XDM-9

tycho28
častý prispievateľ
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa tycho28 »

..
Naposledy upravil/-a tycho28 v 06 Dec 2013, 22:21, upravené celkom 1 krát.
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

pani, aj vy mate na svojej XDM-ke takyto vrub v mieste ako je pruzina?

Obrázok
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

mam XDM40 a je to tam tiez :D, dokonca na .40ke je to este vyraznejsie
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Dátum registrácie: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Nieje to tam nahodou, aby sa dala pistol zlozit? Skuste sa pozriet pri skladani/rozoberani, ci by hlaven vosla do zaveru aj bez toho vrubu.
eloquent_antonelli

Príspevok od používateľa eloquent_antonelli »

Pozeral som to, i keď nie som odborník,myslím že je to vybratie,aby hlaveň mala plynulý výkyvný chod, teda neviem či to presne popisujem, ale keď ide hlaveň kývajúco smerom vzad a dole umožní jej to výkyv vo väčšom uhle.Myslím.... :idea:
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

skusal som tam tou hlavnou pohybovat, vyzera to tak ze to sluzi na ten ucel
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Chalani mam dva dotazy na XDM.
1. Už ste niekto riešily športove mieridlá?(konkretne na 4,5")
2.Pasuje 13 ranovy zasobnik z HS9 SC do XDM SC?(to ma zaujima koli petke zasobnika či to bude ta ista ako na HS9 SC)

Vdaka za info.
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

1. Nie.
2. V podstate nie. Zásobníky do XDM sú trocha širšie ako do XD. Takže síce vložíš XD zásobník do XDM, ale sa bude hýbať. Nemám vyskúšané či to bude dobre držať pri streľbe. Grip extender som neskúšal, ale keďže sú zásobníky rozdielné, rátaj s tým, že ani extender nebude pasovať.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Peťo: neriešil, ale ako som ti už písal, ak mám správne info, tak mieridlá by mali byť kompatibilné so Sig Sauerom. Nedávno som ale pozeral inú vec a to truglacke trítiovo svetlovodné, ale bohužiaľ pres subcompacta nie sú, ale pre XDM 4,5 myslím áno.
Už som ti svoj názor myslím hovoril, na tvojom mieste by som riešil radšej 5 palcový HS Tactical. Jednak asi bude na šport lepší, jednak je lacnejší, jednak do neho pôjdu 16 ranové zásobníky čo máš k Subcompactu keď odpojíš extender.

2: Nepojdu, skúšali sme to s Berserkerom, respektíve z XDM do HSka nejde a HSkový sa v XDMku trasie, takže možno by náboj podal, možno nie...Našťastie HS/XDM zásobníky sa predávajú za celkom slušné ceny, ktoré sa blížia Glockáckym.
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Tak mieridla som už nejake objavil:
http://springfieldxdstore.com/pgroup_de ... s%2F%26%2F
Kto to našiel u nas, respektive za lepšiu cenu dajte vediet :(
to Zoid. Tactical sa mi nepači a navyše XDM je 19 ranovy čo pri strelcovy ako ja :D znamena značnu vyhodu...
Takže na XDM SC bude treba petku zasobnika vyzistit.(pre kamoša ak by bral SC a nie Fullsize)
Ku tej cene zasobnikov:chvala bohu ,že nestoja tolko čo na HK :D :D :D
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Peťo: s tou pätkou som až teraz pochopil čo sa pýtaš, to fakt neviem, najlepšie zájsť do Hermesu a pozrieť sa.

Inak mieridlá by mali byť lepšie tieto - http://www.botachtactical.com/trtfogunsi.html tieto ale nie sú pre subcompacta a neviem či sú pre XDM.
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Ku tym mieridlam: asi to budu oni lebo Milata v Novom Meste n Vahom ich predava ako original na XDM konkretne tie TG131X Springfield XD za 76 euro..
Apropo pani ake puzdra mate na XDM?Myslim na strelnicu nie na skryte nosenie.Konkretne na full size...
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Takže ku tej petke z HS SC na XDM zasobnik: pasuje :) sice nasilu,ale po jemnej uprave by bola akurat :D ,pravda Bers.....
Čo sa tyka XDM 4,5" v sobotu vyletela laufom cca 2000-ca gula bez zadržky :twisted: a teraz rychlo klop,klop na drevo :)
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

inspiring_dhawan

Príspevok od používateľa inspiring_dhawan »

zdravas, chcel by som sa zverit s vlastnou skusenostou.
Ako svoj prvy gun som uvazoval o XDM9 {v olive}, a tak pouceny mudrostami s fora, som hladal kde ho vyskusat. Poziciavaju ho na strelnic v Dubravke. Super - skusil som 2x, pretoze som medzi tym skusal aj ine a porovnaval. Prvy krat bez vyhrad {mozno raz ten zaver, co bol celkom urcite moj grip} ale druhy krat...
Strielam si serie po 5 ran, mal som za sebou asi 22 ran a vtom "cink", silne kovove cinknutie. Prestal som strielat pozeram nic nevidm, vsetko ok. Strileam dalej, ale nejak si neviem dat dohromady mieridla. To budu tie moje oci, vravim si, prebijem a bucham dalej. Funkcnost v pohode, len nak nevidim poriadne musku. Zeby vystraznik nabitia tak trcal {hore na zavere za hlavnou} ze nevidim na musku? Kukam pozornejsie a tuhla! Nejak nam tu medzi zadnymi mieridlami a hlavnou presne v strede trci zo zaveru Pin. Ten pin ktory vidite ked sa pozriete na zaver. Trcal asi 5-6mm. Tym mi liezol akurat do mieridiel. Vybijem, skontrolujem, RanaISt atd, a idem ukazat zavadu panovi na strelnici. Jeho reakcia: Jaj, to je v pohode, to sa stava XDmkam po par tisic vystreloch, len to zabuchajte spat zasobnikom a strielajte dalej." Hm, ok idem spet, trochu to zatukam, moc som si netrufal, dostrielam co mi zostalo s krabicky. Ziadny vpliv na funkciu samotnu to nemalo. Pri odchode davam debat z panom zo strelnice, vraj je to staly problem XD a XDM, ten pin za proste vybucha a vyleti, treba kupit novy ale nahradne diely nesu k mani, to vite neje to jak od glocka.
Urobil som lahky prieskum na nete v US, kedze som presne nevedel o aku suciastku sa jedna, nasiel som toho relativne dost. Zapametal som si prispevok jedneho amika, ked sa mu to stalo volal do zakaznickeho servisu, kde mu bez toho zeby ho nechali prehovorit rovno povedali ze mu poslu sadu novych pinov.
Nechcem sirit poplasne spravy, ale mna to odplasilo.
{prepacte gramatiku}
Napísať odpoveď

Návrat na "HS-Product - HS9, HS45, XDM9, XDM45 "