Návrh novely zák. č. 190/2003 #1

Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

priznam sa ze som trochu sklamany z preveden ale na viac cas asi nebolo.....
aspon nieco...
its a long way to NRA-level
EDIT: ako nevravim ze je to zle, jasne to povie o co ide
len skratka medzi kcero a pezot to vyzera tak ... nebombasticky :D mozno som bol len prilis nahypovany :D
Naposledy upravil/-a telra v 06 Okt 2010, 23:06, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5202
Registered for: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa lovec »

ale houby! je to dobre,strucne a jasne. pochopi kazdy (mal by).
Používateľov profilový obrázok
aceman
občasný prispievateľ
Príspevky: 16
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa aceman »

dobrá práca páni.
eloquent_cartwright

Príspevok od používateľa eloquent_cartwright »

paradny spot :!:
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 4 months

Príspevok od používateľa gewehr »

telra napísal:...its a long way to NRA-level...
hmm, ja dufam, ze raz niektori ludia pochopia, ze medzi SVK a USA je "par drobnych rozdielov"... aj v pohlade a pritupe obyvatelstva k urcitym veciam
Odkaz tohto spotu je jednoznacny, mal povedat, ze sa nieco deje a aku to ma podporu. To predpokladam splni. Nebudem radsej ani hovorit, kolko tisicov eur to cele stalo, kto pozna cenniky televizii za reklamu si to moze spocitat... a televiziou to nekonci, uvidime co prinesu buduce dni.
Používateľov profilový obrázok
2weird2die
častý prispievateľ
Príspevky: 741
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa 2weird2die »

Používateľov profilový obrázok
buchar
prispievateľ
Príspevky: 169
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa buchar »

chalani neblbnite ... v tak kratkom case dostat do vysielania cokolvek je maly zazrak ... pritom je to relativne slusny spot ...

reklama na peugeot sa pripravuje dva tyzdne, dalsi tyzden sa pripomienkuje, upravuje, schvaluje, minimalne dva dni vyroby na placi, dalsie dva tyzdne sa spracovava, dalsi tyzden sa pripomienkuje, upravuje, schvaluje ... pri takej reklame na k-cero su tie casy asi polovicne ...

reklama na k-cero moze stat tak 50.000€, na peugeot od 100.000€ ... to je len vyroba, este sa nebavime o reklamnom case ...

nas spot ma stal krabicku nabojov, za igelitku nafty a daniel asi bude musiet pozvat na kavu svoju ex-...
chalan (airsoftovy strelec) to spravil za styri hodiny od zadania, zmenu v logach v poslednom obraze spravil operativne ...
cenu za odvysielanie nech si kazdy vyrata sam, cennik ma ta3 na stranke ...
Používateľov profilový obrázok
2weird2die
častý prispievateľ
Príspevky: 741
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa 2weird2die »

buchar má v tomto pravdu, nemôžete čakať efektný bullet time ako z matrixu, keď cieľom je stručnosť a výstižnosť. To sa splniť podarilo a spoty sú v ostro sledovanom čase. keď som videl cenník a tarify, sánka mi padla...
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Vyborna robota, klobuk dole pani :wink:.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

ja som nehovoril ze je to zle, skor nechcem aby sa zaspalo na vavrinoch ze "A je to"....skratka..... ale co... ignore me... :P
Používateľov profilový obrázok
buchar
prispievateľ
Príspevky: 169
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa buchar »

ziadne ignore ... len vysvetlujem pomery v akych pracujeme ... o spani nemoze byt ani rec ... mimochodom co je to spanok? ... to asi bude nieco podobne ako ked som v robote a na pat minut zmurknem ...
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Marek Z »

je to jasne a strucne. dobra praca.
friendly_stonebraker

Príspevok od používateľa friendly_stonebraker »

Spot sem včera viděl a mám k němu jednu připomínku - nápis www.legistelum.sk by měl být zobrazený ve spodní části obrazovky až do konce spotu, protože ten čas kdy je teď je moc krátký a název webové stránky je pro diváky nesrozumitelný a špatně zapamatovatelný. Teď sice divák zaregistruje že se dělá petice, ale k těm dalším informacím na které odkazujete už se nedostane. Málokdo si nahrává reklamy, aby se na ně později mohl v klidu znovu podívat :wink: .

Jinak ale GoodJob! :thumbup:
friendly_chatelet

Príspevok od používateľa friendly_chatelet »

Je to velmi pekny spot, zrozumitelny a bez zbytocnej omacky, navyse v tak kratkom case priam nadludsky vykon! 8)
friendly_merkle

Príspevok od používateľa friendly_merkle »

Kto je v styku s reklamou a hlavne v TV, vie o čom to je. Nie sme ani COCA-COLA, ani mobilní operátori. A získať časy tiež nie je jednoduché. Mám skúsenosti s JOJ a tam by sme museli poriadne zatriasť mešcom a asi časy by boli problém. Veľmi dobré, stručné a výstižné. A ono ísť do nejakej bombastickej reklamy v našom prípade by bolo kontraproduktívne (aj keby sme na to hneď mali). To by hneď každý v nás videl rozmaznané, milionárske decká, ktorých chce niekto zobrať hračku. Inak pripomínam, že kto ešte tak neurobil, mal by si odtrhnúť od úst a poslať nejaké tie euráče na účet LT. Teraz nelobujem, ale bolo by to treba. Ja som už poslal. Je to o nás, aj keď nie všetci sme formálne členmi. U mňa to stojí na fotkách, nemôžem ich nájsť a na urobenie nových t.č. nemám čas. Ale prihláška je už vyplnená.
GOOD JOB, BOYS.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zákon o zbraniach"