Glock 20, 10mm auto

Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1317
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

kuro159 Glock je dobre po zakupeni rozobrat,na tele potom orezat prelisy skalpelom a zahladit pilnickom ci jemnym smirglom. Aj tak to potom s 357 boli,len nekrvaca. :) Ale zasa ten pocit,ze mas pod kontrolou taky vykon,tu trosku bolesti vyvazi.
Naposledy upravil/-a MRBLUE v 02 Feb 2010, 00:27, upravené celkom 1 krát.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...ale isre mas pravdu, ale mlok 31 nebol moj a tak skrabkat po nom skalprom by bolo zivotu nebezpecne... :lol:
...inak ten vykon to mas tiez pravdu, hlavne ked som videl ako hlboko to pretlaci nepriestrelnu vestu do plasteliny...sila ohromna... :shock: kupit to do hrudneho kosa-kosti s vestou ziadna sranda a bez vesty vacsia... 8)
...ale kazdom pripade to pre mna nie je pohodicka...
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...dnes po hlbokom vnutornom boji, som si predsa len objednal G20SF v 10Auto...povodne som chcel 19tku, ale nejak som sa rozhodol pre G20SF...dufam ze mi v ruke nebuchne :D :D
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

hodte nanho siet, je to cisty blazon....

som zvedavy kde do toho budes zhanat vcelstvo :) a zopar mi odloz, pojdeme tie nove kusky prevetrat az nam ich dovezu :)
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...vsak v Skalici kupis aj tie vcely... :D :D Jasne ze to pojdeme prevetrat a hned prvy den ako nam dojdu... :D :D :D a rozhodol som sa predsa len kupit si prebijacku, mimochodom tiez zo Skalice :lol: ... Takze uz mi nebudes brat nabojnice :twisted:
Používateľov profilový obrázok
MASH4077
prispievateľ
Príspevky: 301
Dátum registrácie: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa MASH4077 »

MRBLUE máš pravdu 10mm Auto má po 357SIG najväčšiu energiu

kuro vybral si dobre (G20), že si zobral toho "pomalšieho" kľudnejšieho koňa :wink: Akurát bude viac "trčať" spod odevu (širší a dlhší ako G31,17). Ináč máš to lepšie aj pri reloade (fľaškové hilzne 357SIG chlapi moc prebíjať nechcú)
Ešte ťa chcem poprosiť, keď pôjdeš do BW, strať slovo, čo u neho stojí 357SIG Federal AE. Potom hoď aj do PM. Dík

:!: Pri takýchto "araboch" sa najviac prejavujú nedostatky v úchope (odretá dlaň...).
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...Mash...357cka je na mna moc rychla, taka štekava rychla svina a G20 pre jeho velkost a pomalsie strely mi prijde viac v pohodicke...a kedze mam G-cko na 40SW mi to prijde, ako prirodzena volba...,,gule,, budem mat aspon rovnake :) :) ...
Na tie 357AE sa ti spytam. :wink:
Používateľov profilový obrázok
MASH4077
prispievateľ
Príspevky: 301
Dátum registrácie: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa MASH4077 »

[quote="kuro159"]...Mash...357cka je na mna moc rychla, taka štekava rychla svina a G20 pre jeho velkost a pomalsie strely mi prijde viac v pohodicke...a kedze mam G-cko na 40SW mi to prijde, ako prirodzena volba...,,gule,, budem mat aspon rovnake :) :) ...

kuro, presne si to vystihol :!: (G20)na mierenku určite aj zast. účinok nezanedbateľný :roll: Ale udrž tú štekavú sviňu :wink:

ďakujem, že budeš na mňa myslieť :wink:
inspiring_murdock

Príspevok od používateľa inspiring_murdock »

majitelia zbrane viete mi niekto opisat dlhodobejsie skusenosti s glock20 kou ?:) ako je na tom co sa tyka kopania oproti 9 ke hluk atd teraz denno denne nosim K100 pocitim rozdiel v glockovi? zda sa mi rovnako velky a cca rovnako tazky
Akira
prispievateľ
Príspevky: 443
Dátum registrácie: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa Akira »

ake ine pistole su vobec na Slovensku dostupne v kalibri 10 mm auto -okrem glocku 20 a 29?lebo co som sa snazil najist na nete,tak sa mi zda,ze mimo g 20 a g 29 u nas uz v tejto razi nieje nic
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

http://www.stiguns.com/guns/Perfect10/Perfect10.php
Dalo by sa to zohnat cez GP ale je to draha zalezitost...
infallible_kepler

Príspevok od používateľa infallible_kepler »

Akira napísal:ake ine pistole su vobec na Slovensku dostupne v kalibri 10 mm auto -okrem glocku 20 a 29?lebo co som sa snazil najist na nete,tak sa mi zda,ze mimo g 20 a g 29 u nas uz v tejto razi nieje nic
Mam G 17 (9 MM LUGER) a aj G 20 (10 MM AUTO) a s G 20 sa mi striela v podstate tak v pohode ako aj s G 17. Kupim si ale aj G 29 (10 MM AUTO), lebo na skryte nosenie je predsa len vhodnejsi. Na strelbu by som si kludne kupil aj STI Perfect 10, ak by ho niekto na Slovensku distribuoval. Kto by vsak chcel riesit nejaky rozumny kompromis, odporucam kaliber 357 Sig, z ktorym som si uz tiez zastrielal (napr. G 31, G 31C alebo G 32), kedze kineticka energia strely je takmer rovnaka ako u 10 MM AUTO. Energia strely je zavisla na dvoch suciniteloch: jednak hmotnosti strely a jednak jej rychlosti. Rozdiel je v tom, ze pri kalibri 10 MM AUTO je mensia ustova rychlost strely, avsak hmotnost strely je podstatne vyssia, naopak 357 Sig ma vysoku ustovu rychlost strely, avsak hmotnost strely je podstatne mensia. Nabojnica 10 MM AUTO je vsak predsa len trocha vacsia (porovnaj na http://sk.wikipedia.org/wiki/S%C3%BAbor ... AE_002.jpg )
a preto aj objem prachovej naplne v nabojnici pri 10 MM AUTO je predsa len väčší ako pri 357 Sig. Z toho preto vyplyva, ze u niektorych vyrobcov ustova energia striel 10 MM AUTO moze byt iba 750 J, ale u „nadupanejsich“ nabojov je az cez 1000 J ba dokonca az 1250 J, avsak 357 Sig. sa pohybuje „iba“ v rozmedzi cca 750 az 880 J, co je vsak tiez poriadna pecka (vychadzam iba z toho, co som si na internete precital o energetickych hodnotach jednotlivých druhov streliva v ramci vykonanych balistickych skusok a k tomu musim este poznamenat, ze zasadne odlisnosti v energetickej hodnote strely su nielen podla druhu streliva a jeho výrobcovi ale aj podla charakteru pouzitej zbrane – napr. dlzke jej hlavne).
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

http://www.youtube.com/watch?v=mKFSN8Z9RnI

glock long range pistol shooting (352 yards)
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

aky je prepad "gulky" na tu vzdaialenos? ..... ked som pozeral ako miery tak mi bolo trochu divne ze mieril tak isto ako keby strielal na 25m :shock:
jurokraken
občasný prispievateľ
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa jurokraken »

NEDA MI TO MUSIM SA POCHVALIT,SOM NOVYM MAJITELOM GLOCKA 20.BOL SOM S NIM UZ AJ STRIELAT,NEBOL ZIADNY PROBLEM SO SPETNYM RAZOM.JEDNOZNACNE 10MM AUTO JE MOJA RAZ.LEN TO ROBI TROCHA VIAC HLUKU NA STRELNICI. :)


edit electron
:
pri pisani vypni capslock !
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"