9mm Luger-MFS 2000 Hungary=> Glock 17 vs. K100Mk7

bor1s
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa bor1s »

Je to rozhodnute, Glock 17. Myslim, ze je to najlepsia volba, osvedcena kvalita. Len teraz je otazne, ze kde a za aku cenu? hmmm?

btw: preveroval som si tie vydute nabojnice a pozeral som si aj vystrelene moje nabojnice(ak chcete, su napredaj) a ani jedna neni vyduta(ci je to MFS alebo S&B)! S kamaratom sme o tom vcera kecali a problem je v komorach, nie v nabojniciach. Ak je komora troska vacsia, nabojnica sa vyduva vplyvom tlakov. Takze K100= nicht gut!(aspon z mojho pohladu).
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 4 months

Príspevok od používateľa gewehr »

no, nechcem ti kazit statistiku, ale vydute MFSka mi lietali aj z H&K aj z Glocka (K100 nemam, tak tam povedat neviem) :wink:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 17 Jan 2011, 21:36, upravené celkom 1 krát.
bor1s
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa bor1s »

ja som teraz s kamosom vystrielal aj s Glockom aj s CZ a nebol problem. Ani jedna vyduta.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 17 Jan 2011, 21:35, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa boris »

bor1s - problem je v komorach len ak sa zide komora ktora ma slabsi support s nekvalitnym nabojom (tenka nabojnica alebo extremne silna laboracia). ved tu o tom tocime uz dve strany :) glock je dobra volba, ja len aby si nebol prekvepany ak ti pukne MFS aj v Glocku.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 4 months

Príspevok od používateľa gewehr »

bum napísal:Jasne že nie ved si nepukal prebijanky z ARESU :!:
problem je, ze tie vydute MFS boli origo nakupene jednou vacsou statnou instituciou, ziadne prebijance. A rovnake patrony z jednej krabice sa vyduli ako pri strelbe z glocka, tak aj z HKcka. Bez zadrzky.
Inak myslim ,ze ten glock je dobra volba, nejak zasadne nenadchne, ale urcite nesklame, osobne som volil rovnako
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 17 Jan 2011, 21:36, upravené celkom 1 krát.
bor1s
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa bor1s »

Chalani, poradte mi prosim Vas, kde kupim za slusnu cenu G17? V Hermese to maju drahe ako svina a neviem kto je este slusny.. Mozno by som kupil aj starsi, ale musi byt v super stave a za slusnu cenu. Povedal by som, ze tak max 450€. A co hovorite na P99 alebo H&K 2000?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

za 450E v BA len tak fungolvku nekupis.
Pre bezneho civila mas najlepsiu cenu (resp bolo to tak) u Erika v petrzalke. Rozdiel oproti Hermesu asi tak -40E.

Druha moznost je, skusit vybavit "policajnu" zlavu ...
a tretia je, pokukat inzeraty na e-zbrane, tam je podchvilkou nejaky Glock
bor1s
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa bor1s »

v Deas-e maju za 550 novy a za 520 pouzity. Nevedel by si tam vybavit zlavu nejaku? Este som nevolal, ci by sa dalo pohnut s cenou.
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

bum napísal:Jasne že nie ved si nepukal prebijanky z ARESU :!:
ja som z K100 seria G vypukal cca 1000 Limitov a 2500 Aresov a no problem - takže poprosím nezovšeobecňovať, G seria a D seria je bohovský rozdiel!

a nemeriam pipíky v prospech G alebo K - šak ste smiešni
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 17 Jan 2011, 21:33, upravené celkom 1 krát.
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

dokopy mám zozbieraných cca 2500 nábojníc a pri ich triedení som nenašiel ani jednu puknutú alebo vydutú - či MFS či SaB atd

a všetky komplet boli minimálne raz prebité
Používateľov profilový obrázok
westwind
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa westwind »

Pridávam moju skúsenosť s nábojmi MFS.
Strielal som s nimi z mojej STI GP6 a takto to dopadlo.

Obrázok
Naposledy upravil/-a westwind v 29 Nov 2010, 11:27, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"