Elitex b3

friendly_jang

Elitex b3

Príspevok od používateľa friendly_jang »

nedavno som si kupil nemecku vzduchovku značky b3 chcel by som sa spitat aku ma silu atd.. mam na nej aj optiku gamo 4x20 som celkom spokojny na tych 15m je to uplne presne dalej som zatial neskusal ...nema z tym niekto skusenost z tou vzduchovkou?nabijanie je pakou pod hlavnou ma fosforove mieridla atd.. je čisto nova a dal som za u iba 40e ..jeden ich predava na inzercii ponuka 4,5 a 5,5 mm radsej som si vibral tu 4,5mm kolko ma asi ustovu rychlost? :?: :P
elegant_bartik

Príspevok od používateľa elegant_bartik »

obavam sa, ze Tvoja zbran ma korene v Cine a nemecky je len distributor...
inspiring_hellman

Príspevok od používateľa inspiring_hellman »

výrobce AIR RIFLE "Germany Stylle" ... aj o tom distributorovi by som pochyboval
friendly_jang

Príspevok od používateľa friendly_jang »

ja som skusal dnes na 20m na v pohode presne to je ... nevies mi nieco povedat o tom virobcovi alebo kvalita ich virobkov a pod...?
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

podla diskusií na nete je to čínsky šunt, navyše nebezpečný, až sa urve poistka a budeš v tom okamihu vkladať diabolku do hlavne tak prídeš o palce. O kvalite tejto zbrane svedčí mnoho aj jej cena, nová 40€, použitá sa predáva aj po 20. Na stenu dobrá....
inspiring_hellman

Príspevok od používateľa inspiring_hellman »

Si robiš srandu? Škoda tej steny :D ...

Ale s tou poistkou je to pravda, ja by som tam nepchal prsty...ked tak aspoň pritom držať páku.
friendly_jang

Príspevok od používateľa friendly_jang »

nemoze to byt činske lebo je v nej vtlacene germany b3
friendly_jang

Príspevok od používateľa friendly_jang »

a to ak je taka činska blbosť ako to že na 20m je to uplne presne rozptil strely je tak mozno 0,8cm a to je na 20m podla mna dost malo ...ako to je možne?
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

Aj na teniskach z Vietnamskeho trhoviska je napisane Adidas.... :D A ze je v nej vtlacene to alebo ono?Daj mi ju a za dva dni uz ude vyrobena a dovezena z Rakuska a bude na nej G-cko :D
friendly_jang

Príspevok od používateľa friendly_jang »

:lol: :lol: :lol: :lol: ......nojo ,, to je pohode :lol: ale vazne preco to ma potom taky dostrel a presnosť?
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

aj trabant dá 120 ... ten rozptyl si počítal z dvoch výstrelov ?
friendly_jang

Príspevok od používateľa friendly_jang »

nie uz som z nej vistrelil cca 750 diaboliek a zatial je vsetko uplne v pohode
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

no a s kolkich vistrelou si počital ten rosptil ?
friendly_jang

Príspevok od používateľa friendly_jang »

cca. 30 vistrelov ale vravim po naladeni optiky to bolo velmi presne aj sila je dobra skušal som strelit do izbovich dveri co mam v šatniku a prestrelilo ich a su drevene takze musi to mat silu.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

aký typ diaboliek si použil a na akú vzdialenosť si nastrielal rozptyl 8mm z 30 rán ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"