Sig Sauer Mosquito

Používateľov profilový obrázok
-Tommasino-
prispievateľ
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa -Tommasino- »

Presne tak isto je to aj u môjho komára, spúšť strieľa skoro na konci (medzi spúšťou a telom zbrane je cca 3-4mm medzera) skoro ako na tvojej fotke. Ale tebou opisovanú "zarážku" priraďujem asi k tomuto:

V obtiahnutom stave keď jemne zatlačíš spúšť , tak nasleduje jej posun cca 5mm dozadu, pričom nedochádza k jej posunu do prednej polohy pri povolení tlaku spúšť. Pri tomto zapadnutí spúšti vydá zvuk - "klik".


Toto si mal na mysli?


Neviem či je to normálne, ale podľa môjho názoru áno. Skús to s nejakou novou zbraňou na predajni a budeš mať istotu.



Tommasino
Používateľov profilový obrázok
m2trash
občasný prispievateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa m2trash »

Spuust mame asi vsetci rovnaku Tiez taham az na konec,, ale nejaku zadrazku som si nevsimol,, akurat ze ma dve polohy,, stacim spust do urcitej sily,, (prva poloha) a potom musim trosku silnejsie aby kopla.. inak nic,,


S tou spustou stale nikto nic nevymyslel,, niekto uz pisal ze prebrusil nejaku suciastku pri kohutiku a spoust zaberakla jak beretka,, Budte niekto macher a spravte tu spust... dam 30 eur tomu kto to dokaze
Používateľov profilový obrázok
m2trash
občasný prispievateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa m2trash »

Jaaaj a ešte jedna vec,,,

Náboje,.. Schoenebeck 22.LR standart plus....

Predtym som mal problem s nabojmi jak svina,, S týmito jedna chybička na 6 zásobníkov..... veľká spokojnosť
eloquent_cori

Príspevok od používateľa eloquent_cori »

Tak s těma se mi maximalně stane že 1-2 za 200ks mi Mosquito neodpálí na poprvé, jinak že by se nepřebil náboj neexistuje. Jsou ale relativně drahý tak používám CCI standart a s těmi zbran funguje taky naprosto spolehlivě a u nás jsou za 1,25kč
Používateľov profilový obrázok
m2trash
občasný prispievateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa m2trash »

Tak Prave som vybral poistku na zasobnik, co vsetci vravia ze sa tym zlepsi spust.. No poviem vam,,, poistka tam nieje,, a spust je podla mna rovnako tvrda ..

Ked chcete uz to tu neikto pisal ale rekap.

http://www.manualnguide.com/dl/17449/

strana 27 ,,, odstranit suciastky 63 65 39..
Používateľov profilový obrázok
kamov
prispievateľ
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa kamov »

Potrebujem zohnat tuto pruzinku do zbrane. Spust je v tahu neda sa ani vystrelit :(
Obrázok
pruzinka cislo 38.

Obrázok

Viete poradit kde by som zohnal nieco podobne?

Dakujem
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Ja by som si to skúsil pozohýňať sám:
a) z gitarovej struny alebo
b) z nerezového drôtu (od zubného laboranta)

Takže tak! :D
inspiring_hawking

Príspevok od používateľa inspiring_hawking »

Zháňam tú istú pružinu ako kamov (pružinu tiahla spúšte). Praskla mi po 4376 výstrele, písal som už do Deasu a Fraňovi, deas mi odpisal, ze mam kontaktovat dovozcu Sig a fraňo ani neodpísal. Tak som si pružinku pomeral, nakreslil a poslal dvom slovenským výrobcom skrútených pružín. Odpoveď bola presne taká akú som čakal, vedia to vyrobiť, ale nedoporučujú to, lebo netušia aký materiál výrobca používa a aké momenty na ňu pôsobia. Má niekto nejaký kontakt na dovozcu SIGU ?
Používateľov profilový obrázok
siver
prispievateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa siver »

Napr. môžeš použiť internet:
http://www.sig-sauer.de/deutsch/haendle ... wakei.html

http://www.zbrane-frano.sk/main.php?pag ... t&static=1

Treba volať na Sikársku:
Veľkoobchod - ZBRANE spol. s r.o.
Adresa: Sikárska 11, 949 05 Nitra
Ale, ktoré číslo presne neviem - skús predajňu.

Alebo vyskúšaj Hermes.
inspiring_hawking

Príspevok od používateľa inspiring_hawking »

V Hermese mi po troch mesiacoch pružinu tiahla spúšte doručili, tvrdili mi že to nie je jednoduché zohnať a dodali im ju až na niekoľký pokus. Fraňo na mňa hodil bobek a ani sa neozval....

Cena 6€, čakal som podstatne vyššiu sumu. Ak je tu niekto komu tiež táto pružina únavou odišla tak majú v Hermese ešte jeden kus.
Používateľov profilový obrázok
kamov
prispievateľ
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa kamov »

DIk za tip, uz im tam pisem. Ja som si ju vyrobil asi 7 x sam, ale stale vydrzala tak do 10-tich vystrelov. Original je original.
dano
prispievateľ
Príspevky: 104
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa dano »

Kupoval niekto Mosquito v poslednom čase? Nejaké aktuálne skúsenosti s poslednými modelmi?
Používateľov profilový obrázok
m2trash
občasný prispievateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa m2trash »

predam ti mojho zabehaneho... 300 dohoda mozna..
dano
prispievateľ
Príspevky: 104
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa dano »

Vďaka za ponuku, ale medzičasom som na Mosquita akosi zanevrel a to aj vďaka problémom o ktorých som čítal na rôznych fórach. Nejde mi tu o rôzne zádržky a neodpaľovanie, ale o problémy s hlavňami a o prasknuté závery, preto ma zaujímali skúsenosti s novými kusmi či sa takéto problémy ešte stéle vyskytujú. A prepáč ale použitú kupovať nechcem a už vonkoncom nie za 300. Veď za rohom v predajni na pulte stojí fungel 360, aspoň to tak pred pár mesiacmi bolo a ak ku 300 prirátam cestu za nákupom tak nie som si istý, že sa vojdem do tých 360 a to ešte kúpim použitú. :D
Používateľov profilový obrázok
m2trash
občasný prispievateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa m2trash »

Mne to bolo jasne... za pokus stalo hehe,, ale asi pojde prec za nejakych 250,, este neviem zatial striela v pohode iba ta spust serie
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"