Stoji mi naozaj Vasa K100 za to?

Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Insitny všetko - puškár, psychológ, politológ, sociológ, konspirator...
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

... som si zmylil forum, ci co? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

gewehr - jeden taky polyhistor, tusim z topolcian, tu uz bol. az kym pre pretlak mudrosti neobdrzal banan. nick si uz moja hlava derava nepamata ale spominam si na zivu debatu o uzamykani hlavne rotaciou... :mrgreen:
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Konecne som sa donutil objednat nove tiahlo a spust pre moju sti gp5.
A som velmi milo prekvapeny. Namiesto jedneho tiahla a jednej spuste som balickom stal 2 tiahla a 3 spuste (rozne - jedna je myslim SA, druha standardna a tretia sportova). To vsetko za cenu, ktora ledva pokryje manipulaciu a postovne. Tak sa tesim a poskusam vsetky 3. :D
Vybavenie objednavky bolo zazracne rychle. Urobili maximum a este pridali... Co viac by si clovek mohol od zakaznickeho servisu zelat? Sak to ani v tv reklamach tak super nie je!
palec hore.
Používateľov profilový obrázok
regnak
prispievateľ
Príspevky: 137
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa regnak »

Po pár príspevkoch od témy sa skúsim vrátiť späť..... ;)
Hneď na začiatok poviem, že neviem či môžem ešte hodnotiť, nakoľko je to moja prvá zbraň a som úplný začiatočník, ale tak aspoň pár dojmov...
Dnes je 20. deň :D od vtedy čo som v GP, po teste na mini strelnici kúpil K100 na ráme mk12/1, pôvodne som bol odhodlaný pýtať si K100 mk7 vo verzii dynamic (p. Lihan mi však povedal, že už nie sú skladom, ale o hodinu po mne zrazu skladom bola ;)), no keď som chytil do ruky mk12/1 a strelil 5 rán, úplne som zabudol na mk7, držala sa mi ešte lepšie...
Od vtedy som strelil presne 498 rán, bez jedinej poruchy, či zádržky (iba jeden nevystrelený náboj ZVS, kde jamka v zápalke bola ale náboj nevystrelil)... a to som strelil skoro 400 kusov ZVS v B kvalite. Zbraň je presná, mne strieľa sem-tam trocha doľava a dole, ale to je spôsobené mojou mantáckosťou nakoľko keď si nedám pozor strhávam...
Teda zatiaľ nemám krivé slovo na K100...
Rovnaké skúsenosti má aj kamarát čo v ten istý deň kúpil K22 a P45 s 5“ hlavňou...
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

regnak napísal:p. Lihan mi však povedal, že už nie sú skladom, ale o hodinu po mne zrazu skladom bola ;)
Tu by som podotkol, ze sme ju mali dopredu rezervovanu, ale keby som vedel, za kolko ti dal tu na rame Mk12, tak ti ju v pohode prenechame :D
Používateľov profilový obrázok
regnak
prispievateľ
Príspevky: 137
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa regnak »

ja sa nesťažujem, som zatiaľ veľmi spokojný používateľ GP K100 :D
Používateľov profilový obrázok
Miro_LM
prispievateľ
Príspevky: 109
Registered for: 9 years 6 months

Príspevok od používateľa Miro_LM »

Kolko ste zatial vystrielali nabojov s touto zbranou? Myslim od vasej kupy, ci uz od nova alebo z ruky?! Jednoducho napiste od kedy do kedy a pocet kusov o ktorych realne viete (len vlastna skusenost) len tak pre zaujimavost.. Pripadne napiste co ste uz museli kvoli tomu opravit vymenit a podobne..


Od 23.9.14 (prve strielanie) do 24.10.14 vystrelenych
400 fabrickych SaB
400 prebijanych (Neidentyfikovatelne :( )
200 prebijanych (alsa pro)

Po kazdej strelbe cistenie zbrane, zatial ziadny problem okrem povolovania sa cielnika co som uz vyriesil lepidlom na zavity.. :)
vigorous_hodgkin

Príspevok od používateľa vigorous_hodgkin »

Miro_LM napísal:Kolko ste zatial vystrielali nabojov s touto zbranou? Myslim od vasej kupy, ci uz od nova alebo z ruky?! Jednoducho napiste od kedy do kedy a pocet kusov o ktorych realne viete (len vlastna skusenost) len tak pre zaujimavost.. Pripadne napiste co ste uz museli kvoli tomu opravit vymenit a podobne..


Od 23
.9.14 (prve strielanie) do 24.10.14 vystrelenych
400 fabrickych SaB
400 prebijanych (Neidentyfikovatelne :( )
200 prebijanych (alsa pro)

Po kazdej strelbe cistenie zbrane, zatial ziadny problem okrem povolovania sa cielnika co som uz vyriesil lepidlom na zavity.. :)

Ja mám na mojej K 100 nabúchane od Marca(kupená fungel nová) do decembra 200 nábojov.

50 ks SaB
50 ks SaB subsonic
100 ks ZVS
Zopár Aresov

Spokojnosť ani jedna zádržka. Zatiaľ žiadny problém.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Je to sice pekne ze ide spolahlivo po 200-1000ranach za rok :mrgreen: Tak skusim ja 25tis ran za 3roky asi s 10 zavadami,to do Xcaliburu pcham takmer vsetko dostupne.Nechcem nikoho zhadzovat,alebo sa vyvysovat ale buchnut par krabic je ako kupit auto, prejst do obchodu a chvalit ho ake je spolahlive :lol: Ale je pekne ze chvalite slovensky vyrobok to sa ceni.PS:musel som napisat :twisted:
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Hosi, ono je to ale reprezentativna vzorka uzivatelov. Vsimol som si, ze vacsina chalanov je rada ak buchne tych 1000 ran rocne. Strelcov co nabuchaju z tejto pistole viac(radovo 10k ) by som hladal na inych miestach(IPSC sutaze).
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

už ani tam :twisted:
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Fakt, ja stale vidim prevahu Kaciek hlavne v Prde.
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

K100? Skor XC.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Odhadom tak polovica tych co ale v Prd. maju X-cal, zacinala s nejakou verziou K-100. Takze skusenosti z minulosti tam nejake budu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"