K 100 P1

Používateľov profilový obrázok
hlavaXX
prispievateľ
Príspevky: 238
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa hlavaXX »

100 aresov
1300 SB
300 ZVS

bez problemov,
jedina zmena je spust, teraz ide lepsie ako na zaciatku, mozno sa vybehala alebo som si na nu zvykol
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Ahojte, som stastnym majitelom tejto zbrane (resp STI GP5). Absolutna spokojnost , az na jednu vec. A to dost podstatnu. Nikdy som ju neskusal obtiahnut potichu pomaly. V potencialne uzkej situacii som to potreboval. Naboj zo zasobnika vyleti a nezachyti sa pod vytahovac. Skoci dopredu. To, ze mam pistol zaseknutu som si vsimol az po pominuti situacie.....
Takze odteraz, K100 nosenie jedine s nabojom v komore.
Inak super zbran.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Zalezi ako pomaly tam davas naboj :wink: mam P1 a ked obtahujem pomaly nie zas tak aby mi ocividne nezaskocil vytahovač za nabojnicu ide vsetko ako ma.To skorej na XC ked pomaly natahujem mi nezaskoci,ale P1 akoby to slapalo lepsie.Ked budes pomaly natahovat glock aj sneho ti vyskoci vytahovač :!: Mam vsetky zbrane odskusane :lol:
Používateľov profilový obrázok
autogen
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 11 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa autogen »

Týmto chcem poďakovať za pristup v GP ing.Lihanovy aj slečne na na predajni za skvely a vyslovene prijemny pristup.

Takze MK7 P1 za necelych 500 € so 4 chrbtami.
Maximalna spokojnost.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Pekné, Jarino! Len tak ďalej!!! :D
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

Ak by aspoň Mestské a Obecné polície nakúpili K100ky- bol by to dobrý krok k zavedeniu týchto zbraní na našom území zložkami, ktoré sa podieľajú na ochrane verejného poriadku a ochrane objektov.
friendly_visvesvaraya

Príspevok od používateľa friendly_visvesvaraya »

peterson napísal:odkukal som v tlači:

http://www.zlatemoravce.info/2012/12/no ... j-policie/
To čo sa píše v tom článku o tých ,,starých brazílskych revolveroch" to je myslené vážne?! Keby mi toto niekto povedal, tak sa mu asi vysmejem, že si robí srandu. Veď to je už úplne úbohé, aby mali policajti takéto zbrane.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Ja ked vidim statnych policajtov s "makaronmi" na opasku, az ich lutujem. Uz aby aj oni dostali poriadne zbrane.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

By si sa divil s čím slúžia mnohé MsP či SBSky. Ide hlavne o prístup kompetentných k problematike výzbroje svojich ľudí.
friendly_visvesvaraya

Príspevok od používateľa friendly_visvesvaraya »

Tak ale zase sa nemáme veľmi prečo čudovať, veď sme na Slovensku. Namiesto toho, aby sme využili miestnu - slovenskú - našu firmu, ktorá robí kvalitné zbrane za rozumné ceny tak peniaze pekne krásne prelievame do všelijakých sračiek :-( .
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Deathsheadhawkmoth napísal:
peterson napísal:odkukal som v tlači:

http://www.zlatemoravce.info/2012/12/no ... j-policie/
To čo sa píše v tom článku o tých ,,starých brazílskych revolveroch" to je myslené vážne?! Keby mi toto niekto povedal, tak sa mu asi vysmejem, že si robí srandu. Veď to je už úplne úbohé, aby mali policajti takéto zbrane.
Staré revolvery Taurus dodnes nosia príslušníci ZVJS pri strážení súdov a prokuratúr, iba niektorí nafasovali "novšie" Smith-Wesson 10.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Deathsheadhawkmoth napísal:
peterson napísal:odkukal som v tlači:

http://www.zlatemoravce.info/2012/12/no ... j-policie/
To čo sa píše v tom článku o tých ,,starých brazílskych revolveroch" to je myslené vážne?! Keby mi toto niekto povedal, tak sa mu asi vysmejem, že si robí srandu. Veď to je už úplne úbohé, aby mali policajti takéto zbrane.
Neviem čo si predstavíš pod brazílskym revolverom, ale kvalita Taurusov nie je až tak strašná než u mnohých Arminiusov, Holekov a podobne. K100 je bezpochyby kvalitatívny skok vpred, no strieľať za nich tiež nebudú.
Používateľov profilový obrázok
autogen
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 11 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa autogen »

....
Naposledy upravil/-a autogen v 14 Jan 2013, 19:17, upravené celkom 1 krát.
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa miro285 »

Z môjho pohľadu to má 2 pozitívne aspekty:

1. pekný a ústretový krok od firmy GP

2. neviem síce o koľko zbraní sa jednalo, ale dovolím si tvrdiť, že ide o jeden z mála obchodov, resp. zákazok, v ktorom si zastupiteľstvo nenabalilo kapsy a teda zákazka nešla na úkor kvality
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"