CZ 75 v cal 7,65mm

friendly_bhabha

CZ 75 v cal 7,65mm

Príspevok od používateľa friendly_bhabha »

Zdravim,

nevie niekto, o CZ 75 vyrobenej v 80-90 rokoch v kalibri 7,65mm ? V roku 1996 som jednu taku videl. Viem, ze CZ UB v tomto kalibri ponuka CZ 82, 83 momentalne. Nejake sa predavaju na nete CZ vz 50, rsp 70. Mal by som zaujem o funkcnu CZ 75 do zbierky. Vdaka
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 16:23, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Divne zadana otazka,bud nas skušaš alebo si totalne mimo.Neviem o tom zeby bola CZ75 aj v kalibry 7,65 :shock: A CZ 82,je armadne oznacenie,pre civilny trh je vsetko CZ 83.Iba ak mas na mysli cisto armadnu ulozenku vz.82.Najskor mas na mysli cz 50,cz 70 ze :?:
friendly_bhabha

Príspevok od používateľa friendly_bhabha »

Zdravim,

prosim kuknite na http://world.guns.ru/handguns/hg51-e.htm, hned prvy obrazok zhora. Poslal mi to kamos pred par minutami, nieco taketo hladam,
bud v ciernom alebo chromovom prevedeni do zbierky na ZP na drzanie. Nema to niekto. Velmi pekna, elegantna, stihla a bol by som rad, keby som to zohnal.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 16:22, upravené celkom 1 krát.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

predpokladam ze toho bolo vyrobenych par kusov a dnes to bude znacna zberatelska rarita.
Nie som fanda CZ, dokonca tvrdim ze zelezo z UherBrodu mi do baraku nesmie, ale drzim palce pri zhanani
Naposledy upravil/-a inspiring_liskov v 04 Mar 2010, 08:59, upravené celkom 1 krát.
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

jak kukám tak kukám tak tam vidím len 9mm :( :( 7,65 je viac znakov za sebou a nie len jeden . CZ 75 v kalibri 7,65 to je asi daka bajačina alebo čínsky klon :twisted: :twisted:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 16:22, upravené celkom 1 krát.
Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Snypo »

spomenuta CZ75 na obrazku je 9mm PARABELUM,čiže 9 LUGER po novom. Uplna klasika,velmi prijemne sa z toho striela.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

hanbim sa starec nevidomy :) teraz tam aj ja vidim 9 para :)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Uz som si myslel ze len mne ....kua lebo aj s BENOM sme volali a videli sme kaliber 9. :wink:
eager_bell

Príspevok od používateľa eager_bell »

policajný zbor v Trenčíne používa CZ 75
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa arminius »

Marek Mičuda napísal:policajný zbor v Trenčíne používa CZ 75
Marek neblbni ... :wink:

Prečítaj poriadne názov témy ... :roll:
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"