.45 ACP (Auto)

friendly_engelbart

.45 ACP (Auto)

Príspevok od používateľa friendly_engelbart »

... ak by bol niekto ochotny podelit sa s info. dostupnosti a praktických skusenostiach so strelivom .45ACP na slovensku bol by som vdacny. som cerstvy majitel G21C a zakladny sortiment je znacne obmedzeny, preto hladam typ na zaujimave ( a podla moznosti aj legalne ) strelivo pricom cena nie je podstatna. vopred thnx
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

za seba mozem referovat iba skusenost s prebijancami z produkcie ARES Topolcany.
strela 230grs , spolahlivost zatial 100%, cena prijemna.
Od maja som vystrielal asi 1000ks , nemal som jedinu zlyhavku ani som nezaznamenal jediny viditelne zly naboj, ktory by som vyradil.
inspiring_blackburn

Príspevok od používateľa inspiring_blackburn »

.45 ACP môźem iba pochváliť, ako náboj na obranu a efekt.. Proti medveďom , alebo diviakom asi ani moc nie, ale v meste ich ťažko stretneš. :-) Vrelo odporúčam značku Prvi Partizan.
friendly_cohen

Príspevok od používateľa friendly_cohen »

prvi partizan ? to je co zac? mam glock 21(myslel som ze proti medvedovi a diviakom napr.)
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa polucias »

pripájam sa k spokojným užívateľom nábojov od ARESu, keďže mám 1911tku ešte len krátko tak som stihol zatial iba 500ks aresu a asi 200ks magtech,

zatial iba jedniná zlihavka od aresu odpálená na druhý pokus,
magtech zatial bez závady,

v 45 som nováčik takže neviem či ti moje skúsenosti pomôžu, ale ako už tu bolo spomenuté na trening je ARES jednoznačne najlepší, ak berieš väčšie množstvo ujednáš aj nejakú zľavu, takže sa ti oplatí pozbierať zopár známych a kúpiť naraz.
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Ja si prebijam uz druhy rok sam. Vyrabam tercovky lebo tovarenske zbytocne kopu. Trpi zbran, ruky a aj vysledok.
inspiring_blackburn

Príspevok od používateľa inspiring_blackburn »

Prvi Partizan je srbska zbrojovka.. nedávno buchla.. DUSO: kolko Ťa víjde, keď si sám prebiješ? cca..
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Vyjde na cca 4 Sk. Zalezi na cene olova a zapalky. Ale nabojnice musia byt nazbierane. Robotu nepocitam.
inspiring_blackburn

Príspevok od používateľa inspiring_blackburn »

Ďakujem DUSO, super cena.. Vraj .45 ACP zn. Wolf /Rusko/ je tiež fajn krmivo, nie drahé. Mal som len 9 mm Luger Wolf a boli presné a spolahlivé. Geco je zbytočne drahé, Fiocchi dosť silné.. kope a za šera dosť plamenia.. ale to mi robil aj luger Fiocchi..
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

No do ceny tych prebijancov treba zaratat aj cenu lisu a matrice, inak ta cena moze zavadzat.
inspiring_blackburn

Príspevok od používateľa inspiring_blackburn »

gewerh: plne súhlasím.. ale ak sa nám vráti cena lisu a pod. tak cena je určite lahodnejšia a aj munícia, ako z obchodu.. ale sme trocha mimo.. Na budúci týždeň skúsim prebíjance od Aresu.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 18:05, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

No neviem.
Lis s komplet prislusenstvom stoji radovo (desat)tisice Sk a vydrzi na desattisice nabojov.
Auto stoji radovo stotisice a vydrzi na stotisice km.
V oboch pripadoch musis zaratat vstupnu investiciu, inak klames sam seba. :wink:
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

No už len jednoduche kupecke pocty hovoria, ze pokial dam za lis a matricu po starom 10.000,- a prebijem si 10.000,- nabojov tak ma to na jednom kuse vyjde 1,- len nadobudacia cena "technologie" coz je pri 9lugri napr. v porovnani od mongela az do 20-30% ceny a to neratam cas...
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Presne tak. Ja prebijam preto lebo to robim pre viacerych strelcov z jednej domacnosti. A potrebujem naboj usity na mieru. Inac by som si radsej kupil od Mongela vacsie mnozstvo a financne by som bol skoro na tom istom.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"