zasekavanie plynovky

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
vigorous_diffie

zasekavanie plynovky

Príspevok od používateľa vigorous_diffie »

kupila som plynovku EKOL FIRAT 92COMPAKT,po vystrele zostane nabojnica zaseknuta v komore,pouzivam kvalitne UMAREX naboje.Viete niekto poradit co s tym:?Potrebujem totiz na vlastnu ochranu nieco spolahlive.Dakujem.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Dokonalo spoľahlivú plynovú pištol som ešte nevidel, medzi tie lepšie patrí Walther P22 a Walther P99, prípadne revolvery s bubienkom - tam sa nábojnice nemajú kde zachytiť. Prípadne skús ešte iné značky streliva do tej svojej.
inspiring_hellman

Príspevok od používateľa inspiring_hellman »

Nehodnotil by som kvalitu plynovky podla ceny ;-) ... najlepsie plynovky ktore som mal boli pistol Zoraki 914(60€) alebo revolver Ekol Viper(65€), nespominam si ze by sa pistol zasekla so striebornymi Umarexami (vyzera ze su najsilnejsie)...

Ak nechces kupovat kvalitnejsiu plynovku, skus smirglom prebrusit alebo skor prelestit komoru, aby nebrzdilo nabojku po vystrele...alebo vyskusaj, ci sa zasekava aj ked namontujes nadstavec na svetlice- ak by strielala potom by to znamenalo ze ma nabojka maly tlak...asi
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Hodnotím plynovku tiež podľa toho čo som mal...
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa romanon »

takisto sa pripajam za Zoraki je to to najlepsie co som zatial v ruke drzal a to uz mi nejakych peknych par plynoviek preslo rukami...Ekol je celkom slusna znacka takze taketo zasekavanie by som rozhodne netrpel a riesil to reklamaciou. A co sa tyka streliva umarex tak strieborne su fajn ale teraz noha edicia mosaznych sa mi zda este silnejsia..
Používateľov profilový obrázok
Childe89
občasný prispievateľ
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Childe89 »

Chod ju reklamovat ak mas moznost, a kup si radsej zoraki 914. Je mensia, lahsia a nikdy sa mi nezasekla ani nic podobne, nedavno som ju sice pokazil, ale bolo to mojou chybou :oops: ale bola to super zbran, rozmyslam ze si ju kupim znova. Alebo pouvazujem nad Zoraki 906 - novy model, polymerove telo, lahucka, akurat na nosenie (nieco na styl walthera P22)
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa romanon »

hm tak to je zas na vacsiu ruku ozaj krpate a zasobnik 6 nabojov ziadna slava a presne pre to polymerove telo som P22 nemal rad.
Používateľov profilový obrázok
Childe89
občasný prispievateľ
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Childe89 »

Jasne ze na hobby strielanie sa skor hodi poriadny kus zeleza, ale na nosenie u seba su vyhodou male rozmery a nizka hmotnost, lebo uz aj od 914 mam potrhane vrecka na niektorych bundach :-D Ta 906 je mi celkom sympaticka, ale tiez sa bojim kvality toho polymeru... lebo kvalita alá Glock to asi za tu cenu nebude... ale na druhej strane vsetky zbrane od Atak arms su dost kvalitka, tak mozno model 906 prekona Walthera p22 :) tych 6 ran v zasobniku je sice malo, ale na druhej strane sa to podpisalo na hrubke kedze je len jednoradovy zasobnik... je to tazke rozhodovanie no :D najradsej by som mal doma vsetky a bral si podla nalady 8)
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa romanon »

No tak si zaobstaraj puzdro a nenos to po vackoch :D V polovnictve na Banke maju ;) Pozeral som si na YT nejake videa o tej 906tke nevyzera to az tak zle, dost zaujimavy sposob vyberania zasobniku od spodu aj poistka zvlastna, mam pocit ze zbran je Single Action ale riesi sa to systemom polonatiahnuteho udernika cez ktory sa pretlaci prvy vystrel...videl som zatial len par videi aj to bez zapnuteho zvuku...Inak zaujimave tiez ze Atak Arms stale nema na svojej ofic stranke v produktoch tuto pistol .
Používateľov profilový obrázok
Childe89
občasný prispievateľ
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Childe89 »

Ano, je to uplne nova zbran, este ju nemaju ani na stranke. Pamatam ze rovnako to bolo aj s R1 od nich, tiez uz bol v obchodoch a na stranke este nic. To vyberanie zasobniku je celkom sikovne, lebo tlacitko zboku ako je to standard sa mi casto za opaskom stlacalo a zasobnik vyskakoval von, cize to tu nehrozi. Skoda ze je single action, ale na druhej strane aj double action treba obtahovat prvy krat, cize nevyhoda len pre ludi co nosia v komore naboj a udernik na nom polozeny, ale zvyknu si :-D v AFG ju uz maju za celkom prijemnu cenu, tak uvazujem ci si nespravim radost pod stromcek :-D
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"