problem so zlomenim vzduchovky

friendly_cray

problem so zlomenim vzduchovky

Príspevok od používateľa friendly_cray »

Zdravim,
mam vzduchovu pistol Lider W-38, mam ju iba par hodin a uz je problem. Bol som ju vyskusat, prva strela bola dobra, druha tiez, pri tretej uz bol problem so zlomenim a ked som chcel vystrelit 4.x tak sa vzduchovka jednoducho nedala zlomit. Isla len do polovice a potom ako keby bola zaseknuta, proste sa nemohla vzduchova komora naplnit a vobec sa nedalo vystrelit. Pomozete mi plz niekto ? nebude to problem napr. v mazani ? ja som ju pred 1. pouzitim nenamazal lebo je natreta olejom normalne tak preto...dik za odpovede
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

A skusal si ju nejako rozobrat a pozret ci sa tam nieco nezaseklo?
friendly_cray

Príspevok od používateľa friendly_cray »

Milox napísal:A skusal si ju nejako rozobrat a pozret ci sa tam nieco nezaseklo?
no nerozoberal som to radsej lebo keby som do toho fusoval tak este by sa mohli potom v servise vyhovarat ze som stratil zaruku tym ze som to rozoberal tak radsej neriskujem...
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 7 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Vyzerá to, že sa dakde zadiera nejaký diel, ktorý nie je celkom na svojom mieste... alebo uvoľnená dajaká šrubka... Nuž pokiaľ je v záruke, tak nešpekuluj a choď ju reklamovať :idea: :!:
friendly_cray

Príspevok od používateľa friendly_cray »

Igrlik napísal:Vyzerá to, že sa dakde zadiera nejaký diel, ktorý nie je celkom na svojom mieste... alebo uvoľnená dajaká šrubka... Nuž pokiaľ je v záruke, tak nešpekuluj a choď ju reklamovať :idea: :!:
no uz som poslal do servisu tak ze za 2 tyzdne by mal byt znamy vysledok, ale ajtak sa spytam - pozeral som sa na pistol z dola a videl som tam pod hlavnou take dve tenke kovove pasiky, boli uvolnene a rozidene od seba (neboli spolu) a volne sa hybali - moze byt toto pricina ?
eloquent_williams

Príspevok od používateľa eloquent_williams »

Prosím Vás veľmi, mám problém keď nabíjam Vzduchovku (hammerli hunter force 750 combo) tak ju natiahnem, klikne (90stupňov) a pustím tak mi hlaveň vráti späť(vzduchovka sa nenabije). vyzerá to tak že asi nezacvakne spružina! Je čistonová a strieľal som z nej 15 diaboliek a potom mi to urobilo! neviem prečo! čo to môže byť? prosím pomôžte
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"