Walther P22 - názory, skúsenosti?

Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

V prvom rade: Aké strelivo používaš?
V druhom rade: Vezmi pravítko alebo foťák a daj sem približnú predstavu o tom "veľmy veľkom rozptile"... :roll: :oops: :?
inspiring_sinoussi

Príspevok od používateľa inspiring_sinoussi »

Neviem ake strelivo pouzivas,ale najprv vymenit strelivo a skusit najst lepsie pre tvoju zbran.Potom vymenit hlaven z inej pistole pre skusku ci to nieje nahodou hlavnou.A ked to nepomoze tak nakoniec vymenit strelca.Skusit to dat inemu strelcovi na vyskusanie.Kazdemu nesadne Walther p-22 do ruky.Ale ked si ho chces ponechat tak potom je trochu zlozitejsie podstupit celkove ladenie.
Euronymus81
prispievateľ
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Euronymus81 »

no strelivo pouzivam jednotne na 90% blazer a je zaujimave ze pred 2 mesiacmi strielal kam "pozrel" a teraz to leti kristakrazom.Ako naboje aj strelec je v pohode si myslim a s tou druhou hlavnou oki vyskusam to neviem od koho ale dik za radu
Euronymus81
prispievateľ
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Euronymus81 »

nema niekto nahodou walthrika 22ku :) kosice presov :) ak by poprosil :)
inspiring_sinoussi

Príspevok od používateľa inspiring_sinoussi »

Predpokladam ze mas kratku verziu Walthra,ja by som ti mohol vymenit svoju hlaven za tu tvoju.Ale ty si az z Kosic.A to by sa malo urobit osobne.Si hodne od ruky.
Euronymus81
prispievateľ
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Euronymus81 »

dik dik daco uz po riesim lebo fakt neviem co sa s nim deje
Používateľov profilový obrázok
revino
prispievateľ
Príspevky: 264
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa revino »

chlapci. na zaciatok porieste slovensku gramatiku.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

...v takom prípade sa pozri do zrkadla a začni používať diakritiku... a prípadne aj veľké písmená na začiatku vety. :wink:
(Len tak medzi nami - medzi významom slov vyriešiť a poriešiť je rovnaký vzťah ako medzi vys.ať a pos.ať!) :lol:
Používateľov profilový obrázok
revino
prispievateľ
Príspevky: 264
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa revino »

nepouzivanie diakritiky a velkych pismen je rozsireny a pomerne tolerovany fenomen v pisomnej komunikacii na internete. ale chces snad naznacit, ze moje nepouzivanie diakritiky nejakym sposobom ospravedlnuje ich prznenie a komolenie spisovnej slovenciny?
co sa tyka slova "poriesit", tak slo o reakciu na prispevok nado mnou. :roll:
inspiring_sinoussi

Príspevok od používateľa inspiring_sinoussi »

Mily Revino pustil si sa do zbytocneho osocovania,tu sa nejednalo o diakritiku ale o pistol Walther a hlavne pomoc kolegovi.Pomoz mu vyriesit problem z nepresnou zbranou a nehraj sa zo slovickami.Tvoj prispevok je absolutne od veci.Prajem Ti prijemne prezitie Vianocnych sviatkou a Noveho roka.
Používateľov profilový obrázok
revino
prispievateľ
Príspevky: 264
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa revino »

mily Frantisek. verim, ze moj prispevok nie je od veci, nakolko sa tyka urovne gramatiky. v tomto pripade nejde o ziadne osocovanie. bolo by ale pekne, keby na tom niektori popracovali. v niektorych kruhoch sa clovek totiz hodnoti aj podla znalosti materinskeho jazyka (alebo jazyka krajiny, ktorej je obcanom). :wink:

(ak niekto trva na diakritike a velkych pismenach, tak mu rad vyjdem v ustrety.)
Používateľov profilový obrázok
satu
prispievateľ
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa satu »

Zdravim vsetkych foristov. Som sice pravidelny citatel fora ale toto je moj prvy prispevok. Dostal som pod stromcek pancierovu skrinku plnu streliva .22, po rodinnom prislusnikovi ktory postupne konci so strelbou. Zistil som vsak ze tri krabicky su .22Short. Co sa stane ak tym nakrmim svoho Walthra P22, pripadne malorazku ZKM 456. Nie som provokater, viem ze by som mal strelivo odovzdat, ale co poviem. Ten co mi to dal uz tiez nic kalibru .22 Short nema. Asi mu ostalo v tej skrinke este hadam z spredrevolucnych cias. Su tam krabicky .22 LR S&B s napismi Czechosloakia ale aj nove Blazery a vselico ine. Aj to stare strelivo .22LR mi vrta v hlave. Mozem to pouzit? Neostane projektil v hlavni?
inspiring_sinoussi

Príspevok od používateľa inspiring_sinoussi »

Nic sa nestane kludne mozes tie dve try krabicky vystrielat zo svojho Walthra.Keby si mel vystrielat 1000 -2000 nabojou to by bolo nieco ine,tam by sa dalo uz hovorit snat o tom ze by ti mohlo vyslahat nabojovu komoru.Ale pri tych par kusou co pises sa nic nestane.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Ani staré strelivo by nemal byť problém, "zväzarmovské" S&B z pušky kľudne, ak je waltrík už "zabehnutý", môžeš tiež, otázka je, či budú dosť silné na obtiahnutie a prebitie, v takom prípade maximálne budeš mať zádržky.
Používateľov profilový obrázok
satu
prispievateľ
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa satu »

Dakujem vam obom za odpovede. Walhrik je zabehnuty, rocnik 2002, povodny zasobnik uz nezachytava zaver v zadnej polohe. Mam dva nove, tie idu OK. Zerie akekolvek strelivo od Blazera cez S&B po Mini Mag. Skusim sa este v robote opytat ci niekto nema nieco co papa .22 Short, je tam par polovnikov a strelcov a potom uvidim. Inak, tiez som v podstate z Nitry, len som sa pred par rokmi odstahoval na blizku dedinu. Je tu pokoj a v robote som skor ako zo Zobora. Veseleho silvestra zelam.
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"