Lov skodnej so vzduchovkou

inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

no vidíš :lol: :lol: :lol: tak máš o krtka na zahradě míň
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Ja mam zasa pod drevom na dvore kopu potkanov, len ich musim nejako vylakat von. A potom bude prestrelka. :twisted:
Používateľov profilový obrázok
MyroLM
občasný prispievateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa MyroLM »

Milox napísal:Ja mam zasa pod drevom na dvore kopu potkanov, len ich musim nejako vylakat von. A potom bude prestrelka. :twisted:
prestrelka? no to mas teda riadne vychcane potkany ked aj oni maju vzduchovky :lol:
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Mozno blba otazka, ale ako vylakam mysi alebo potkany? Neexistuje nejaka vabnicka :) ??? Pocujem ako pistia pod drevom u mna aj u suseda, len nechcu ist von.
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

skus nejaku zranicu napriklad vlaske orech alebo slaninu;)
friendly_lalande

Príspevok od používateľa friendly_lalande »

Tvoja neinformovanosť je žalostná, ale pochopiteľná. IŽ je ruská zbrojovka pri Baikalskom jazere v Rusku, ktorá existuje už mnoho rokov. Presne to neviem, to by som kecal. Viem, že vyrábali zbrane už za comancčov.

Sem tam je od nich vidieť nejakú vzduchovku,ale tej kvalite a tradícií zodpovedajú aj ceny. Pod 5000 sotva nejakú IŽu nájdeš. Ja mám tú pištol z komisionálu za 1000 Sk. Kúpil ju pred rokmi môj otec. Nie je to bohviečo ,ale chcme do nej v budúcnosti nasadiť novú strunu. Možno ju to vylepší. 8)
friendly_lalande

Príspevok od používateľa friendly_lalande »

K tým potkanom ti chcem poradiť. Potkanom musíš nachystať nejakú žranicu pred tú dieru alebo čo to je, odkiaľ vyliezajú. Malo by to byť niečo voňavé, najlepšie kus salámu.

Potom ti neostáva nič iné len sa dobre zakempiť do výhodnej palebnej vzdialenosti od tej diery a čakať. Zožeň si aj nejakú kvalitenjšiu muníciu. Aspoň obyčajné magnumy, nech už to stojí za to. Nerob pri tom čakaní príliš veľký hluk, nech si myslia že tam nikto nie je.

To by malo zabrať na potkany ale strieľať na myši v pohybe je podľa mňa so vzduchovkou prakticky nemožné. To by netrafil ani Gunny Hatcook.

A ešte niečo, ten salám daj do takej vzdialenosti od tej diery aby si mal čas presne zamieriť a vypáliť, keď ten potkan vylezie von, aby sa ti nestalo že krysa si rýchlo odtiahne salám do diery a ty ostaneš bez zásahu.

Prajem ti Good Hunt.
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

jj ale pri mahnumoch nechod moc daleko lebo ta presnost :D ale ani gulicka by nebola zla :wink:
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Dostane guliku do gebule a hotovo! Riadny kus olova. Tie ma zatial nesklamali.
Ak nieco skolim pochavalim sa potom. Dik za radu.
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

neviem ci sa ti to podari cez den lebo potkany vyliezaju iba v noci a vtedy prd uvidis...ja teraz strielam skreckov na zahrade...je ich neurekom hlavne vyliezaju na kukuricu a tam ich dobre vidno


ObrázokObrázok
Naposledy upravil/-a inspiring_mclaren v 21 Júl 2009, 14:15, upravené celkom 1 krát.
friendly_lalande

Príspevok od používateľa friendly_lalande »

skullman, máš vážne pekný kvér, teda ak to nie je len image odniekiaľ z netu.

Kde si takú vzduchovku zohnal? A čo to vlastne je za značku, z toho obrázku som nevedel vyčítať ani prd.

Vzduchovku s takým neobvyklým sfarbením som teda ešte v slovenských obchodoch nevidel. Pochvál sa.
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

dakujem za zaujem ale je to obycajna vzduchovka ruskej vyroby znacky bajkal MP- 512 ....pri kupe bola cisto cierna ale stacil jeden spray a airbrushova pistol......moja vyroba kamuflaze

ObrázokObrázok
inspiring_euclid

Príspevok od používateľa inspiring_euclid »

Tak ja som kúpil Gamo Combo Shadow 640 5,5 som s ňou plne spokojný na lov škodnej zvery ideálna ale kím som si na ňu zvykol bol to poriadny čas.
Keďže mala mať silu 220 m/s a samozrejme prevrtali hlaven tak mala len okolo 150 diabolky len plula tak som sa s nou pohral a dostal som celkom slusnych 315 m/s.
A prosim vás aké používate diabolky ja orig. GAMO sú dobré ale mal som jedni pred nimi tie nemali chybu len už sa nepredávajú.
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

Constantine napísal:Tak ja som kúpil Gamo Combo Shadow 640 5,5 som s ňou plne spokojný na lov škodnej zvery ideálna ale kím som si na ňu zvykol bol to poriadny čas.
Keďže mala mať silu 220 m/s a samozrejme prevrtali hlaven tak mala len okolo 150 diabolky len plula tak som sa s nou pohral a dostal som celkom slusnych 315 m/s.
A prosim vás aké používate diabolky ja orig. GAMO sú dobré ale mal som jedni pred nimi tie nemali chybu len už sa nepredávajú.
ako zistim aku ma vzduchovka silu alebo rychlost? ako si to zistil?
inspiring_euclid

Príspevok od používateľa inspiring_euclid »

Skullman:
Newiem či je to presne 600-vka nepamätám si xD ale pozeral som ju na nete
ked so isiel do BA tak som sa na nu v predajni opytal zaujala ma a tak som si z nej par krat vystrelil a vlastne predavač mi povedal silu. a kedze vtedy som este nemal ZP tak prevrtaly hlaven zo silikonom som dierku zalepil vymenil pružinu a teraz má také rany ako Maloražka.
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"