Lis Turret Press

eager_swirles

Lis Turret Press

Príspevok od používateľa eager_swirles »

cawte co poviete na lis set: Deluxe Pistol Kit, 4 Hole Turret
http://www.zbrane-ke.sk/product_info.ph ... ts_id=1448
inspiring_greider

Príspevok od používateľa inspiring_greider »

toto si pozeral uz sa to tam rozoberalo :wink:
http://www.webforum.sk/viewtopic.php?t= ... c&start=15
eager_swirles

Príspevok od používateľa eager_swirles »

to je iny lis pozri sa lepsie
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Ta sada je v pohode ale nie na veky ,
eager_swirles

Príspevok od používateľa eager_swirles »

hej ja budem prebijat len obcasne
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

V prvom rade to je od LEE, cize budes ladit a ladit a az po par mesiacoch budes schopny produkovat dobre naboje v relativne kratkom case.
Mam Load Mastra a viem o com hovorim, dalej si k tomu budes musiet prikupit Crimpovaciu matricu ...
TO sa dozvies casom, precitaj si diskusie na zahranicnych forach.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 16:52, upravené celkom 1 krát.
eager_davinci

Príspevok od používateľa eager_davinci »

Ahoj, ten hliníkový turret nedoporučuji, je podstatně slabší konstrukce než než Classic. Dobrá recenze je
http://www.realguns.com/archives/122.htm
Celoocelový můžu doporučit, funguje dobře. Přebíjím na něm pár týdnů a funguje dobře, žádné problémy jsem neměl, akorát jsem musel seřídit zápalkovač, než jsem na to přišel tak mi to chvíli trvalo :roll: holt návod se někdy vyplatí přečíst.
koupil jsem ho na
http://cs.strobl.cz/komplet-lee-classic ... ro-1-razi/

Vybíral jsem lis skoro rok :)
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

A čo si na tom zapalkovači šteloval ? Ved tam sa neda nič štelovať da sa len vymeniť na velke alebo male a mne funguje na Clasicu hned od začiatku na 100 percent.
eager_davinci

Príspevok od používateľa eager_davinci »

Šteluje se pozice vlevo/vpravo na tom šroubu s držákem na lisu. Nefungovalo to dobře, až jsem na webu nalezl že se má pozice dobře zkontrolovat. Pak je to v pohodě.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Ktory šrub presne bo mne sa tie zapalkovače len zhora volne zasunu na količek a štelovať nieje čo :shock:
eager_davinci

Príspevok od používateľa eager_davinci »

Právě ten šroub na kterém drží ten plastový držák, když není podavač v ideální rovině se zápalkovačem, nefunguje to stoprocentně. Měl jsem s tím fakt problém.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Jj ty mysliš zasobnik zapaliek , tak ten nemam ,vkladam zapalky ručne .Hej počul som že to treba nastaviť :D Ja som však ľavak a ten zasobnik je skor pre pravaka tak som ho nekupoval .
jurokraken
občasný prispievateľ
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 11 years

Príspevok od používateľa jurokraken »

tiez sa rozhodujem aky lis idem kupit,podla mna sa oplati kupit ten lee classic turet press,myslim ten cely set. skoda ze tam nedavaju aj matrice,ako v zahranici. este som rozmyslal aj nad dillonom 550 ale to je ina cenova relacia. :)
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

Bol to moj prvy lis a odporucam ho kazdemu kto sa chysta zacat prebijat.

Plusy: je dostatocne pevny, jednoduchy a tym ze sa sucasne vykonava len jedna operacia ma clovek vzdy veci pekne pod kontrolou a nieje to ani moc na ukor rychlosti (oproti jednooperakom), po vybrati tej indexacnej tycky sa da pouzivat aj ako cisto jednooperacny lis, cenovo dostupny, moznost vymeny hlavy s matricami bez nutnosti ich nastavovania pri zmene raze, nieje problem posunut ho dalej niekomu kto zacina v pripade prechodu na "dospely" lis

Minusy: plastove a hlinikove komponenty voci ktorym mam z principu nedoveru, Leeckovy suflikovy prachovac je naozaj len "nudzovka", nemoznost osadit ho peripetiami (podavac/vyhadzovac nabojnic/striel..aj ked na youtube je videjko kde si to niekto doma vyrobil)
Napísať odpoveď

Návrat na "Prebíjanie nábojov"