Ruger LCR

inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

No ako sa hovorí: múdry sa učí na chybách druhých..

Tak uvidíme :wink:
robogti
prispievateľ
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa robogti »

Nič sa neboj, je na mojom poradovníku hneď pred Taurusom 85UL a za Berettou 71. Keď budú dobré ohlasy stačí prekonať 3 malé prekážky a LCR bude doma. Prekážky sú : 1.peniaze 2. peníze 3. peňeži :lol:
De Maio už si robil generálku :?: Hlavne na valci je odobraté dosť veľa materiálu, tak ma napadá, či to vydrží silnejšie laborácie. Malo by, keď má písané +P, ale v poslednej dobe som dosť skeptický :lol: Keď je kríza šetria na železe a aj revolvery robia z plastu :roll: :shock: Zákerný ťah vedecko-technickej revolúcie.
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Ako myslíš generálku?Rozobrať na tuti??Na to si netrúfnem..Zatial všetko fičí ako má..To hrkanie je na rade,ale až keď bude času.
robogti
prispievateľ
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa robogti »

No myslel som kombinačky, kladivo , karbobrúska a tak :lol:
Ale možno by stačilo vybrať valec, dať dolu rúčku a pozrieť rám. Dakde sa tá energia musí absorbovať. Pritom by si už mohol dotiahnuť tú hrkálku.
Inak pozri na strelectvi.cz na vlákne je popísané čo to tam hrká aj s odkazom na rozborku a popis súčiastky. Možno ti to pomôže. A potom daj vedieť :wink:
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Tú tému sledujem,ale nič podstatné tam zatial nepreberajú.Ten hrkajúci transfer bar bude zrejme hrkajúci aj po rozborke a zborke.Niekto na fóre tam písal že má SP101 a že mu hrká tiež..No neviem.Ten nános olova okolo hlavne mám aj ja.To by ma skor zaújmalo ako to dokonalo vyčistím.Zrejme to nepojde klasickými čističmi a zrejme už nikdy..
inspiring_margulis

Príspevok od používateľa inspiring_margulis »

DeMaio,
mam SP101 KSP321X, to hrkanie je v 100% poriadku. Tycka vyhadzovaca je trosku inak skonstruovana a uchytena ako napr. u S&W preto to hrkanie. Nemusis to riesit.
Na cistenie - skus Brunox. Still crin nie je moc ucinny.
robogti
prispievateľ
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa robogti »

Kua chlapi ne*erte ma :evil: Keď hrkajú všetky Rugery, že by to bola špecialita značky? Ale keď to nemá vplyv na streľbu a životnosť zbrane, tak prečo nie. Teda ak to nehrká viac ako moje staré kosti :lol: Koľko že to má dB?
de Maio máš na to aj puzdro - aké, alebo len tak vo vrecku?
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Co vas to hrkanie tak berie? Raz je to z ocele a viacerych suciastok, tak to hrkat s najvacsou pravdepodobnostuo bude, ono vacsie vole v mechanizme mozu byt z dovodu vyssej spolahlivosti v roznych podmienkach. Taky glock nielen ze hrka ale este cezen aj vidiet skrz a nikto nespochybnuje jeho spolahlivost alebo zivotnost :wink:
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Tak tak..Riešiť to možno budem keď mi ho známy rozobere,ale žeby ma to dáko bralo to opravovať..To skôr ma zaújma čo to robí..
Púzdro zatial nemám,ale už poškulujem po dákom vnútornov..Zatial sa nosí iba v taške od Falca.
Ak dnes stihnem hodím fotku valca.Niečo sa mi nepozdáva,ale nič som o tom nenašiel tak skúsim tu..
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 16:46, upravené celkom 1 krát.
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Neviete kde by sa dalo zohnať takéto šikovné púzdro na včely?

Obrázok

A ešte slúbená fotka valca..Trochu ma znervóznuje to olúpanie okolo komôr.Myslím,že to je v poriadku,ale..

Obrázok
inspiring_margulis

Príspevok od používateľa inspiring_margulis »

DeMaio, neopravuj to, co nie je potrebne opravovat. Ak nebude hrkat tyc vyhadzovaca, budes pocuvat hrkanie nabojov vo valci, ber to tak, ze vsetky zbrane maju urcitu predpisanu volu v konstrukcii.
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

OK..A ešte mi povedz čo si myslíš o tej fotke valca..
inspiring_margulis

Príspevok od používateľa inspiring_margulis »

Na amerických fórach píšu, že prvé modely vyzerali takto v predajni na pultoch. Čiže boli nové a odskúšané...
Na nerezovom valci SP101 po streľbe to vyzerá oveľa horšie.
Pomôže "CIF na stainless steel s rozprašovačom" +mäkká handrička, zubná kefka "hard", a len šetrne.-americký spôsob čistenia.
/Less than 15 minutes with a soft cloth and some Mother's Mag Polish works great on stainless. If you want to spend a few more minutes on it, you can get a mirror finish. I polished this Security Six in under 15 minutes to take out some minor scratches and brighten up the dull finish./
Nezanecháva škvrny, nepoškodzuje, čelo valca bude dokonale čisté, potom len trochu konzervačného oleja.
Žiadne mechanické čistenie čela valca!
Naposledy upravil/-a inspiring_margulis v 31 Jan 2010, 17:07, upravené celkom 1 krát.
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Díkes-skúsim..Ten cif zoženiem normálne,alebo ho treba niekde objednať?
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"