Ruger SR1911

inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Asi čo sa ti viac páči, Rugera tu zrejme nikto netestoval, takže ťažko hodnotiť či je lepší/horší ako Remington :)
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

Remingon je novinka rovnako ako Ruger, prvym R1 sa uvolnovali cielniky
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

O "originalnom" (v zmlysle ze ho robili ako prvy, nie ze by som hladal repliku m 1911 A1) Colte ste nerozmyslali niekto? Je tam, okrem vyssej ceny samozrejme, nieco ine na co treba hladiet?
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

cena nie je az zazracne vyssia, ja som mal zalusk na vyrocny colt, ponukali do u DAVE, mali ma dat do poradovniku, ale neviem, ci z toho nieco bude; u nich je v ponuke aj mnozstvo beznych coltovych modelov, len casto vypredanych, nemyslim, ze by boli kvalitativnejsie na tom ovela lepsie ako tieto low costy :-)
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

@dirty.harry: z toho by si aj strielal? :D mna 1911 zaujima ani nie moc na nosenie alebo kvoli nejakej inej praktickej hodnote ale skor kvoli jej historickej hodnote a vyzname pre zbranovu komunitu celosvetovo. Cize by ma celkom pekne hrialo pri srdci kebyze mam "originalny" colt - samozrejme taky ktory sa co najviac podoba na original, cize bez dakych super fancy bobrich chvostov, povrchovych uprav a predlzenych poistiek (ktore ruger ma)...ale uz sme OT. Ak mi nevyjde Colt, tak by som zobral Rugera, kedze je to aspon americka zbran... nevidel by som ze by inde boli dostupne 1911tky od S&W alebo Kimber nedajboze Springfield
Dufam ze ti to s tym vyjde s tym vyrocnym modelom este
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

dva zasobniky rocne :-)

no ale ved kimber u nas bezne kupis, len ta cena, s&w bol dostupny davnejsie u frana
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

viem ze v hermesi maju Kimberi - momentalne ale len 9 luger, k franovi som zatial chodil len do BA kupovat SB .357 sigy, asi by som nabuduce sa mal zastavit v Nitre a tam pokukat
Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Registered for: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa limo222 »

V TaT v Dubravke jedneho nerezoveho Rugera 1911 prave priviezli (a vraj dalsi im ma v blizkej dobe dojst,..), cena cca 750. Do pondelka je rezervovany.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

limo222: keď zmerám cestu, tak do ruky ho aspoň dajú?
Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Registered for: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa limo222 »

momentalne je v trezore a caka na kupcu, ale ako ich poznam, nebudu proti sa pochvalit :-)
p.s. trvalo takmer rok, kym prisiel
p.s.s. maju aj lc9, lcp a lcr ak by to niekoho zaujimalo :-)
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Ak chce niekto akukolvek zbran z USA , tak viem dat kontakt na chlapa co to dovezie za 1-2 mesiace
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

ad Ruger 1911 - zrejme sa na slovensko realizuje dovoz vacsieho poctu kusov. dnes mi v Dease avizovali ze budu mat v kratkom case ruger 1911 tiez v ponuke.
Martin.
prispievateľ
Príspevky: 188
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Martin. »

Takže je to tak, bwarmsu sa ich podarilo doviesť na Slovensko, cena priamo v Skalici je 742€

ps: jeden je už doma a je to krásavec 8)
Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Registered for: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa limo222 »

Vcera sme boli vyskusat v TaT-ke Rugera. Strelba prijemna (od 5m do 25m, naboje S&B FMJ 14,9g./230grs), ziadna zadrzka, presnost tak isto super. Ovladacie prvky isli hladko, rovnako aj spust, dojem zo spracovania dobry. Bez problemov fungovali aj zasobniky z mojho Kimbera. Z tu cenu (750 Eur) mozem odporucat.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Limo: požičiavajú ho alebo už máte k dispozícii vlastného v partii? :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Colt 1911 a jeho klony"