Lov skodnej so vzduchovkou

inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Len tak mimo temu spomeniem (ked uz sa tu debatuje o tom co vsetko ste strielali) ze ja som uz aj z kamaratom strielal cierne cele korenie :D . Normalne sme sa stym ostrelovali. Trosku to stipalo :P . Len jedno korenie ma trafilo rovno do oka a pekne to korenie stipalo :x Aspon bola sranda
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

no skus dat to korenie do Hw a uvidis ci to bude len trosku stipat :D ja som s tym prerstrelil kvetinac :lol:
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

ty máš HW?
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

HW??? To je co? :?:
Používateľov profilový obrázok
MyroLM
občasný prispievateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa MyroLM »

Milox napísal:HW??? To je co? :?:
Dobry HardWare :lol: 8)
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

aha, bo hw je všude označení weihrauchů :lol:
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

ne nemam HW ale strielal som z toho plastove gulicky ktore sa rozpadli uz po vyleteni z hlavne ja mam Cz 634
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

Milox napísal:Len tak mimo temu spomeniem (ked uz sa tu debatuje o tom co vsetko ste strielali) ze ja som uz aj z kamaratom strielal cierne cele korenie :D . Normalne sme sa stym ostrelovali. Trosku to stipalo :P . Len jedno korenie ma trafilo rovno do oka a pekne to korenie stipalo :x Aspon bola sranda
To co ste mali za vzduchovky? :?:
Používateľov profilový obrázok
MyroLM
občasný prispievateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa MyroLM »

btw, a na stretnuti vzduchovkarov ste neboli :-(
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Fogas11 napísal:
Milox napísal:Len tak mimo temu spomeniem (ked uz sa tu debatuje o tom co vsetko ste strielali) ze ja som uz aj z kamaratom strielal cierne cele korenie :D . Normalne sme sa stym ostrelovali. Trosku to stipalo :P . Len jedno korenie ma trafilo rovno do oka a pekne to korenie stipalo :x Aspon bola sranda
To co ste mali za vzduchovky? :?:
No ja som mal tu moju rusku specialitu a kamarat mal 630. To sme strielali na seba z dialky aby sme si nahodou neublizili.
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

:lol: rusku specialitu :D no este ze tak lebo s Dianou alebo Hw by som to moc neskusal :lol: :wink:
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

HA! Len ze to som mal vtedy este staru pruzinu! Teraz mam novu a to uz sa bojim proti niekomu namierit.

Precitaj si temu "vzduchovka zacala stabnut" a uvidis. :D
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

jj cital som to ze zle tesneni ale ked som to ja vcera premazal a do hlavne som vopchal cele korenie :D :D :D to bol ramus no nechci keby tam bola malorazka tak ju prehlusim :D no randal to je riadny
friendly_lalande

Príspevok od používateľa friendly_lalande »

ja napíšem tiež niečo od veci, raz som len tak behom intenzívneho streleckého tréningu strieľal na plechovky asi z 12 metrovej vzdialenosti s mojou vylepšenou IŽ 40, bol už súmrak a za terčami som na zemi zaregistroval nejaký pohyb.
pohyb som behom sekundy identifikoval ako potkana, neváhal som, priblížil som sa k nemu asi na 8 metrov, zamieril som a stlačil spúšť.

po úspešnom zásahu som prišiel k nemu bližšie a zistil som, že som poslal na večnosť krtka.

No čo už, aspoň som niečo odpravil.... :D
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

:lol: IŽ to je tiez nieco ruske ze?
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"