CZ Duty

eager_jemison

CZ Duty

Príspevok od používateľa eager_jemison »

Zdravim Vas ja by som sa chcel spytat ci niekto z Vas nema CZ Duty.Ako je s nou spokojny a pod.Celkom mi sedi v ruke ,tak neviem.Dakujem za odpovede.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Chod na ceske fora tam najdes dost komentarov.

Ja som sa rozpraval s jednym majtelom a ten ju dal reklamovat po par ranach kvoli nekvalitnej povrchovej uprave.
Neviem ako to dopadlo potom.
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Prejdi si ceske forum. Je tam s nou viac skusenosti ako u nas.

http://www.strelectvi.cz/forum/cz-p-07duty-t8629.html
elegant_ishizaka

Príspevok od používateľa elegant_ishizaka »

POTREBOVAL BY SOM PORADIT CO ZNAMENA TA OMEGA A AKO SA TO PRERABA V COM JE TO LEPSIE.DAKUJEM.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Omega je novy alebo vylepseny spustovy mechanizmus s lepsim chodom spuste. Viac sa docitas v starsej strel.revue,bolo to tam preberane.Alebo mrkni na ceske forum strelectvi,tam je toho dost.
Používateľov profilový obrázok
spotter
prispievateľ
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa spotter »

to Richmond: vlákno Duty už je založené.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Omega je hlavne zjednoduseny spustovy mechanizmus, tiahlo ide len po jednej strane. Ci je lepsi,to je diskutabilne. Urcite Uhersky Brod nebude pisat ze prechadzaju na novy spustovy mechanizmus,ktory je sice troska horsi,ale zato je vyrobne lacnejsi... :)
PalinoH
občasný prispievateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 10 years 7 months

Príspevok od používateľa PalinoH »

Podarilo sa mi dnes zlomit pruzinu spuste na mojej DUTYne.
Viete mi prosim niekto poradit ako (resp. kde) sa co najrychlejsie dopracovat k novej pruzine.
Vdaka za odpovede.
Palo.
inspiring_rubin

Príspevok od používateľa inspiring_rubin »

Zdravim, ak to nemas daleko do MT odporucam zavolat a zajst na objekt23, s CZtou ti urcite pomozu a poradia, diel ak aj nemaju- objednaju.
btw co mas za DUTYnu? aka stara, kolko vystrielanych nabojov?
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

krupitch:
9.) Necitujte príspevok, ktorý bezprostredne predchádza vášmu.
PalinoH
občasný prispievateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 10 years 7 months

Príspevok od používateľa PalinoH »

krupitch vdaka za tip, volal som dnes do objektu, hadam z toho nieco bude ...
moja DUTYna je 2010, asi kus z niektorej skorsej serie "so vsetkymi muchami" o ktorych sa docitas ako vyduty ram, mizerna povrchovka, .... ale inac funguje, teda fungovala do vcera :twisted:

vystrelenych ma cca 3500 ran a nejake to cvakanie pri suseni. aj ta pruzinka praskla pri suseni, cvakol som par krat v DA rezime a zrazu puk a spust ostala vzadu a bolo dotrenovane
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

MRBLUE napísal:Omega je hlavne zjednoduseny spustovy mechanizmus, tiahlo ide len po jednej strane. Ci je lepsi,to je diskutabilne. Urcite Uhersky Brod nebude pisat ze prechadzaju na novy spustovy mechanizmus,ktory je sice troska horsi,ale zato je vyrobne lacnejsi... :)
Múdro hovoríš. Mne a x-tisícom ďalších maximálne vyhovoval pôvodný spúšťový mechanizmus, ktorým sa CZUB roky chválila. Zrazu prišla Omega a pôvodným sa chváliť prestali. Nech si každý spraví záver sám...
:D
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Skúšal som oba mechanizmy na tej iste zbrani a som toho názoru, že omega je zrejme výhodný iba pre ČZ (menej súčiastok), pre vlastníka zbrane je asi výhodnejší ten starý, lebo ide ako má a ako išiel už x rokov.
inspiring_rubin

Príspevok od používateľa inspiring_rubin »

Co som zatial vycital od majitelov P-07dmy, tak (prakticky) vsetky tieto problemy s dutynami behom par rokov od spustenia vyroby ustali, na kusky vyrobene v SK skoro ziadne staznosti, co ma odradzuje od kupy P-09 z prvych serii..
Kazdopadne v MT ti urcite pomozu a dobre poradia, servis alebo objednavky novych dielov- no problem, vela muziky za dobre koruny
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Je velkou chybou zn. CZ, ze umiestnuju na domaci trh a okolity region kvalitu II. kat. Ked som mal moznost skusit zbrane exportovane do US, tak ma presla chut podporit tuto znacku. Asi sa spoliehaju, ze Cech ci Slovak funguje na baze DoDo: dodelej doma.
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"