Ruger Mk.III kal. 22LR

Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa arminius »

Maťo2010 napísal:Z vyšie uvedeného mi nieje 100% jasné a preto sa pýtam: Je možné zakúpiť a napísať Ruger KMKIII678H alebo KMKIII678GC na ZP ,,A,,? Prosím napíšte len tí ktorí to máte overené v praxi. Či nie je problem v tom že tieto modely majú celkovú dĺžku viac ako 280 mm alebo v netradičnej poistke? Veľmi nad nimi uvažujem, len nerád by som mal problémy pri zápise zbrane. Ďakujem.
Pozerám , že ...
Bydlisko: Košice
Nemal som tu problém na "A"....
friendly_pasteur

Príspevok od používateľa friendly_pasteur »

Dik za info. Tak uz som rozhodnuty. Pytal som sa lebo jeden mudrlant v predajni mi tvrdil ze ju na ,,A,, neprihlasim a ospevoval inu .22 ktoru mal ako keby nahodou skladom.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3102
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa R »

daj predajňu, mám taký tušák :lol: :lol: :lol:
friendly_pasteur

Príspevok od používateľa friendly_pasteur »

Prepac nedam, nebolo by to fer. Ten clovek tam bol asi len ako chvilkova vypomoc alebo navsteva za pultom ... dovtedy som ho v zivote nevidel. A ten obchod je super, vzdy sa tesim na pokec a nakup tam.

Citam ze mas model Hunter zapisany na ,,A,, presne to som potreboval vediet ... tisko zavidim.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3102
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa R »

a netlačil ti náhodou športového moskyta ?
friendly_pasteur

Príspevok od používateľa friendly_pasteur »

nie ... K100 X-TRIM ... ktora je mimochodom velmi pekna. ako si spokojny s Rugerom Hunter, vyplati sa zainvestovat?
Naposledy upravil/-a friendly_pasteur v 26 Sep 2010, 23:39, upravené celkom 1 krát.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3102
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa R »

maximálne, žere všetko, striela presne, len by mohli pre nás kropičov vymyslieť nejaké bubnové zásobníky aspoň na 50 rán :)
friendly_pasteur

Príspevok od používateľa friendly_pasteur »

:D Kde si kupoval?
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3102
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa R »

BJ, na objednávku, obchodník ho bral zo skalice.
friendly_pasteur

Príspevok od používateľa friendly_pasteur »

Tam ho teraz nemaju a ani v dalsiej zasielke nepride, ale pride aspon KMKIII678GC tak ked inde nezozeniem ,,Hunter,, tak ho vezmem.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3102
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa R »

u huntra každopádne počítaj s tým že budeš musieť vymeniť plátok mieridiel, originál je na nič. a rozdiel medzi týmto a huntrom je iba v mieridlách a v tom že hunter má kretší lauf, pôvodne som huntra nechcel, iný nebol tak... ale teraz by som iný nebral :lol:
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

je v Ba dobra dusa, co by pozicala na par ran na strelnici svojho rugera, akykolvek typ? chcel by som MKIII678, zaujimavy je aj KMKIII45HCL s laserom, len ten ma uz trochu nafuknutu cenu..
robogti
prispievateľ
Príspevky: 282
Registered for: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa robogti »

Pre tých, ktorí sú taký šikovný ako ja :
http://www.youtube.com/watch?v=4fIYIWK0 ... re=related
asi najlepší návod na rozborku , čo som našiel. Len keď som dal dolu hlaveň, chvíľu mi trvalo, kým som ju napasoval znova tak, aby mi tam vošiel kolík. A zborka zďaleka nešla tak ľahko, ako na videu. Inak stačí 50x rozobrať a poskladať a potom sa to človek naučí :lol:
Martin.
prispievateľ
Príspevky: 188
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa Martin. »

Ja som rugra rozoberal a skladal podľa návodov na ich oficiálnej stránke.
http://www.ruger.com/products/markIIITarget/extras.html
Nechcem tu nikoho urážať, alebo tak nejak, ale teda mne sa to rozoberanie a skladanie nezdá nejak extra zložité a podľa ich návodov to musí zvládnuť aj totálne poleno aj bez znalosti angličtiny...
robogti
prispievateľ
Príspevky: 282
Registered for: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa robogti »

No nehovorím, že je to zložité jak kvantová fyzika. Rozobrať bolo ešte v pohode, ale keď som dával naspäť hlaveň na spúšťový mechanizmus, tak som maturoval, koľko to mám zasunúť. Ten kolík tam ide dosť natesno a ja zase nemám tie plochy tak vybehané, aby som ich tak presne z fleku dotlačil. Možno som poleno, ale tých pár obrázkov v manuáli mi nestačilo.
Napísať odpoveď

Návrat na "Smith & Wesson a Ruger"