Strelecky klub BA

Používateľov profilový obrázok
-Tommasino-
prispievateľ
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa -Tommasino- »

Chcel by som sa spýtať či je možné byť členom klubu aj keď nemám ZP?
V blízkej dobe chcem robiť ZP a najlepšie všetky skupiny naraz (A,E,F) nech potom nemusím dodatočne vybavovať...
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ano
Používateľov profilový obrázok
-Tommasino-
prispievateľ
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa -Tommasino- »

Pýtam sa preto, lebo som sa akurát vrátil zo strelnice v Jarovciach a správca mi povedal že to nieje možné, že to by chcel každý...
A keď budem mať ZP tak sa mám zastaviť a potom môžem byť členom. :roll:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ze pozdravujem uja Martina... v CC to bez problemov ide :)
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

celkom logicky, ked som nedrzitel ZP a chcem len skupinu E, ktoreho predpokladom je clenstvo v klube, tak zapisanie do streleckeho klubu musi byt mozne aj bez ZP.
ujo asi nevie ze je kriza a uz aj na slovensku sa snazia zakaznikovi viac vyhoviet ako ho poslat doprdele.
Používateľov profilový obrázok
-Tommasino-
prispievateľ
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa -Tommasino- »

roman: Uja Martina už tak skoro neuvidím :lol: , čo najskôr idem do CC pre potvrdenie :wink:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Aj ja som jedno ptvrdenie nedavno vystavoval,taktiez este nieje drzitelom zbrane lebo si robi zbrojak. :wink: Ludia su proste taky dajte ma kde chcete len ma pekne polozte :lol: :roll:
infallible_kalam

Príspevok od používateľa infallible_kalam »

Čaute neviete mi dať nejaký elektronicky kontakt na Colt Club? Dikes
eager_mcnulty

Príspevok od používateľa eager_mcnulty »

Zdravim chcem tiez ziadat o ZP ... plus som v sebe objavil strelca ... chcem sa opytat co je zahrnute v clenstve a z akych zbrani sa striela, a najaktualnejsi suhrn klubov v okolii BA .... Dakujem
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

BULLROT, tak si to tu trochu prelistuj a nájdeš odpovede na všetky svoje otázky.
Používateľov profilový obrázok
Peterko
prispievateľ
Príspevky: 259
Dátum registrácie: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa Peterko »

Vzhladom k tomu, ze vsetky prispevky v tejto teme su aspon 2 roky stare, chcel by som sa opytat, ako ste na tom aktualne v BA, pripadne okoli. Kde odporucate sa zaregistrovat, ake su aktualne cenove podmienky a pod.

Potrebujem to kvoli E-cku a nasledne Vz58/CZ858.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

v dubravke maju clenstvo na kalendarny rok za cca 140€ a mas v tom pol hodinu tyzdenne v cene. ak budes chodit kazdy tyzden, tak po pol roku mas navratnost.
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

Na SAVke máš členské 150 eur na rok, pokiaľ v zime nechceš strielať vzduchovku a máš v tom voľný vstup na strelnicu v utorok, stredu a štvrtok, porípade aj víkend. Za 220 eur na rok strielaš celých 12 mesiacov a máš k dispozícií zapožičanie vzduchovej pištole na tréning počas zimy.
Používateľov profilový obrázok
Peterko
prispievateľ
Príspevky: 259
Dátum registrácie: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa Peterko »

Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

Po pár rokoch aktualizujem údaje o členstve v ŠSK SAV BA. Poplatky sú 220 eur na rok alebo 170 eur na guľovú sezónu. V poplatku sú zahrnuté neobmedzené vstupy na strelnicu počas tréningových dní ( utorok, streda, štvrtok od 15,00, veľký kaliber od 17.00, poprípade podľa dohohy), v prípade záujmu a možností správcov sa dá strielať aj v iné dni. V prípade udržiavacieho poplatku z dôvodu ZP "E", ktorý činí 80 eur na rok, je zvýhodnené vstupné na strelnicu 7 eur za vstup. Nečlenovia platia 10 eur za hodinu. Tréningové terče sú v cene členského. V prípade záujmu treba prísť v utorok alebo vo štvrtok na strelnicu, dohodneme sa. Kontakt na mňa je 0904 112 111.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelecké kluby"