Beretta Px4 Storm

Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

igoca napísal:S Bruni som sušieval, lebo chcel som PX4 ako prvú....Keby neboli značky na zbrani, prd by ste vedeli s čím strieľate a potom by ste boli prekvapení, ktorá Vám tak dobre sadne :roll: :roll: :roll:
Keď som začínal uvažovať o pištoli, tak o BE a prvú som si kúpil Gamo PT80 - je to BE Cougar a je pekná. Vzápätí nato som si zohnal u Fraňa plynovku PX4 a veľmo vytešený som zliepal chechtáky na ostrú. A potom som mal možnosť si zastrieľať z ostrých a to rozhodlo. Píšem len to čo som zažil, ako som sa rozhodol, svoje osobné pocity a môj pohľad na vec. :wink: Preto nechápem niektoré príspevky...... :roll: , ale tak to má asi byť :?:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa rob999 »

igoca napísal:Ale flame ste vyrobili pekný :wink: ozaj rob, koľko si mal pištolí, keď si odborník na beretty :roll:
to Igoca: Momentálne mám doma len 5 pištolí a z toho tiež jednu plynovú a síce WALTHER P22, ale nemôžem jej správanie predsa porovnávať s ostrou zbraňou :shock: a druhá vec je, že nemal som ani jednu BERETTU, ale myslím si že (ak je originál) je technoligicky inde ako firma ktorú tu tak vehementne obhajuješ aj v iných témach. Môj WALTHER je ešte k tomu originál WALTHER ale nie kópia BERETTY od BRUNI a toto je myslím podstatné.
Aj keď som nikdy nemal PORSCHE viem že jeho výroba a technológia je niekde inde ako u KIA (a to nikoho nechcem uraziť).
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

rob,ten tvoj Walther 22 nevyraba f.Walther.Je od umarexu.Precitaj si este raz papiere co boli k nemu :lol:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

to rob999: píšeš kraviny ! Nikde som neporovnal plynovku s ostrou zbraňou. Ostrú som mal v ruke s porovnával s K100. Píšem svoje skúsenosti a nie "všeobecné názory na " Porsche. Skús čitať príspevky. Vieš aký systém uzamykania má PX4 a K100? Koľko sa predalo PX4 oproti k100 ? K100 má naozaj unikátne rotačné uzamykanie. To by si mohol vedieť aj Ty. :wink: Je dobre ak vieš, že technológia výroby Porsche je niekde inde ako v Kia. V jednom filme povedal B.Polívka:
Já taky neviděl Vaši pí.u a vím že ji máte. :D Howgh :roll:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa rob999 »

Igor, ty vies kolko sa predalo PX4 a kolko K100? :shock:
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

maros15 napísal:rob,ten tvoj Walther 22 nevyraba f.Walther.Je od umarexu.Precitaj si este raz papiere co boli k nemu :lol:
Ak to náhodou nevieš, koncern Umarex kúpil zbrojársku firmu Walther - takže čo dnes ktorýkoľvek Walther, to vlastne Umarex :!: :D :D
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

:oops:
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

Nechapem tu cenu... na stranke beretty je uvedenych 550 dolarov a u nas sa v obchodoch predava za +900 eur. takto si asi kupim glocka
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Synku, ty asi nepoznáš špecifiká americkej a slovenskej cenotvorby, všakže?
:lol:
Inak, sorráč za to oslovenie, ale prišlo mi príhodné, hoci ktovie, možno si aj starší ako ja. Nechcem byť zbytočne OT, ale americké ceny sú výsledkom nesmiernej konkurencie, najväčšej na svete a celkom iných pravidiel.
:wink:
Ak sa chceš na základe cien na americkom trhu so zbraňami dostať aspoň k hrubej orientačnej cene u nás, tak v cenovej hladine, v ktorej sa obvykle predávajú krátke zbrane, prepočítavaj USD k EUR v kurze 1:1 a k tomu ešte prihoď tak od 40 do 70 percent navrch.
:twisted:
No a nakoniec, tá Px4 sa dá v týchto zemepisných šírkach určite splašiť aj za príjemnejšiu cenu. Možno nebude od veci poobzerať sa na českom trhu. Nejaký rok-dva dozadu ju tam mali za akciových 16 - 17 tisíc kaček. Inak, veľký Beretta shop je v Brne.
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

Vdaka, otče :D (mam 21 a este len idem na skusku)
to som si vsimol ze tie ceny su v USA nizsie, ale skor som si pomyslel (kvoli mojej degenaricii spolocenskymi vedami), ze to bude mat nieco spolocne s danami, resp kurzom USD voci Eur...
ostava poobzerat sa inde. paci sa mi na PX storm hlavne ze ma poistku zaroven ako "decocker"
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Heh, tak predsalen si mladší! Aj keď nijako dramaticky.
:D
Berča to má riešené trošku neohrabane narozdiel napr. od HK USP (hore - poistka, dolu - decocking). Jednu páčku slúžiacu ako decocker aj poistka má totiž aj HK USP. A tým ťa synu chcem naviesť na cestu pravej viery.
:lol:
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Lukee1811 napísal: paci sa mi na PX storm hlavne ze ma poistku zaroven ako "decocker"
Má to aj Beretta 92FS a Beretta 9000S typ F, pištoľ Bersa Thunder a ešte pár ďalších pištolí, ale inak keď chceš ísť do zbrane, ktorá kombinuje tieto bezpečnostné prvky, tak súhlasím s Jackom. Heckler Koch USP/USP compact (P8....) alebo Heckler Koch P30S/P30LS. U Beretty je problém, že celá tá poistka je naopak, napríklad u Beretty 92FS sa odisťuje potlačením páčky smerom nahor, čo je pomalé, zaisťuje sa smerom dolu a pri zaistení sa vždy aj vypustí kladivo. USP má páčku hore zaistenú, nižšie odistenú, ešte nižšie vypúšťanie kladiva. P30S má okrem klasickej poistky (hore páčka zaistená, dole odistená) aj osobitnú páčku vypúšťania kladiva vzadu pri kladive.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

... a ďalší misionár pravej viery prehovoril. :D
selag
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 18 years 5 months

Príspevok od používateľa selag »

Prodejna Beretty už není v Brně ale v Boskovicích.
Px4 zde:
http://www.beretta.cz/index.php?mod=esh ... rm&lang=cz
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

rozumiem teda tomu spravne? z vasho pohladu pravej viery :D je lepsie ak poistka v stadiu odistenia je dole? a preto je lepsi system na H&K P30 ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Beretta"