Strelnica Domaniža

inspiring_bhabha

Príspevok od používateľa inspiring_bhabha »

Parabelum:nejak tomu nechapem tak majitel je predseta krajskeho vyboru SSZ v Trencine a listy vlastnictva su na Slovensku republiku? skus to trochu rozviest
parabellum
prispievateľ
Príspevky: 141
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa parabellum »

Mna to tiez zaujimalo, resp. od jedneho znameho tam boli uvahy na prenajom. Tak som si to pozrel na katasterportaly a tam bolo Slovenska republika. Jeho manzelka mi tvrdila, ze oni su vlastnici. Hlbsie som sa o to uz nezaujimal. Mozno to maju iba v prenajme a pani to mala nejake popletene, alebo to nemaju este pravne dotiahnute.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

buď to má pani popletené, možno ju majú v prenájme alebo chystajú vydržanie... :idea:
parabellum
prispievateľ
Príspevky: 141
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa parabellum »

Zrejme si myslí, Strelecký klub Domaniža = MY :lol: Najväčšou tragédiou však je, že sa tam konajú Majstrovstvá SR v guľových disciplínach (ISSF) s účasťou pretekárov aj z ČR a 1 kolo extraligy. Ak na takejto strelnici má byť vrcholné športové podujatie Slovenskej republiky, tak je to pekná vizitka. Stačí si to porovnať s Plzňou.
Wildcat_Hendrix
prispievateľ
Príspevky: 357
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Wildcat_Hendrix »

trosku OT ale zajtra si tam idem strelit lezacku:)
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

Tak sa tu stretneme, lebo ja som tu už od piatku. Dcéra mi tu tiež strieľa.
Wildcat_Hendrix
prispievateľ
Príspevky: 357
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Wildcat_Hendrix »

Odbuchal som to v prvej smene a siel do roboty..vysledok hodny 15rocneho fagana..nevadi:)
parabellum
prispievateľ
Príspevky: 141
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa parabellum »

Inac, vzdy sa zasmejem, ked sa idem rano pred strelbou (hlavne cez vikendy) nahlasit priamo doma u prevadzkovatela strelnice. Uz minimalne 5 rokov tam maju nefunkcny zvoncek, ktory je rozbity a nie su schopni ho opravit, alebo nemaju cas. Stacilo by kupit bezdrotovy ako provizorium. To si neviem ani predstavit, ze by som ja doma u nas strpel takuto situaciu a trapas. A to im tam chodi vela ludi kazdu chvilu a bud treba buchat na dvere, alebo skusat sa dovolat na mobil (raz sa mi to aj takmer nepodarilo a to som uz stal pred ich dverami). Fakt zazitky a vynikajuci sposob, ako urobit "dobry dojem" na zakaznika, aby bol v obraze este skor, ako vkroci na strelnicu. A to sa potom cudujeme, ze preco strelnica je v takom stave, v akom sa nachadza, ked si ani zvoncek nevedia dat do poriadku.
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

A nestačilo by vystreliť pred domom? Potom by ti asi prišli otvoriť... :twisted:
parabellum
prispievateľ
Príspevky: 141
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa parabellum »

:lol: Dobry napad, ale minimalne s .50 BMG. To by vsetci vybehli von aj v pyzame :lol:
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Registered for: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

parabelum im su tam taky zakaznici ako Ty alebo ja skor na pritaž.... :(
A to nehovorim o takej zvratenosti ako je IPSC,to tam nechcu ani počut.Raz mi bolo vysvetlene prečo "že oni strielaju kade tade" Ono je to všetko dane trhom,ked si vezmeme hustotu strelnic v našom kraji ani sa neni čomu čudovat.Smer sever Domaniža :( a na juh alebo juhovychod tak asi Ludanice čo mam 100km :(Takže ubohy strelec čo striela kade :) si moc nenavybera...najhoršie na tom celom je,že pokusy o vybudovanie vlastnej strelnice v našom kraji zlyhavaju na Slovenskom fenomene pri ktorom na 1m štvorcovy pripada asi tisic urbarnikov alebo ich potomkov žijucich minimalne v Amerike.Ale to som hodne odbočil sorry za OT. :)
parabellum
prispievateľ
Príspevky: 141
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa parabellum »

Ale aspon je uz vymalovana pistolova strelnica a vymenena strecha na stavoch :lol:
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

Tento víkend tam boli M-SR v malorážnych zbraniach. Kiež by bolo takých strelníc na Slovensku viac ... :cry:
inspiring_edison

Príspevok od používateľa inspiring_edison »

Všetci pindáte na majiteľa, vy by ste sa ako starali o strelnicu keby platíte za prenájom pozemkob (nie pozemky nie sú jeho!) a už roky ho chcú vyhodiť zo sedla, domov chodia Liškovci o 17:00 každý deň (viem to lebo občas idem s pani aby mi otvorila strelnicu), kto by dal peniaze na obnovu takej plochy just keĎ tam chodia debili ktorý strielajú na 10 m pred seba na plechovky? Rozstrielané sú dokonca aj stoličky a lavice ktoré sa používajú na súťaže. Takisto čo by Ste chceli za vstupné 7 euro na 4 hod? Tak bežte k Fraňovi ktorý vás ošmýka....alebo do Blavy.....Čo sa týka správcu, správca je pani Špániková 0905 497 460. Čo sa týka sirény, trubi sa vždy, akurát ľudia čo tam žijú sú ***** a mne sa 2 krát stalo že mi mrzák ktorý tam sťahoval drevo vybehol z lesa rovno spoza terčov (a to tam bol plot ktorý preskočil!) Nadal mi či ho chcem zabiť..... Okrem domácich tam trénujú fízli, ostrelovači a súkromné sbs-ka Ravenu. Strieľa sa väčšinou do pol4 -4 poobede. Aj v sobotu sa dá dohodnúť. Takže toť stručné info, dúfam že pomohlo....Ja sám tam chodím často. Čo sa týka úrazov nič vážne sa tam doteraz nestalo, až na pár zbytočných volaní polície ktorú volali ľudia podobný tomu, ktorí sa chcel nechať zabiť :D
inspiring_bhabha

Príspevok od používateľa inspiring_bhabha »

n
Naposledy upravil/-a inspiring_bhabha v 20 Dec 2014, 17:09, upravené celkom 2 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"