Ruger LCR

friendly_robinson

Príspevok od používateľa friendly_robinson »

Dvojstrel a trojstrel ala bum bum za 1 - 1,5s považujem za strelbu vedúcu k usmrteniu čo nie je primárny účel NO možno KN čo sa posudzuje inak. Po prvej rane by si sa mal presvedčiť či je nevyhnutná aj druhá a nemal by si páliť bezrozmyslu koľko máš v gane. Toto som myslel a ospravedlňujem sa ak to zle vyznelo.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 17:02, upravené celkom 1 krát.
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Veru..Riadne mi to tu zaprasili :lol:

Neviete mi radšej poradiť ako sa volá tá guma na 1 strane?
robogti
prispievateľ
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa robogti »

No s tou gumou ti neporadím, ale na Durex to nevyzerá :lol:
Bol som si ho dnes pozrieť na predajni a páči sa mi veľa, lebo je to hammerles a ja nemám vkus. 8) Cena 480 evri.
Ešte čakám, aké budú referencie ku kvalite materiálu, spracovania, životnosti, komfortu používania atď atď a poruším svoj novoročný sľub, že ďalšia kartička už nepribudne :lol:
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Porovnanie Ruger LCR a Ruger LCP.

http://www.youtube.com/watch?v=KS0GMkdNmbE
Naposledy upravil/-a inspiring_kepler v 27 Jan 2010, 23:12, upravené celkom 2 krát.
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

U mňa to bola láska na prvý pohľad.Hlavne keď si z neho strelíš-budeš jasný..
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Yarco, povedal si to za mňa, nemám už potrebu reagovať. K logickým rozporom v jeho príspevku niet čo dodať.
:arrow:
Ak, tak len to, že ak do pachoša pustíš aj osem včiel a on tam zhasne, bude to len a len tvoja verzia, ktorú bude súd počúvať, keď budeš tvrdiť, že ich muselo byť osem, lebo po siedmej ešte stál na nohách a neustával v útoku na teba. Čiže NO ako má byť. Pravda, problém bude, ak si sudca či prokurátor potom v znaleckom posudku prečítajú, že päť z ôsmich strelných poranení utrpel ležiac na zemi.
8)
Ale toto vlákno sa ozaj volá Ruger LCR, čiže končím.
robogti
prispievateľ
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa robogti »

To puzdro sa mi vôbec nepáči. K tomuto revolveru skôr pasuje čierna koža.
Ja by som s touto zbraňou netrénoval mierenky, ale dvojrany do 5 metrov, max. do cca 10m.
Možno keď bude ponuka v zaujímavej cene aj motyka vystrelí :P a niečo také si zaobstarám, Ruger revolvery robiť vie. Ale ako som povedal, musí sa trochu osvedčiť na trhu
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Robogti, budeme dvaja. Ale nechcem sa unáhliť, lebo nie až tak dávno som špekuloval, že si zaobstarám LCP a potom to zrazu prišlo - najprv na zahraničných fórach, potom aj tu (najmň BKSL). Dnes som rád, že som počkal a nevyhodil desinu von oknom.
robogti
prispievateľ
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa robogti »

http://www.youtube.com/watch?v=79V95r6TdEk
Ruger LCR vs S&W lightweight Revolvers
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Celkom pjekný test na LCR..

LCR Part One

LCR Part Two

LCR Part Three

Maník je evidentne Ruger nadšenec.. :D

A ešte jedno pre neveriacich..Ten terč som na tú dialku ani nevidel :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=AmT_MrtLJ0I
robogti
prispievateľ
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa robogti »

No čo DeMaio, ako sa ti LCR nosí? Koľko má za sebou a v akom je stave, ten plast je veľmi zaujímavý. Aké strelivo používaš? Na strelectvi.cz som čítal, že v tých LCR nových:!: čosi hrkalo, tak mám normálne obavu aby to nenachytalo muchy od LCP. Dosť by ma to mrzelo, lebo ten drobec sa mi páči :cry: ešte viac ako svojho času Taurus CIA
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Odstrelené zhruba 300 patronov.Kupujem klasické celoplášte,ale mal som teraz na skúšku padíka prebíjancov s olovenou gulou.Nosenie parádne.To hrkanie som zaznamenal,ale známy mi povedal,že si to nemám všímať a že keď bude času tak sa mi na to pozrie.Ale zrejme to nebude nič vážne bo to má už od nova..Mal som v ruke 3 kusy a na všetkých rovnako..
U mňa zatial 150% spokojnosť.

EDIT: ale fakt by ste si ho už mal niekto kúpiť,aby som nebol sám :lol:
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Ty si teraz taky beta tester co za to este plati ako ja s LCP :-)
Ostatni cusia ako vos pod chrastou a cakaju kedy ti praskne valec alebo ram alebo hocico ine. Len to musi prasknut aby si potom svojho milacika doma pohladkali a povedali, ze ako dobre urobili ze nekupili taku malu novu buchacku :-)
A potom vsetci budu pisat: " Ja som to hovoril ... " :-)
robogti
prispievateľ
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa robogti »

Holt taký je život :lol: :lol: :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"