Záslepka do pažby

inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

akurat ta zaslepka moze robit problem pri rychloprebijani-spherixis uz s nou skusenost ma :D
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Dátum registrácie: 17 years 1 month

Príspevok od používateľa spherixis »

Mozem ju niekomu darovat, mam ju v sufliku uz asi rok a pol :D

Ked zaslepujete, robte to u glockmeistera (mujglock) Bodka. :wink:
inspiring_fermat

Príspevok od používateľa inspiring_fermat »

spherixis tak ju berem... :P
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Vsade pisu, ze zaslepka Glockmeister je sice vhodna aj pre subkompakty (napr. G26), ale az po drobnej uprave.
Neviete niekto, co konkretne sa mysli pod tou upravou?
inspiring_feistel

Príspevok od používateľa inspiring_feistel »

Zaslepka je to pekna,to je pravda.Tak podujme sa na to niekto???Ja po anglicky(americky) neviem skoro nic,ale cena to vyzera byt dobra.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

ja si to kupim v hermese a hotovo, nebudem to komplikovat...
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Dátum registrácie: 17 years 1 month

Príspevok od používateľa spherixis »

Nasiel som u seba obrazok, ktory so robil uz davnejsie.

Staring: Zaslepka GLOCKMEISTER vs. zaslepka LONE WOLF

Treba povedat, ze zaslepka ma plnit dve funkcie:
1. Zaslepovat otvor v pazbicke zbrane(kvoli necistotam)
2. Vyrovnat profil sachticky, za ucelom plynuleho prebijania zasobnikov.

(niektore obrazky su oznacene slabym cervenym kruzkom, treba dobre zaostrit).

obr. 1 Pre porovnanie zaslepka LW nezakryva uplne nerovnosti v sachticke a tympadom len zaslepuje a nema ziadnu inu funkciu. Naproti tomu zaslepka G uplne vyhladzuje profil sachticky a tympadom plni aj funkciu c. 2.

obr.2 Zaslepka LW nielenze profil sachticky nevyrovnava, ona dokonca pridava jednu dalsiu prekazku. Tou je jej ostra hrana o ktoru sa zasobnik casto zasekne. Oproti tomu ma zaslepka G, tuto plochu oblu, a takto zarucuje plynule "zosmyknutie" zasobnika do sachticky.

Resume:
Zaslepka Lone Wolf, podla mojho nazoru nieje vhoda pre zbrane urcene na obranu, pretoze, predsavuje riziko straty drahocenneho casu pri prebijani zasobnikov. Naproti tomu je zaslepka G pre tento ucel vhodna, pretoze zabezpecuje plynule prebijanie. Koniec koncov, preto ju izraelci navrhli.

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
TouchHD
občasný prispievateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa TouchHD »

Tak som si chcel aj ja objednať tú záslepku priamo z Glockmeister.com, že sa tam zaregistrujem a dám vedieť všetkým, čo tu majú o ňu záujem. Vyzerá to však tak, že ju bude treba objednať z mujglock.com, glockmeister.com nemajú SVK ani vo výbere krajín pri registrácii klienta, čiže nie je možné zadať adresu doručenia. Ale pre istotu som tam napísal mail, či by to vedeli poslať aj sem. Dám vedieť, ako to dopadlo. Inak stojí 7$, približne 5.56€. Viac info tu.
inspiring_hermann

Príspevok od používateľa inspiring_hermann »

Ja som tam uz pisal a vobec sa mi neozvali.
Používateľov profilový obrázok
TouchHD
občasný prispievateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa TouchHD »

werty: a čo si im písal? Nemám rád takýto prístup firiem k zákazníkom. Slovenské firmy sú až na výnimky presne také, u zahraničných na to zvyknutý nie som. Ak sa neozvú, budem to riešiť cez mujglock.com. Dám vedieť.
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Dátum registrácie: 17 years 1 month

Príspevok od používateľa spherixis »

Chlapi.. rieste to cez mujglock.com
Vravim to hodnu chvilu.. :wink:
inspiring_moser

Príspevok od používateľa inspiring_moser »

Pripajam sa ku zaujmu o zaslepocku na G19.
Tak ako pise Sferixik, pri prebijani na obranu nechcem ziadny zadrhel. Nenosim sice ani rezervny zasobnik aby som mal co prebijat, ale co keby ... :D
Budem aj uprimny, nechcem zazit situaciu mimo strelnice, aby som musel prebijat ,c i dokonca vystrielat plny zasobnik .. :wink:
inspiring_mcclintock

Príspevok od používateľa inspiring_mcclintock »

zaslepku Glockmeister mam z TaT strelnice BA za 11,- EUR . A neni to ziaden cinsky falzikat typu mlokmeister,qlockmeister a pod. .Je to to co je na obr. hore original

Werty: si myslis ze na dopyt po 1 ks za 7,- E sa ti bude niekto priamo z GLOCKMEISTRA ozyvat a posielat to napr. DHL (co by stalo mimochodom x-krat viac ako samotna zaslepka)? kebyze chces 1000 ks tak by sa uz o teba potrhali. Pre jeden kus musis ist jednoznacne cez svoj lokalny maloobchod a bude to samozrajme aj stat viac...ale iba naoko v skutosnosti ta to vyjde ovela lacnejsie, aj kebyze si to dad poslat z mujglock.com, netraba zabudat ze postovne + balne stoji dalsich min. 10,- E
inspiring_hermann

Príspevok od používateľa inspiring_hermann »

Takze ja som im pisal otazku ze ci posielaju veci aj na slovensko lebo som to nenasiel na ich stranke iba cesko. nepisal som im ziadny jeden kus o mnozstvach som nepisal. A co si myslis mujglock to ma odkial???? a CO si myslis kolko kusov objednavaju????
inspiring_fermat

Príspevok od používateľa inspiring_fermat »

Asi ani Češi nepošlú jednu a asi ani niekto iný, kto ju chcel darovať... mohol som za známky kúpiť radšej kilo chleba :(
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"