.22 LR

Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa tompek »

blazer 22lr. 0,05 €.
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Tompek, napis kde atd... ja kupujem blazery sto ks po 4,70 eura deas arms na trnavke :P
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa tompek »

v Čadci moc obchodov nieje na výber, v jednom majú krabičku Blazerov 50ks za 3,5€, v druhom kde zvyknem kupovať takmer všetko, sú po 2,5€. Pri väčšom odbere je to na výslednej sume dobrá úspora.
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa skemro »

Pani viete my niekdo poradit kde kupit SK schönebek a to bud v zlatych krabickach po 50ks, alebo aj sypane v plechovke po 500ks?
Tiez neako zmizly z trhu najlacnejsie .22 a to Blaser od CCI, aj tie by sme vzali.
Podla zopar predajcou vraj ich odmieta dovozca doviezt, tak vraj budu az koncom roka,pripadne zaciatkom dalsieho.
Tak ma to trocha zaskocilo a beriem to zatial ako spravu JPP, ale ozaj, tieto naboje sa nam nepodarilo zohnat a to chalani behali po 3 predajcoch a ja som dnes 2 volal a nic.
:? :? :? Ak mate neake info ze kde su,kedy budu, alebo co sa deje dajte vediet. Pripadne aj SS.
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

S Blasermi môžem potvrdiť rovnakú skúsenosť. Minulý týždeň mi pán v predajni GDU v Košiciach hovoril, že budú najskôr až o 4 mesiace.
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa skemro »

vdaka miro,aj ked si ma nepotesil,tak asi na tej neoficialnej sprave asi nieco bude.
Niekto nam pekne zavaril :(
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Skemro, pre Teba to bude daleko, ale Blasery maju este na predajni v Secovciach. Cena 2,50 Eur/krabicka.
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

Skemro, tiež ma to nahnevalo, musel som kupovať mini magy od CCI za 7,6€ (100ks). No ako pozerám na ponuku GDU teraz, dajú sa kúpiť remingtony za 3,25€ (50ks), čo je aspoň o niečo lacnejšie

http://www.zbrane-ke.sk/index.php?cPath=347_408
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Blazery ale v poslednej dobe niesu čo byvali,s 500ks asi 20 ks pluvance,raz skoro gula v hlavni,a niekolko zlyhaviek uplne,rozbita zapalka po celom obvode a nič.Ale za cenu 2.32 za 50ks!Nekup to ze?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Tak zle spravy dorazili aj do Turca,včera uz blazery nemali a udajne min.do konca roka nebudu :shock: tak som musel kupit posledne minimagy 100ks za 6.77e.Dalej mali nejake gecá pistolove za 50ks-2,85e,mate snima skusenosti?
Používateľov profilový obrázok
satu
prispievateľ
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa satu »

V .22 LR som presiel na Aguilla HV strelivo. Ani v Nitre uz Blaser totiz par mesiacov nie je. Cenovo je to prijatelne. Som prave v GB, tak sa nemozem ist pozriet na krabicku. Je to okolo 0,06 EUR za kus, jesli se nemejlym. K22 ich papa s chutou.
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa Pena »

BALISTIK - Pištolové Geká sú za tie prachy celkom fajn. Používali sme ich na tréning. Sú celkom presné, len sú dosť silné. Poruchy nám nerobili. Dajú sa kúpiť +- 5 centov za kus.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ked ich skusim v mosquite dam vediet.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Tak naboje odskusane v sigu bez zavady, prijemny spatny raz,zapalky vcelku makke,nabojnica pevnejsia ako u blazerov.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Blazery som bral v Roznave po 2,50€ za krabicku. Je pravda, ze teraz je s nimi problem, no nastastie mam este dobru zasobu.
Bral som dnes .22LR sportove RWS R50, 500 ks za 120 €. Dodavatel firma Ansell.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje - kde a za koľko"