Sig sauer P226 S X-FIVE Allround

Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa rob999 »

no veď ten najstarší dodrbal tie 3 čo som videl. Ten prípravok (sťahovák) od SIGa nie je práve najlepší.
Používateľov profilový obrázok
Ambor
prispievateľ
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa Ambor »

Ten pripravok je sice na 2 veci, ale ked sa chce, tak sa da. Zas obe muchy mi robili rucne - t.j. kladivo :(.
inspiring_shtern

Príspevok od používateľa inspiring_shtern »

Dnes sme sa s manzelkou vratili z WS na Rhodose...Cestoval som od vcera rana...Mal som zo sebou styri pistole X five...Ked som si na Schwechate vyberal batozinu,tak mi bolo oznamene,ze ich vsetky stratili...bola to prioritna zasielka...super pocit...to dporucam zazit- cestujte vsetci do Grecka...krajina zazrakov./ale skodu preplatia samozrejme/
inspiring_heisenberg

Príspevok od používateľa inspiring_heisenberg »

Tak to je hustý. Neznám nikoho , komu by se ztratily zbraně. To není možné, to musejí najít.... A jak se Ti střílelo ? 65% na první WS obrý ne ? :)
inspiring_shtern

Príspevok od používateľa inspiring_shtern »

Nevedia vobec kde su moje zbrane ...Vraj budu volat,ked bude nieco nove...Urcite ma videli ako biedne strielam a preto mi to radsej zobrali a mozno vratia az ked sa to naucim...
inspiring_heisenberg

Príspevok od používateľa inspiring_heisenberg »

Znám případy, kdy to hledali 5 dnů......toulalo se to po celém světě... Našli to a v pořádku předali
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

to Miro S.: ???....nastrieľať 65,14% v Production na majstra sveta by som bral :lol: Némboj pištolky sa nájdu !
A pozdravujem Peťku :wink:
inspiring_shtern

Príspevok od používateľa inspiring_shtern »

Majster sveta striela s glockom...Ziadna super draha zbran,ziadna super vybava,ziadne hviezne maniere pri priprave...On len vie strielat a vie pouzivat hlavu.Je to vsetko o strelcovi...
inspiring_heisenberg

Príspevok od používateľa inspiring_heisenberg »

Bob Vogel je normální střelec...to jen u nás pár střelců má super manýry. Vždycky je to o střelcovi, markantní rozdíl u zbraní nenajdeš. Ale jde o osobní preferenci. Mě se momentálně líbí Sig :) Ale začínal jsem s G17 a nedám na ni dopustit
inspiring_shtern

Príspevok od používateľa inspiring_shtern »

Takze pistole su uz doma...Boli stale v lietadle a lietali po svete a ze to bola mala batozina , tak to nikto nepozeral co tam je...
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Chvalabohu, ze ich mas spat.
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

boze len nech nenapadne niekoho zase sprisnovat regulaciu, v tomto pripade uz nadnarodnu
inspiring_shtern

Príspevok od používateľa inspiring_shtern »

Kratke info...Sig mal v stanku na predaj novy DPM system...o 40% lepsi spatny raz ako na seriovom X five a velmi dlha zivotnost...naozaj je to prijemnejsie.Podmienka pri kupe bola,ze si to musel najprv zalozit na pistol a ist to vyskusat.A aj E2 je odpoved sudruhov z NDR na nepodarene seriove pazbicky pre ALLROUND...perfektne to sedi v ruke a vsetci co strielali so sigom Production, to mali...
Naposledy upravil/-a inspiring_shtern v 12 Okt 2011, 10:13, upravené celkom 1 krát.
inspiring_heisenberg

Príspevok od používateľa inspiring_heisenberg »

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že E2 grip je super. Ačkoliv je primárně na 226, lehkou úpravou ve spodní části gripu např Dremmelem lze připravit grip na X5 Allround.
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa rob999 »

Miro! a ja že už budeš kupovať niečo iné. Tá strata by bola čistá ryža :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"