Hi-Point 995TS

Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Hi-Point 995TS

Príspevok od používateľa BTV »

Caute,

Zaujala ma nete tato masinka, v 9mmLuger.

USA cena je cca300$, takze u nas by to mohlo byt cca 500-550€

Neviete ci to niekto dovaza do SR, alebo CR?

http://www.hi-pointfirearms.com/carbine ... s_9mm.html

Dikes
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Butvin, keby sme nezili za opicami, tak by to i niekto dovazal, skus oslovit skor cechov ci to nemaju, lebo mi sme trpazlici trh.

Mimochodom pekne vyzerajuca masinka, teda za tie peniaze :-)
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Rasto, nie je to sice tvoja M4, ale vyzerato celkom fajn. Ani ten kaliber 9luger nie je zly.

Robia to sice aj v .40SW a koncom roka zacnu aj s .45ACP, ale luger je pre nasinca predsalen dostupnejsi...

I ked .22lr je este dostupnejsia :wink:
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Neboj keby si mal nasinec vybrat ci by si kupil K100 za 600E alebo toto za 300 no co by si vybral?
Skoda len naseho obmedzeneho trhu.
Tiez planujem kupit karabinu v 9x19 koli lacnemu strielaniu a na IPSC puska na slovensku do 100m to bude bezkonkurencne.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

pravdupovediac, nad karabinou v 9luger uvazujem tiez, z coho je u nas vlastne mozne si dnes vyberat?
selag
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 18 years 5 months

Príspevok od používateľa selag »

Tak s tou karabinou v 9x19 bude problém. Já taky hledal a na Berettu CX 4 Storm je u nás pořadník a dodávky značně nejisté, Ruger už svoji karabinu nedělá - tak že leda komisní a jinak v 9x19 nikde nic. Je několik slibů, že už to bude, ale ty trvají už hooodně dlouho a skutek utek. Jo, a ještě se dá seznak konverze v 9x19 na AR 15.To je ale už o jiných penězích. A to už je opravdu všechno.
Mi se podařilo sehnat málo používanou Berettu CX 4 a jsem max. spokojenej. S kolimátorem EoTech je to "ukazovátko"
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

U nas moc moznosti nie je.. but CX4, alebo CX4....

Este som zabudol... Nasiel som inzerat aj na MP41 v 9Lugri, ale ani jedna z tychto zbrani (CX4, MP41) nejde pod 1000€.

MP5 za cca 2000€ tu spominat ani nebudem :twisted:

...este som zabudol na asi najschodnejsiu cestu, a to SA vz. 25/26 za cca 150-200€.

BTW: inac Proarms Hi-Point nedovaza.... (p.Hoffman)
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

tos a kde je mozne si tu CX4 osahat a pripadne kupit... viem o jednej v ColtClube ale kto to sem vozi?nieco som nasiel http://www.zbrane-frano.sk/main.php?pag ... k=produkty
Naposledy upravil/-a gewehr v 15 Júl 2010, 15:53, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Vozi to Frano... Staci tam len zavola a spytat sa ci ju maju, alebo kedy ju dovezu....
inspiring_thompson

Príspevok od používateľa inspiring_thompson »

Hej vozi to frano a vacsinou to ma na sklade a v roznych farbach, tusim az v dvoch :) . V ciernej a pieskovej.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

No ved to, je to lukrativne a nikto to nevyraba a hlavne nedovaza!
Uz sa necudujem, kes som sa pytal na vystave na cenu Scorpion Evo a bolo mi povedane asi 40 000Kc!
A ked som im povedal, ze sa to za tie peniaze neuchyti, tak mi povedali, ze uchyti. Nuz uvidime.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

gewehr napísal:pravdupovediac, nad karabinou v 9luger uvazujem tiez, z coho je u nas vlastne mozne si dnes vyberat?
Ja viem o tychto karabinach:
- spominany Hi-Point 995 - u nas asi velmi tazko dostupny, otazkou je tiez kvalita produkcie Hi-Point
- Ruger PC9 uz nevyraba, takze jedine komisnu. V Cechach to zopar ludi myslim ma.
- rusky Vityaz - dostupnost zatial neznama, kvalita tiez. Je tu na fore o nom tema.
- CZ Evo3 - vid. prispevok vyssie
- Steyr AUG 9mm - cena +/- 2k€, o dostupnost som sa tym padom nezaujimal
- HK USC 9mm - cena +/- 2.5€, detto

A najlepsie na koniec :wink: - Beretta CX4 - dostupnost u nas biedna, Frano sa mi ju pokusa doviezt od augusta 2009, zatial nic.
Udajne je hlavny problem v kalibri 9x19, ktory Taliani beru ako vojensky (pre civilov maju 9x21 IMI) a od toho sa odvija stupen byrokracie (*).
Ja som ju skusal v Triggeri Brno, mnam-mnam. Majitel, inak velmi prijemny pan, spominal, ze si ju musel doviezt z Nemecka, v CR sa k nej dostat nevedel.


(*) Podla infa od p. Frana s kalibrom .40SW prip. .45ACP by bol vraj este vacsi problem, kedze tieto su primarne urcene pre USA trh a ich vyvoz inde podlieha schvaleniu Beretta USA.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Asi si tvoj clanok precitali chlapci z CZUB v predstihu, ked mi tvrdili, ze budu mat uspech a ich cena je prijatelna :-)
Pockajme si na EVO (podla mne dostupnych info 20 000 ran semi i full bez jedinej zadrzky ci unavy materialu) a dufajme v priaznivejsiu cenu.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

este ostava moznost vziat Glocka (17, 22, 34, 35) a zavestit nanho nejaky kit a'la RoniG

a druha...

dufat ze si Jaro najde cas a navrhne novy ram na Kacenu s pazbou, predlzena hlaven je uz potom brnkacka
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Roman i to je alternativa a keby to dako slusne orailoval a opazbil, tak by mal dalsi kseft ako hovado :-)
Ved i Hi-point je v podstate pistol s dlhou hlavnou, pricom ziskas slusnu balistiku lugera v porovnani s pistolovou hlavnou!
Co sa neda povedat o Glock konverziach i ked vsetko ma co to do seba.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"