Drulov DU-10

inspiring_euler

Drulov DU-10

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 18:40, upravené celkom 1 krát.
inspiring_shamir

Príspevok od používateľa inspiring_shamir »

vcelku dobra zbran, len ten system vystrelovania brokov je nespolahlivy. Strelba po jednych ranach v pohode.
U nas v klube sa ich pred rokmi zbavovali, ich cena je mozno trocha vysoka ale zas ked porovname s cenami podobnych sportovych pistoly tak je to vcelku vyrovnane. Ja by som sa snazil ju kupit od dakeho sportoveho strelca co ju este vlastny ale uz nepouziva. resp skor by son bral TAUku :D
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

Ak chces sportovu strelbu tak DU 10 neni to prave. najlepsie riesenie je TAU 7..ale na rekreacnu "presnu" strelbu sa to hodi ale by si mal odmontovat viacranny zaver a dat tam jednoranny ktory je pribaleny...inac ceska kvalita poctive drevo a zelezo ziadne plasty teda ak neratam kufor v ktorom by si si to mal objdenat :D CO2 takze na zimnu strelbu vonku mozete zabudnut....strielat iba ak je viac ako 8 stupnov by som siel inac je to len minanie CO2 a poskodzovanie zivotneho prostredia...ale v celku solidna pistolka...
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

A aký máte názor na tú dlhú verziu? Je aj trošku silnejšia.
inspiring_shamir

Príspevok od používateľa inspiring_shamir »

pri tej dlhej plati to iste ako pri kratkej, a silu vystrelu si vies nastavit na ukor spotreby CO2.
5 ranivy mechanizmus detto nespolahlivy
dobra pre presne skor rekreacne strielanie
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

Ano dlhsia sa nazyva DU 10 EAGLE a mensia je CONDOR a musis si vybrat aj dlzku hlavne cim dlhsia tym presnejsia...Treba zavolat do Drulovu ale nie Mail pisat ale volat lebo oni na Mail neodpovedaju iba ak je zo zahranicia a su zaneprazdneni lebo vyrabaju narkotizacne projektory pre americanov...no je silnejsia ako Condor a je ten nabijaci mechanizmus v pohode...len treba vybrat dobre diabolka lebo tieto pusky zvlaste Condor su citlive na strelivo a musite kupovat JSB ale ktory rozmer si musite urcit podla spravania sa pistole teda ci 4,51mm alebo vacsi...inac vam to nebude strielat presne a ten mechanizmus nebude fungovat na 100 % je to len vec diaboliek cize mechanizmus je OK... ale inac ked chces presne strielat tak jednoranovy zaver ak chces len plechovky viac ranovy..inac ked chces jednu ranu radsej kup RADU v cal. 5,5mm rychlost je v poho presnost tiez dobre keby si kupil 4,5 RADU tak bude rychlost okolo 210-220m/s lebo CO2 viac nedostane zo seba..no a je to zaujimave lebo som este nevidel vzduchovu pistol zvlast na CO2 ktora by dosahovala v cal 5,5 mm 175m/s..teda okrem tejto :)
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

AKO :shock: ? Tá dlhšia varianta má akože úsťovu rýchlosť okolo 210m/s? Ale výrobca uvádza okolo 160m/s pokial sa nemýlim.
inspiring_shamir

Príspevok od používateľa inspiring_shamir »

ako drulova nemam prekukaneho kedze ja mam TAUku, ale predpokladam ze sa ustova rychlost da plynulo menit na ukor spotreby CO2 ako napr pri TAUke a vyrobca nastavuje ustovu rychlost na nejaky priemer.
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

Jasne ze TAU ma od Drulov-u daleko nahor (po sportovej stranke :) ) lebo na TAU sa da regulovat vykon na 200 BT napriklad ale je tam aj stavitelna botka a licnica a ide to do nejakych 215m/s viac nevytiahne a vlastne by mala byt nastavena len na 180m/s kedze je to sporotva puska na strelbu na 10 m ale vyrobca tam dal nastavovac tak vykon sa reguluje a meni sa aj spotreba CO2.....no a teraz k Drulov-u toto je ta pistol a nad nou je puska v dlhej variante s vyssim vykonom : http://www.drulov.org/cz/index.htm
a toto je Drulov RADA: http://www.drulov.org/cz/index.htm
RADA ma vyssi vykon ako ten DU 10 Condor alebo Eagle ako vidis je k dostaniu aj pistol/RADA/ ale aj puska/Sokol RADA/ a je to to iste iba vyssi vykon a bohuzial jedna rana..ale nevidis kazdy den pistol s vykonom 15 J
ono CO2 v cal. 4,5mm nedosiahne 240m/s ale len okolo 215-220m/s ale je to podla mna dost ale pistol v cal. 5,5mm sa velmi ani nerobi ale tato RADA sa vyraba ako jedina a dosahuje az 170 m/s
:shock: A to je podla mna na [ CO2 pistol v cal. 5,5mm vynikajuce....

no vidim ze link nefunguje spolahlivo a tak sa pozri tam kde mas zbrane a mas tam napisane velkym RADA a na to klikni a citaj!!! :twisted:
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

A aby bolo jasne ja NEROBIM REKLAMU DRULOVU!!!!!!!!!!!!!!!!To len tak aby sste si nemysleli ze som nejaky ich predajca alebo kamarat....a aby som nechvalil len tak ten samonabijaci mechanizmus je dost citlivy na yvber diaboliek a napr. S GAMO HUNTER ktore su opracovane tak hrubo /mam ich a viem ako su na tom diabolky GAMO/ mozete na tercovu strelbu zabudnut....
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

A len tak mimo temu. Co hovorite na tzv. flusbrok :D mali ste to uz niekedy?
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

No je to mimo temu nemam ho ale v rukach som ho uz mal ale mozes si spravit "tercovu strelbu" :lol: :lol: :lol: na 5 m ale to pojde padacikom ta diabolka...vlastne taky hnus ako je LOV 2 nikdy nikto nikde nevyrobil ani nema dizajn a strelba?????? nicenie diaboliek :D
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Podľa toho ako hovoríš, tak radšej aj na obyčajné myši si radšej zoženem ten Drulov :lol:
inspiring_hellman

Príspevok od používateľa inspiring_hellman »

Zdravim. Kúpil som nie celkom kompletnu TAU 6, ale zistujem ze na slovensku je celkom problem nieco na nu kupit. Zatial viem ze urcite potrebujem ventil (na sifonky alebo prepustaci na 150g bombicky,kyvety), pruzinku co uzatvara ventil(ako na TAU7 je č.58) a prípadne pazbu a kompenzator. Nema niekto na predaj, pripadne kde sa da kupit? (z CR sa neoplati objednavat)...Tiez by som potreboval vediet, ci prepustaci ventil na kyvety na TAU 6 je ten isty ako je na DU-10 alebo LOV21. Dakujem

(Sice je to tu o DU-10, ale skoda noveho vlakna len koli tomuto ;-) ...)
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"