Záslepka do pažby

inspiring_meitner

Príspevok od používateľa inspiring_meitner »

Chlapi. A tá záslepka je na čo ?
Ja mám zásobníkovú šachtu je lacná .A keď sa trénukje suchý tréning tak sa to dá naučiť.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Zaslepka v duchu svojho mena zaslepi otvor zdola vzadu na pazbe.
Nazornu ukazku najdes napr. tu na mujglock.

Znizuje riziko problemu pri navedeni zasobnika do sachty (odstranenim ostrej hrany vnutornej prepazky pazby), menej spiny sa usadza vo vnutri zadnej casti pazby a pazba sa stane opticky kompaktnejsou. Nic dalsie ma nenapada, o ziadnych jej nevyhodach neviem.
Co z toho ma vyznam, nech si urci kazdy sam.

Dobra sachta samozrejme zlepsi navadzanie zasobnika viac nez zaslepka, ale nie je podla mna vhodna pre kazdeho (napr. na skryto nosenu zbran). Na rozdiel od zaslepky totiz zvacsuje rozmery zbrane.
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

jasné, tá rikyyho záslepka má zrazenú hranu a navádza zásobníky perfektne
inspiring_satoshi

Príspevok od používateľa inspiring_satoshi »

Zdravim vsetkych.
Chcem sa opytat ci ma niekto z vas skusenosti so zaslepkou do pazby na glock 4. generacie. Ja som vcera skusal ten od Glockmeistra a nechcel tam vliezt. Pravda je, ze 4. gen ma od vyroby o 2mm mensi ram /S/. A zatial som ani nikde neobjavil nic v ponuke. :shock:
fakestring
prispievateľ
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa fakestring »

No,

a je to tu - presne taka situacia je aj s sachtami (mag well). Clovek nema istotu, ci to bude pasovat na Gen4 (skor ma istotu, ze nebude :) ).
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa niko »

No tusim, ze to bolo v streleckej revue pri predstavovani Glock 17 4Gen, kde popisovali, ze sachta na pazbicke u 4 generacie je rozdielna ako u predchadzajucich.
Takze kupovat zaslepku, ktora neje specialne pre 4 Gen. by som neodporucal.
fakestring
prispievateľ
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa fakestring »

Neriesite niekto tie magwell na Gen 4?

Ja som nasiel zatial toto: http://www.glockwarehouse.com/ProductDe ... ZT-MAGWELL

Viete o niecom dalsom?
fakestring
prispievateľ
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa fakestring »

Naozaj som tu sam, co zhana sachtu na G17 4G?
inspiring_shockley

Príspevok od používateľa inspiring_shockley »

fakestring
prispievateľ
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa fakestring »

Tak som objednal z Glockworx magwell (ten, co mam nalinkovany tu vyssie, akurat link uz nefunguje), je to ta ista, co nalinkoval aj Deputy z Nemecka.

Sachta je dost objemna -

http://img253.imageshack.us/img253/3417/magwell.jpg

- co bude mozno trochu stazovat skryte nosenie, ale dobra sprava je, ze vlozka sachty -

http://img585.imageshack.us/img585/3320/insertg.jpg

- funguje celkom dobre ako zaslepka do pazby - ma spravny sklon, atd.
Horsia sprava je, ze, ako sa dalo aj cakat, pridavne chrbty na pazbicke sa nedaju pouzit, co ale mne nevadi, aj tak ich nepouzivam.

Zaujimave bolo dianie okolo objednavky z glockworx - objednal som to 16.12., hned som to vyplatil via PayPal, glocworx poslal mail - najprv o prijati objednavky a na druhy den, ze "order shipped". Potial parada, ale ked som chcel "tracking order", tak mi to vypisovalo nieco ako "invalid login data", co by este nebolo az take hrozne, ale po par dnoch som sa uz vobec nemohol prihlasit na ucet glockworx. Ich stranky sa zmenili, niektore linky celkom prestali fungovat (napr. aj ten na objednany tovar). Dokonca tu konkretnu, objednanu sachtu uz ani nemaju v ponuke, teraz maju len na male modely G. Na ich stranke clovek napr. ani nenajde mailove spojenie, len fyzicku adresu a telefon. Zacalo mi to vrtat v hlave, ale logika mi hovorila, ze glockworx je celkom znama firma (checkoval som na nete) a asi by sa im neoplatilo robit nejake podfucky a kedze je koniec roka, mozno budu robit nejake zmeny na stranke a tak. Ibaze vcera som uz nevydrzal a poslal som im mail (na adresu, z ktorej mi prisli potvrdenky), kde som im vyjadril svoje obavy, a co? Asi o dve hodiny mi UPS-ka doviezla tu sachtu (co samozrejme nijako nesuviselo s tym mailom, keby som bol este vydrzal, nemusel som sa strapnovat). Rano mi prisiel upokojujuci :) mail od chlapika z glocworx, kde mi vysvetlil, ze robia zmeny na stranke, dal mi docasny link na stranky, na ktore sa teraz normalne neda dostat a tipol si, ze zasielka bude asi na SK colnici.
Takze poucenie pre mna (a mozno niekoho dalsieho :)) - netreba sa unahlit (hoci sa nic zas tak hrozne nestalo :)), mal som este dost casu reklamovat to napr. cez paypal, ale aj tak mi to nedalo pokoj :(.

Btw. - na colnici sa tym nezaoberali, prislo to bez cla (108,44 USD aj s postovnym USPS).
inspiring_shockley

Príspevok od používateľa inspiring_shockley »

Podla noveho zakona su dovozy mimo EU do 150 EUR oslobodene od cla.

OT: kupa cez internet v sebe skryva vela zaludnosti a existuje vela fakovych firiem, ktore pouzivaju na oklamanie zakaznika zaujimave triky (linky na vypisy obch. registra realnych firiem a pod.)
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

prosiim ta. citim sa ovela bezpecnejsie pri nakupe zo zahranicia ako pri nakupe zo slovenskeho eshopu. ked platim od zahranicia, idem vacsinou cez paypal a to je moja ochrana, od ktorej mi lepsej netreba. ked mi tovar nepride, staci kontaktovat paypal a ak to predavajuci nevysvetli, paypal vrati peniaze a je.
mam uz za sebou par nakupov a vzdy vsetko ok.
ciknoro
občasný prispievateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 8 years

Príspevok od používateľa ciknoro »

Som sice archeolog, ze otvaram tuto temu, no nema niekto na predaj tu zaslepku na G19 Gen. 4? Dakujem
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Napis do inzercie.
Používateľov profilový obrázok
gereta
prispievateľ
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa gereta »

Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"