taurus .22LR VS walther P 22 .22LR

peto543
prispievateľ
Príspevky: 221
Registered for: 16 years 10 months

taurus .22LR VS walther P 22 .22LR

Príspevok od používateľa peto543 »

hosi co vravite na tento taurus: http://www.deasarms.sk/index.php?akcia= ... kcia_id=79

W P22 : http://www.deasarms.sk/index.php?akcia= ... kcia_id=77

co je podla vas lepsia volba?? na nezavezne vyblbnutie na strelnici ziadna mierenka ani nic podobne. lubi sa mi ten walther ale vsetci vravia za sa casto zasekava preto zvazujem niaky revolver.... najradsej by som sigsauer mosqito ale cena je privysoka :(
inspiring_antonelli

Príspevok od používateľa inspiring_antonelli »

Ahoj Walther P22 funguje spoľahlivo zo strelivom Minimag CCI cena naboja 2,20sk.
Ten Taurus nemám vyskášaný.
Neviem za koľko máš možnosť kúpiť W P22.
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

mne P22 slape na CCI Blaser cena za 1 je 1,30Sk
peto543
prispievateľ
Príspevky: 221
Registered for: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa peto543 »

wintrej napísal:Ahoj Walther P22 funguje spoľahlivo zo strelivom Minimag CCI cena naboja 2,20sk.
Ten Taurus nemám vyskášaný.
Neviem za koľko máš možnosť kúpiť W P22.
henten co som dal link stoji 8000 v komisii , r.v. 2007 ....
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

caff
mno ja mam P22jku, zatial mozno vystrielanych 2000 nabojov a mal som snad tri zadrzky a aj to som neskor zistil, ze som mal zle odistene. ono totiz pri zaistenej zbrani ti udernik neudre na zapalnik a nedojde k inicializacii. tot vsjo. ale co viem, je to dost individualne a nemas 100percentnu istotu, ze kazda zbran je rovnaka. inak strielanie je to paradne a hlavne skoro zadarmo...
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

kua, teraz pozeram, ze som to poslal do zleho threadu, tak sorrac
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Registered for: 20 years 7 months

Príspevok od používateľa AKI »

ja mam P22 a cca 10 000. zbran ako nova, ale vratna pruzina uz bude slaba. Pri plnom zasobniku nezasunie zaver naboj to zacalo po cca 8000 vystreloch.
Blaser CCI super strelivo boli viekendy ked som odpalil 700-800 ran a ziadny problem
peto543
prispievateľ
Príspevky: 221
Registered for: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa peto543 »

diky vsetkym potesili ste ma s s tymi walthermi :wink:
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Registered for: 20 years 7 months

Príspevok od používateľa AKI »

pri vybere kratkej zbrane .22LR je to tazke. Dodnes nikto nevyrobil spolahlivu zbran na toto strelivo co ''zere'' vsetko. Ani walther ani sig a ani ruger a dalsie -- som nevidel aby nemal problem. a stale je to to iste zbran ma problem so zasobnikom (okraj na nabojnici). zaver neobtiahne, alebo nezasunie naboj do komory a pod. stale dokola. Je to kus od kusa. Jedna zbran funguje bez problemov a ina tej istej znacky problem za problemom. Na slabe .LR je najlepsi stary dobry recept-jednochucho pred strelbou lahko naolejovat naboje a fachci to jedna radost. Zo svojho walthera som raz vystrielal za sebou okolo 700 nabojov - no problem. Akurat troch ludi boleli od paskovania nabojov prsty.
Revolver som mal tiez - ale to nie je zabava. Revolver mam akosi zafixovany min. od cal .357.
peto543
prispievateľ
Príspevky: 221
Registered for: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa peto543 »

AKI presne aj ja by ovela radsej pistol..revolver beriem ako "z nudze cnost" t.j. ide to na 22lr a je to lacne....ale neni to urcite ono.... nechcem znet blbo ale ked sa hovori o tom olejovani nabojnic, to cely povrch nabojnice alebo iba spodok ci ako_? a ked potom take olejove nabojnice tlacis do zasobnika nemas cele ruky od oleja :shock:
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Registered for: 20 years 7 months

Príspevok od používateľa AKI »

na zaciatku som hojne striekal WD40 potom Konkorom komplet naboj. Vysypal som naboje z krabice a sprchoval som ich konkorom. To je nanic a cele ruky od oleja. Teraz to robim tak ze krabicu vysypem na zaolejovanu handru (jemne zaolejovanu) trocha pomiesam a je to. Naboje stacia len jemne olejove. A najlepsie su prostriedky na baze teflonu. WD 40 hori a carbonizuje a ked ho pouzijes naboje treba vystrielat, lebo za par dni to zalezie do naplne a naboje potom mozes vyhodit.
A ked budes kupovat zbran. V obchode ju rozober,alebo nechaj rozobrat. Zloz bez vratnes pruziny a skus ci sa niekde nezasekava. Cele je to na takejto zbrani aj tak trochu ''chemia''. Uz len pruziny maju vyrobnu toleranciu co sa sily na stlacenie tyka a ked sa to spocita na spatnu stranu tak to nefunguje. Vyrobca musi pocitat so strelbou s HV a zbran nadimenzovat a potom to nefunguje so slabym strelivom atd.
peto543
prispievateľ
Príspevky: 221
Registered for: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa peto543 »

inspiring_moser

Príspevok od používateľa inspiring_moser »

AKI - zobral som dalsiu znacku nabojov ( aquila ) na dnesne odskusanie, polovicu som nastriekal konkorom a policu nechal povodnu. Uvidim ten rozdiel. Zatial PMC Sidewinder HV - ked sa Sig po 50 ranach zaspinil, zacali zavady, tak tie som premastil teraz vsetky. Ked budu lietat dobre, kupim opat. Ako si vravel, osprchoval som ich konkorom, ale potom som si precital tvoj handrovy prispevok, skusim na buduce. :wink:
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 1 month

Príspevok od používateľa spherixis »

Zeby som sa pripojil do klubu 22ojkarov? :D ten walther sa mi pozdava.
inspiring_moser

Príspevok od používateľa inspiring_moser »

Aki - mozem potvrdit, namazane striela vsetko a bez zadrzky. :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"