytaj v klube easa :!: :!: :!:
mne moja 634-slavia robi presne to iste, hoci som skusal dat ako ty hovoris dat cielnik na co najnizsie, ale aj tak to nepomohlo.neviem, mozno je chyba v samotnych slaviach bo maju kratsiu hlaven a vasci vykon ako bezne, mozno je to vyvrtom a stupanim drazok, ale ja som si prosto zvykol strielat cez cielnik s nou celkom dobre.mierim ako z brokovnice:kusok pod terc a bolo vsetko OK, len to asi chce trening.uz som si zvykol, ale isty cas som tam mal optiku, s ktorou to nebola niaka slava.skratka stara dobra skola 631 a 630
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

Uz som to vyriesil...trosku "sovietsky" ale vyriesil. Ono mieridlo slo este nizsie ale iba miernym tlakom prstov zvonku tak som volakde ku tomu mieridlu a medzi to pero mieridla strcil kusocek plechu asi 1mm hruby ak nie menej... a teraz nemam problem na 10m kazdou ranou trafit stred...predtym som sa netrafil ani do terca xD
inspiring_herschel

Príspevok od používateľa inspiring_herschel »

ja som na moju 634-ku dal optiku a vysledok na 30m 8) :twisted:
Obrázok
[/img]Obrázok
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

chby je v tom ze sa mieridla posuvaju naraz o o velky kus mne to robilo tiez ale ked som ju dal priblizne do neutralnej polohy a zacal nastrelovat po jednej v sede s oporou a posuvat o 2 max 3 cisla tak to islo lepsie ako ked som to vtedy otocil o cele a 2. problem je v tom ze niekedy som z toho prepracovany a nejaky zaujmavym sposobom mi nejde nastrelit ale inym to ide skuste to dat niekomu inemu do ruky a uvidite
friendly_lalande

Príspevok od používateľa friendly_lalande »

Môžem sa Vás opýtať kolegovia, keď už tu tak rozoberáte S 630, S 631 a S 634, tak potrebujem radu. Tiež si chcem v dohľadnej dobe kúpiť novú Sláviu a S 630 už mám, takže by som chcel 631 alebo 634. Ktorú z nich? Ani s jendou z týchto dvoch zbraní nemám žiadne skúsenosti, akurát som sa dočítal alebo dopočul, že 631 je presnejšia a 634 je zasa podstatne silnejšia.

Úprimne si mylsím, že 634 vyzerá lepšie ako 631, ale chcel by som predovšetkým presný kvér. Bude na to 634 stačiť?
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

O tychto veciach by sa dalo dost polemizovat ale v skratke: rozhodne chod do 634 je silna spolahliva a nepotrebujes na 40 metrov triafat kazdou ranou vrchnak co sa zacina rovnat PCP ..ale bacha pri vybere!!!!!!!v sucastnosti ako vieme sa vacsina slavii vyraba v dubnici a tam to neni az tak kvalitne ako v UB..takze najlepsie je ist si po nu sam alebo objednat z Ciech z CZUB velmi nie lebo ti to mozu poslat aj z Dubnice takze najlespsie asi bude z Colosus JGS alebo tak..na 631 sa pomaly uz nebudu ani nahradne diely robit uz je vo vyrobe biac ako 30 rokov zatial co CZ 634 len 5 rokov takze lespie je spracovanie aj kvalia z Ciech..a dostrel tiez rozdiel medzi CZ 630 a CZ 631 lux je len mohutnejsia pazba u 631 iny vzor na pazbe a rybina na puskohlad(dakedy sa vyrabala aj 630 s rybinou) takze v skratke to neni ale zaver je chod urcite do 634 a to som si isty ze nebudem jediny kto ti to poradi.
inspiring_bhaskara

Príspevok od používateľa inspiring_bhaskara »

Ber 634 kup si na nu nejaku kvalitnejsiu optiku a mas vyriesene. Keby som si ja mal vybrat presnost alebo silu tak si vyberiem silu pretoze presnost vyriesis optikou ale silu nevykonpenzujes nicim.
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

No vsimni si datum prispevku :) Od jula sa toho veru dost zmenilo...mam sem napisat pribeh? ale to je minimalne na stranu A4 :D
inspiring_bhaskara

Príspevok od používateľa inspiring_bhaskara »

No hej ale bolo tu vela takych ktory sa nevedeli rozhodnut...
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"