Desert Eagle .50AE

R
častý prispievateľ
Príspevky: 3114
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa R »

jaex3m: ako chceš deserta nosiť skryto ?
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 4 months

Príspevok od používateľa gewehr »

sak v podpaznom puzdre a ako protivahu pod druhou pazuchou dekel od kanalu 8)
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 08 Dec 2009, 09:05, upravené celkom 1 krát.
friendly_engelbart

Príspevok od používateľa friendly_engelbart »

... niekto ma radsej poriadnu zbran a nie pistolky na pierceing :)
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 4 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Ked chces nieco naozaj vykonne na nosenie, tak siahni po nejakom revolvere v .44RM, bude to mat podstatne mensie rozmery a hmotnost mensiu ako polovicnu, a odpadnu ti problemy so strelivom. DE je pre pozerov, v praxi rychlo prides na to, ze to ma vlastnosti toho dekla od kanalu (rozmery, hmotnost)
Ak mam spravny pocit, ches to na A a nosit. Otazka je, na co take chces strielat, ked potrebujes tak vykonnu zbran, je to sice tvoja vec, ale prakticky na obranu bohate staci cokolvek od lugra po ACP. Potrebujes, aby zbran na obranu bola pohotova, dobre sa s nou manipulovalo, spolahliva, a mohol si z nej vela nastrielat na strelnici, holt priprava je zaklad. Zbran urcenia "aha Anča, ja mám nožik" je nebezpecna hlavne pre jej majitela.
Obrázok
Naposledy upravil/-a gewehr v 21 Nov 2009, 08:56, upravené celkom 1 krát.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 08 Dec 2009, 09:00, upravené celkom 1 krát.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3114
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa R »

jaex3m: daj vedieť jak sa ti v lete nosí...
friendly_engelbart

Príspevok od používateľa friendly_engelbart »

neviem preco sa tu riesia pi..oviny ked povodna otazka bola uplne o niecom inom zbran na denne nosenie mam uplne inu ale DE sa mi vzdy lubilo ako zbran - beriem vsetky nedostatky co ma ale chcem ho jednoducho mat so vsetkym co k tomu patri, preto chcem vediet vsetko co ma moze cakat, a to hlavne s nadobudnutim municie , teraz mam zbran v kal . 45ACP - a uz len do toho zohnat nieco "zaujimave" je problem a to nevravim ze som skupil vsetky .45 naboje co mali v meste v polovnictvach (a to som uvazoval o 10mm zbrani :-) - revolver ma nelaka mal som moznost vyskusat .44Mag ale bubienkace mi nikdy neucarovali - este mozno 500SaW ale to len koli velkosti - pistol je pistol
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3114
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa R »

táto debata mi pripomína diskusiu slepého a hluchého, jasne ti bolo vysvetlené že najschodnejšia cesta je mať deserta na E, muníciu si urobíš podla potreby a nemáš problém, žiadne výnimky a byrokracia okolo. Daj si normálne žiadosť na nákupné, do neho uveď na ochranu života, majetku a tiež šport. Dostaneš nákupné, kúpiš, odnesieš zbraň na políciu vydajú ti preukaz, ak sa v tom velmi nebudeš vŕtať a iniciatívne dopredu upozorňovať na to že by mohol byť problém so strelivom a podobné bláboly dostaneš preukaz zbrane na nosenie. Ak bývaš v okrese s iným obyčajovým interným predpisom tak ti prinajhoršom napíšu preukaz zbrane na držanie v bydlisku a na strelnici. Mám 6palcového rugra v .22 na nosenie, kamarát mal v inom okrese problém s 4palcom, a podla mňa iba preto že dopredu upozornil cajta že by ho chcel na nosenie. Ak by sa ti aj podarilo vybaviť výnimku na nákup streliva, tak ťa tá výnimka neoprávňuje to strelivo nosiť, ani v prípade že by si mal deserta napísaného na na nosenie.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 4 months

Príspevok od používateľa gewehr »

jaex3m napísal:neviem preco sa tu riesia pi..oviny
sak si pisal ze jednu chces kupit, tak ju tu riesime :lol:
...je mi to jasne... "Aha Anča, ja mám nožík"
Naposledy upravil/-a gewehr v 22 Nov 2009, 10:36, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

gewehr :
Povedal by som ze zalezi aj od postavy sudruha:) keby to mal nosit 60 kg chlap tak nic moc,,,ale mas aj 2m a 150 kg:) tam sa to stratiii : a zrejme to nebude nosit denne, a je pravda ze je to aj kvoli egu, vytiahnut a pochvalit sa heh, ja by som nemal nic proti tomu
friendly_engelbart

Príspevok od používateľa friendly_engelbart »

TURBIAK napísal:gewehr :
Povedal by som ze zalezi aj od postavy sudruha:) keby to mal nosit 60 kg chlap tak nic moc,,,ale mas aj 2m a 150 kg:) tam sa to stratiii : a zrejme to nebude nosit denne, a je pravda ze je to aj kvoli egu, vytiahnut a pochvalit sa heh, ja by som nemal nic proti tomu
konecne dakdo pochopil :-)

edit electron: necitujte prispevky
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa dirty harry »

Veľmi rád by som si takéto želiezko niekde na strelnici poobzeral, v ruke poťažkal ale aj vystrelil si z takého aspoň jeden zásobníček...
Už si kúpil?? Daj nejaký obrázoček a bonzni, kam chodíš strielať, rád by som to videl ak nebude dzaleko.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1317
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Ja som okostoval Deserta v roku 2000 na strelnici v Ostrave. Mali ho tam na poziciavanie,ale v razi 44Magnum. S kamaratmi sme tam z neho vystrielali 500ran. Strelba je oproti revolveru v rovnakej razi ovela prijemnejsia,takze sa da so zbranou aj pri tomto vykonnom strelive vyblaznit. Problem bol ze po niekolkych desiatkach ran sa uvolnovali sroby drziace poistku na zavere. Inak,tato je dost hlupo umiestnena a tvarovana,celkovo ovladanie tejto pistole je problematicke. Ale o nejaky komfort asi u tejto zbrane nejde. Je to prosto "rucny kanon z filmu". Mat nejaku pistol-legendu obcas zatuzi mat kazdy milovnik zbrani. Ci uz perkusny revolver,Colt SAA,Browning HP,Colt1911,Desert Eagle... A ked uz taku zbran mam,preco ju nemat na A,ak to je mozne? Neznamena ze ju musis nosit,ale ze mozes. :)
thrash
prispievateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa thrash »

tiez sa mi zda ze DE .50 AE na nosenie velke a hlavne v lete.. a s pohotovou rychlou strelbou moze byt tiez problem (podla mna)
-ale chcel by som ho :twisted: no jedien strelnica a ochrana majetku (pekne v trezoriku a ked sa ti niekto vlupe na pozemok / do domu.. omg nechcel by som byt na jeho mieste :D :twisted: )
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"