Stoji mi naozaj Vasa K100 za to?

cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Sidce OT, ale hlasim ze vsetky 3 CZ-ty co haprovali su zase plne funkcne. Na jednej stacilo poladit zasobniky, na dalsej nastavit vymedzenia na spustovke a tretia (moja) dostala v Brode komplet nove spustovkove creva. (vraj som ju zodral :P )
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

gravírovú úpravu na mojej K100 mám- tá ale nemá "na funkci vliv". K spokojnosti používam aj iné značky.

Pre mňa sú zbrane v prvom rade pracovný a zábavný nástroj.
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

cubitko napísal:Sidce OT, ale hlasim ze vsetky 3 CZ-ty co haprovali su zase plne funkcne. Na jednej stacilo poladit zasobniky, na dalsej nastavit vymedzenia na spustovke a tretia (moja) dostala v Brode komplet nove spustovkove creva. (vraj som ju zodral :P )
... názov témy Vincente !!!
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

Igoca: Cubitko reagoval na moju poznámku. V Tekove a v Čachticiach haprovali ČZ-ty
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Jasan Péťo,
...tak založme tému: Ako nám haprovali čezety, alebo Stojí vám Vaša ... 8)
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

yarco napísal:Dumb guns I want: Grand Power K100

Aj negatívna reklama je reklama :wink:
Možno sa tam rozbehne diskusia a ukáže nám názory US užívateľov, prečo asi skončila tá spolupráca ohľadne GP6. Štvrtý príspevok už asi niečo z toho naznačuje...
Preco asi skoncila ta spolupraca Jarko? Nuz preto ze STI sa dostala do vylucneho vlastnictva zamestnancov, bola nasledne tak zo dva tri roky v krize (neschopnost dodavat tovar nacas na trh v USA aj v Europe) az nakoniec v STI padlo rozhodnutie totalne redukovat portfolio. Ak sledujete stranku STI viete ze STI uz dlho ponuka vylucne modely 1911 a 2011. Vratili sa ku "core businessu" a prestali ponukat sluzobaky (GP), westernove SAA (model Texican) a klony AR15.

K nalinkovanemu prispevku - ano Mk6 mali problem s vyliezajucimi kolikmi co je hriech asi tak sedem rokov stary a davno vyrieseny. Ad prasknute kladivo na GP6 - tie kladiva si vymyslelo STI, a do GP ich na montaz dodavalo STI. Ci boli vyrobene v US alebo niekde inde uz neviem ale neslo o produkt GP. To len na vysvetlenie.
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Registered for: 10 years 7 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

To kladivko ma teda prekvapilo, lebo je 2x take siroke ako na inych zbraniach. Dakujem za vysvetlenie :)
Skoda este toho nedovierania zaveru u niektorych kusov(moje, fuego, PifPaf ...). Momentalne vsak nevidim ekvivalent kladivkovej zbrane v cene +/- 450€ :)
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Mohol by niekto postnut fotku novsej hlavne ako 2012? Pokial tam tie ostre hrany stale su, neverim, zepri vysuseni dosucha sa po 20 vystreloch resp pri suseni s obtahovanim nestane, ze nedovrie zaver na pistoli s cca 2000vystrelenymi nabojmi-+500... Najma pri obtahovani "hlavou dole".
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa pif paf »

elfuego: všimol si si fotky v mojoj príspevku o dve strany späť?
Vzorka hlavne 2013 (P11).
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Hladam , kukam, ale nevidim (idem z ipadu). Tento link mi ale funguje, no tie hrany na foto nevidno. Su otocene k podlozke.
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa pif paf »

inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

ale ba ! :) Zaoblili to, ale nie dostatocne. treba to zaoblit min na 7mm od okraja, nie len rohy. kazdopadne, u mna boli hrany ostrejsie.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

preco minimalne sedem? stastne cislo? :roll:
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Podivaj sa, akou dlzkou to zadiera do prislusneho miesta v zavere. Oznac zaciatok, a potom zmeraj od konca hlavne.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3697
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Mesi »

lebo el_fuego je okrem ineho aj puskar/strojar/konstrukter :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"