Strelnice v Bratislave

magical_rubin

Strelnice v Bratislave

Príspevok od používateľa magical_rubin »

Caute, zaujima ma kam chodite prevetravat svoje zbrane? Chcem si poobzerat nejake strelnice, zbrane a tak - ZP zatial nemam takze niekam kde sa da chodit aj nasucho. Viem iba o Colt Clube a este o dalsej v Devinskej. Kde by ste poslali novacika? Chcem si pozriet a vyskusat hlavne pistole CZ, Glock, K100, USP, P22/99 a pod. Dik za rady.
eloquent_elgamal

Príspevok od používateľa eloquent_elgamal »

Skus aj strelnicu Hermes, je to vedla kamenolomu na ceste do Devinskej.
magical_rubin

Príspevok od používateľa magical_rubin »

Dik, vsimol som si ze aj v teme http://www.e-zbrane.sk/diskusia/phpbb2/ ... php?p=1926 na 6. strane je vypisanych par bratislavskych strelnic.
vigorous_hamilton

Príspevok od používateľa vigorous_hamilton »

Cau. Podla mna je super strelnica aj v Dubravke na Agatovej ulici. Pozri stranku www.tatstrelnica.sk
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Nazdar Majo. O tejto strelnici som uz tiez pisal.Je to moja oblubena,ak ta poznaju nechaju ta trenovat a nikdo ta nebeha kontrolovat,takze sa mozes sustredit a niesi zbytocne vyrusovany.Maj sa a snad sa tam niekedy stretneme. :wink:
inspiring_dubinsky

Príspevok od používateľa inspiring_dubinsky »

Pekna strelnica, budúci tyžden donesiem taurusa a vybehnem tam. býva tam plno, treba sa objednávať?
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Zvecsa je tam neaky stav volny.Ak prides chvilu po otvoreni si sam.
vigorous_hamilton

Príspevok od používateľa vigorous_hamilton »

ano. je fajn byt tam sam, ale navadi mi ani to, ak tam niekto je. aspon si vymenime dojmy, pripadne rady. podla toho, s kym sa stretnes...
inspiring_carson

Príspevok od používateľa inspiring_carson »

Pokiaľ viem, kamenolom už neprevádzkujú - údajne preto, že záhradkárom padalo olovo na jahody, o čom si myslím svoje. v Ba je to problém, keď idete do Dúbravky, tak tam funguje táto strelnica: http://www.tatstrelnica.sk/galeria.html
ale pozor, piatok, sobota, nedela je plná angličanov a nedostanete sa tam. dokonca sa angličania už rozťahujú aj v častej, takže neviem kam v Ba ešte ísť a neporušiť zákon, lebo just keby som išiel niekde do lesa, tak ma chytia.Zákony schávlnosti. :x
Korben
občasný prispievateľ
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 18 years 9 months

Príspevok od používateľa Korben »

No da sa ist este na Strelnicu COLT co je v hradnej stene za Novym Mostom ale otvaracie hodiny su len utorok:16-19 a Piatok:16-19, vikendy nic. Skoda toho hermesu bola to dobra strelnica.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Korben: Colt Club zmenil prevadzkove dni na utorok a stvrtok, otvaracie hodiny bez zmeny.
peto543
prispievateľ
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa peto543 »

viete niekto daco o streleckom klube v jarovciach? mala by ta, byt vraj nejaka otvorena strelnica . . .
eager_hoover

Príspevok od používateľa eager_hoover »

niečo o strelnici v jarovciach je na

http://www.grandpower.eu/phpBB2/viewtopic.php?t=23
peto543
prispievateľ
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa peto543 »

diky za info.... inak podla mna v BA by sa zisla nejaka slusna (otvorena) strelnica, inak bude treba do lesa chodit :)
blissful_chebyshev

Príspevok od používateľa blissful_chebyshev »

Onedlho bude nova strelnica v BA
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"