In line Evolution .50

eager_ptolemy

In line Evolution .50

Príspevok od používateľa eager_ptolemy »

..zdravim mladenci :D ...ma niekto z vas evolution?...ak ano dajte vediet ci sa na nej da nejak nastavit spust na makksie a kratsi chod....vdaka
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Mam Pursuit. Z tej tvojej som uz strielal tiez. Rozdiel v spusti podla mna nie je. Mne celkom vyhovuje, ale ak to chces upravovat, asi by bolo lepsie obratit sa na puskara. Ak si z BA, resp. zapadokraja, je tu sikovny clovek p. Matus. Myslim, ze by sa dal nahovorit na podobnu robotu. Prip. aj puskar z Municaku ma ruky, co ho posuvaju na okraj geniality. Ak si z mimo, napis, vzdy sa da pomoct a dohodnut.
eager_ptolemy

Príspevok od používateľa eager_ptolemy »

....nooo som zo Zvolena .... 8)
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Tak tam puskarov moc nepoznam :( , ale mozem sa ti spytat v ba a nejako sa dohodne, ze to posles... Resp. ak ta to serie moc, spravis si vylet :wink: Viem ti posunut kontakty na spominanych ludi, aby si sa mohol dohodnut, prip. im zavolam ja a dohodnem ti to.
eager_ptolemy

Príspevok od používateľa eager_ptolemy »

...fuuu...si vazim aky si ochotny....to sa len tak nevidi...vazne vdaka...ale aj uz daco vymyslim....a zas na tych par vystrelov do mesiaca to nejak nieje nevyhnutne.....a uz som sa vnej trocha aj sam rypal a asi sa podarilo, nasiel som tam srouby na spust a aj sa mi zda ze ide lepsie, len som este nebol na strelnici odskusat .
inspiring_poitras

Príspevok od používateľa inspiring_poitras »

Zdravím chem sa spýtať aký prach používate do pursuitu a v akom množstve a názor na streli ares
Napísať odpoveď

Návrat na "Perkusné zbrane"