RUGER LC9

Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Registered for: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa limo222 »

V Bratislave v TaT som ju v sobotu ochytaval, od vtedy nad nou rozmyslam....
Tiez by ma potesilo nejake info z prvej ruky :) ozaj puzdra na vnutorne nosenie by ste ake odporucili?
jesus667
občasný prispievateľ
Príspevky: 38
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa jesus667 »

NO pani mam ho doma od 13tej hodiny som sa snim hrajkal vo vrecku Very Happy padol my do ruky priam perfektne ked som tam dal tu kratsiu patku zasobnika! Predajca my nan povedal ze som trafil perfetkny Pistol a chlap co tam bol si objednal tiez LC9 . Je uzky a lahucky dobry aj na nosenie na boku aj vnutorne puzdro. to my pride az v Stredu.
Strelba: poviem to takto kope to viacej ako moja P95 ale je to uplne v pohode vystrelil som len 10 nabojov (prebijanych ine v aute neboli Very Happy) bez zavady. Mieridla su na A+ prehladne a pomerne som sa stym aj triafal na 15M 0,5L coca cola flasku 10 z 10 co som bol prekvapeny sam.
je tam iba 1 zasobnik (skoda) ale celkom dobre sa to nabijalo !
Pistol ide dost tazko ako ovladacie prvy musi sa trosku vybehat

Nemam este puzdro lebo to som objednal na ppk z dasty bolo nanic stredu ma byt nove uvidime vo stvrtok inac ta zbran vobec nekope ako tu taraju !

SPOKOJNOST!!!!!
jesus667
občasný prispievateľ
Príspevky: 38
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa jesus667 »

Trochen slabsia povrchova uprava ! ale vystrielal som dalsich 50 nabojov a pohodicka. a stale mozem povedat ze lepsiu zbran na skryte nosenie som este nevidel v 9x19
jesus667
občasný prispievateľ
Príspevky: 38
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa jesus667 »

cafte NO moje LC9 ma zasebou cca 250 vystrelou zatial vsetko na 100% kyvna hlaven hrka.prebijane naboje mu nechutia ale ked tam davam SB ide na 110% presnost na tych 15-20m co som to skusal je lahôdkova na taky maly pistol. nosi sa to vyborne mam ho prisebe kazdy den 12 hodin (zvykli sme si na seba :D ) Celkovo moje dojmy po cca 3 mesiacoch su pozitivne!
Používateľov profilový obrázok
revino
prispievateľ
Príspevky: 264
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa revino »

chlape, po tebe je radost citat. ty pises este horsie, nez google translate. 8)
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Čo ťa to tak napadlo, po pol roku? :wink:
Používateľov profilový obrázok
revino
prispievateľ
Príspevky: 264
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa revino »

vies yarco, to mas tak. znudene som si brouzdal po WF a cital si prispevky. no a pisomny prejav tohto gentlemana ma chytil za srdce :)
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

:)
inspiring_nash

Príspevok od používateľa inspiring_nash »

niekto z BA a okolia, kto by mi ju pozical na chvilku osahat?
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Poprosil by som majitela /ov/ za prípadné poznatky z dlhodobejšieho nosenia,strielania.Kedže posledný príspevok k veci bol niekedy z mája tak myslím,že nejaké tie nedostatky sa už určite prejevili :wink:
Uvažujem o kúpe,ale zatial nie som velmi presvedčený.
inspiring_nash

Príspevok od používateľa inspiring_nash »

Ak by mal niekto zaujem vyskusat si moju LC9, napiste mi PMku a rad Vam ju poziciam na par ran.
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

A v akej lokalite by to mohlo byť?
inspiring_nash

Príspevok od používateľa inspiring_nash »

najcastejsie sa pohybujem v Bratislava, ale v pripade dohody aj regiony Kysuc a Turca.


ale chcel by som sa spytat, resp. poprosit o pomoc: potrebujem zohnat: http://shopruger.com/47499-LC9-Fire-Sig ... nfo/12937/

Ma niekto skusenosti s dovozom, s tym kolko to trva, kolko sa plati za shipping a pod. ?
dik
Používateľov profilový obrázok
2weird2die
častý prispievateľ
Príspevky: 741
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa 2weird2die »

http://www.twistedindustries.net/products/
http://www.rugertalk.com/forum/f9/ruger ... ries-1586/

Dobrá vec pre lacné strielanie a niektoré formy tréningu, pre tých, ktorý nosia LC9 + ľahký nárast kapacity zo 7+1 na 10+1. Zatiaľ len beta verzia. Časom určite pribudne verzia so závitom.
Používateľov profilový obrázok
TeErTe
častý prispievateľ
Príspevky: 510
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa TeErTe »

Rozmýšlal niekto nad výmenou spúšťového mechanizmu alebo ste to niekto už aj zrealizovali?
Má to celkom dlhú spúšť a na YouTube som videl video ako sa to celkom pekne skrátilo po výmene...


Ešte otázka, viete odporučiť nejaké fajnové púzdierko vnútorné opaskové? poprípade iné komfortné?
Napísať odpoveď

Návrat na "Smith & Wesson a Ruger"