Strelnice a strelecké kluby v Trenčíne a okolí?

inspiring_swirles

Príspevok od používateľa inspiring_swirles »

No to som si myslel. A čo sa týka tej brokovej za mostami, na tú som aj ja chodil strieľať, bola to vcelku pohodová strelnica poľovníckeho zväzu aj relatívne dobre vyťažená. Tam ani tak nebol problém v bezpečnosti, ale otvorili novú modernejšiu strelnicu v Beckove no a hentá by jej asi kazila kšefty. Ak sa nemýlim vybavenie je tam ešte kompletné. Mal to na starosti Predseda poľovného zväzu, Rajmund Rapajič a ten odišiel do dôchodku. Ale keby sa o to ešte niekto zaujímal tak by sa s tým dalo niečo urobiť. Ale to je len môj názor.
inspiring_swirles

Príspevok od používateľa inspiring_swirles »

No a keď sme už pri tých brokových strelniciach ešte som si na jednu spomenul. Do nedávna fungovala taká malá komorná strelnica pre potreby štátnych lesov a polície aj v katastrálnom území Horná Súča Ale nebola po rozdelení československa uznaná, lebo to bolo v hraničnom pásme a tam je to zakázané, ale teraz po vstupe do EU by sa s tým určite dalo pohnúť keby sa našlo zopár nadšencov.
Bolo by treba miernu rekonštrukciu dlhšiu dobu neudržiavaných zariadení, ale v podstate je tam všetko: štvorsmerová batéria na Trapp, níska a vysoká veža na Skeet, bežiaci terč na koľajničkách, Stojaté terče na malorážku a pred pár rokmi bola postavená 12m vysoká veža.
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

Žiadna 12 metrová vysoká veža na bývalej strelnici na Hornej Súči ( Trnávke) nie je. Dobre to tam poznám, chodievam tam do blízkeho okolia.
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

thunder: Mhm, sledujem to vcelku detailne, naozaj sa to zacalo hybat len nedavno ked sa toho chytili ti spravni ludia a uz je to ozaj na dobrej ceste (zrovna sa osadza klimatizacia), len tym ze to je uplne nova strelnica musi zodpovedat poslednym normam a poziadavkam balistikov (t.j. veduci strelby bude za nepriestrelnym oknom, atd.) cim sa to trochu natahuje a otvori sa asi az v aprili.

Horsie je ze tam budu len dva stavy (povodne mali byt tri vedla seba), a aj vstup bude pravdepodobne zatial znacne obmedzeny - take nieco ze 'pre siroku strelecku verejnost' sa asi minimalne v najblizsom case cakat moc neda, aj ked podla mna ta 'novost' a 'entuziazmus' rychlo prejde, a koncom roka uz nebude problem pre kohokolvek ist si cestou z prace domov na chvilu zastrielat a zatrenovat... :)


Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

Mozno este skor.Predsa len,dotovali by sme aj my neclenovia ich sportovy klub. :) Alebo sa nejako dostat do javoriny. :wink:
friendly_solomon

Príspevok od používateľa friendly_solomon »

Strelnica za mostami žije. Tento víkend sú tam preteky TRAP.
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Čauko su niekde na nete bližšie informacie o tej strelnici? :?:
Diky.
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Ludkovia je tu niekto z fora čo chodi trenovat do Domaniže?Mam to asi najbližšie poruke a bodli by mi nejake prakticke rady ako začinajucemu stelcovy. :)
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

No kurnik dost,že chodim na asi najdrahšiu strelnicu na SK :D ,ale ešte tam chodim aj s fora sám :(
inspiring_faraday

Príspevok od používateľa inspiring_faraday »

Peter Elektro napísal:Ludkovia je tu niekto z fora čo chodi trenovat do Domaniže?Mam to asi najbližšie poruke a bodli by mi nejake prakticke rady ako začinajucemu stelcovy. :)
Nie si sam, neboj. Ja tam chodim kazdy tyzden, teda chodil som, kym som bol zamestnany :). Teraz pomenej, mozme sa dohodnut cez sukromne spravy a niekedy tam skocit.
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1513
Dátum registrácie: 13 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

Tak strelnica pri Merine v podchode je otvorená, radi vás uvidíme. Možnosť zapožičania zbraní, dodania streliva po dohode. Prevádzka takmer neobmedzená, ale ak by sa malo ísť neskoro v noci, treba si to dopredu dojednať. 0914/134262, Ondro Chovan
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Bolo by nejake foto?Popripade cennik? :)
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1513
Dátum registrácie: 13 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

Vlezné je 5,-€/hod., zapožičanie kvéru takisto, ceny streliva podľa kalibru... Napr. box lugerov (50ks) je cca 10,-€. Foto dodám, v stredu tam idem, čosi nafotím. Inak strieľa sa jak na terče, tak na padacie popery. Ostatné info na uvedenom čísle :)
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1513
Dátum registrácie: 13 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

A keby som vedel ako, vložím sem foto...
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelecké kluby"