Strelnice : Všetky

miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

Kua, tak som sa tešil, že si konečne pôjdem po čase zastrieľať a ako na potvoru je strelnica v Kavečanoch (Košice) úradne zatvorená :-/ nevie niekto dôvod?
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

dovodom je staznost obyvatelov okolitych domov na hluk.Bolo vykonane meranie intenzity hluku.Vysledok poznas.
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

Super, takže som zarobil :roll: V okolí Košíc už teda ostávajú zrejme len Hodkovce a Nižná Hutka čo?
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

tak tak,Hutka sa rozbehla/po case/ Hodkovce akurat tak na zamestnanecky piknik VIP ...
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 14:08, upravené celkom 1 krát.
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

Nižná Hutka mi nevyhovuje kvôli tým otváracím hodinám :roll: počul som, že v Hodkovciach je možné si zaplatiť členstvo, nevie niekto o tom niečo bližšie?
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

chodim na Condor strelnicu /PO/ jednak tam mam clenstvo,jednak ta nikto neotravuje z hodinkami za zadkom .Aj boxov je tam dost.Luxus.

tiez vyuzivam "domovsku" -skoro pod Tatrami- v SL :)
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

Prešov síce nie je až tak ďaleko, ale bohužiaľ sa tam nemám ako dostať.. Takže asi zrejme skúsim tie Hodkovce, ale každopádne som znechutený :?
friendly_noether

Príspevok od používateľa friendly_noether »

Zdravim. Neviete mi niekto poradit, kam si mozem ist zastrielat v okrese POPRAD? Som mesiac drzitelom ZP, od piatku mam zbran a nemam ju ist kam prevetrat. Co som sa pytal, tak tu mame dve strelnice,jedna (Kvetnica) je policajna a druha (v Sobote) je len pre malorazky. Najblizsie je v SNV ale to je iny okres.
inspiring_hellman

Príspevok od používateľa inspiring_hellman »

Ja by som sa opytal: kam chodite? Lebo realne je to zvycajne ine ako ked niekto povie ze pocul ze sa tam da.... :roll: takze?
Používateľov profilový obrázok
Mike75
prispievateľ
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa Mike75 »

V Poprade Ti neporadím, ale ja chodievam na tú strelnicu v SNV, vždy keď tam som. Poprad je 10 minút cesty ak si mobilný tak sa ti oplatí ísť.
Správca je ústretový, vždy som iba zavolal a dohodol si termín a už iba pukať. Ak si tam sám nie je problém, ak viacerí potom trošku môže obmedzovať to že terče sú na spoločnom stojane tak treba čakať na ostatných keď si chceš s terčom manipulovať, ale ako hovorím, vždy som tam bol sám, maximálne s polovičkou a vtedy je to úplne v poriadku.
friendly_noether

Príspevok od používateľa friendly_noether »

to Lynk: Mas pravdu, lebo kazdy mi povie nieco ine...... Popradcania kam chodite strielat z kratkych gulovych zbrani? :shock:

to Mike75: Dik za info. Asi mi nic ine neostava. Pojdem vyskusat. :)
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

electron: Predpokladam ze strelnica tam bola davno pred postavenym domov...tak ?
Používateľov profilový obrázok
kamov
prispievateľ
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa kamov »

Neviete ako to je so strelnicou v Zámutove? (vranov)
inspiring_bouman

Príspevok od používateľa inspiring_bouman »

Status update:

Strelnica je stále zatvorená. Chystajú sa protihlukové opatrenia. Tie však musia počkať, najmä kvôli výkopom, na rozmrznutie pôdy.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"