Svietidlá, batérie

Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

:-) nie nie su, ale ked pridu funkcne, tak je dost pravdepodobne, ze budu fungovat.
Akurat sa ulamuju ovladacie prvky, sem tam prestane svietit a treba prespajkovat ...
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

samozrejme, ze to nie su originaly a preto sa pytam ci sa nerozpadnu po 10ch vystreloch. hlavne ten streamlight, u ktoreho je uvedene, ze je vylucne pre airsoft a nie je urceny na skutocne zbrane. moj plan je taky, ze ten fejkovy surefire by som dal na Glocka a fejkovy Streamlight na brokovu pumpu.

Rasto takze nemali by sa rozsypat v dosledku otrasov pri strelbe? (nie som ziaden vazny strelec, max 500 nabojov rocne) ...
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa matus69 »

mam najlacnejsiu lampu z DX, za cca 22 eur. Asi 100 ran som s nou dal, zatial svieti...
jediny problem je ovladanie, potrebovalo trocha tuningu lebo zvyklo sa v puzdre samo zasvietit...
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

sirdo: Kazda baterka sa skor ci neskor 'rozsype' (kontakt, studeny spoj, odide ledka, a pod.), a ked ju hodis na zbran tak pravdepodobnost zlyhania sa nasobne zvysuje. Rozdiel medzi originalom (surefire, streamlight, ...) a cinskou kopiou je ze ten original je zvycajne extremne testovany na zivotnost minimalne rok (bezna zaruka za morom) relativne intenzivneho pouzivania (co pri beznom/hobby uzivatelovi moze predstavovat aj desiatky rokov 'hobby' vyuzitia). Nikto nezaruci ze ta baterka bude fungovat aj po x rokoch, ale pokial od toho nebude raz zavisiet tvoj zivot a len chces svetlo ktore mozes bez obav obuchavat na treningu kludne chod aj do lacnej kopie. Ako napisal Rasto, ak po rozbaleni krabice funguje (= prezila cestu postou) tak je dobra sanca ze este nejaky cas fungovat bude, a aj ak odide po par ranach, aspon ti umozni odskusat/overit/nacvicit si jej ergonomiu (a casom ju nahradit originalom). Pokial by ale cenovy rozdiel nebol taky vyrazny, moje odporucanie by urcite bolo ist hned do originalu a nemrhat peniazmi na kopie. Je pravda ze surefire a streamlight maju v cene hodne velku zlozku 'brandingu' (platis dost za 'znacku'), plus samozrejme ta cena je niekedy vyssia aj kvoli armadnym zakazkam a pod., ale na druhej strane velka cast tej ceny je za spolahlivost. Su aj menej zname ('cinske') znacky ktorym z vlastnej skusenosti docela verim (Zebralight, Spark a Olight - z kazdej z nich mam par bateriek a celoviek), ale z nich napriklad dlhodobejsie pouzivanie na zbrani testuje len Olight a aj to len na vybranych modeloch (a myslim ze na rozdiel od surefire a streamlightu Olight nerobi na nich vsetky armadne testy - pady/prostredie/...).

Kazdopadne drzim palce pri vybere,

Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

tak na skusku zoberiem zatial toto: http://www.aliexpress.com/item/High-Qua ... eb201560_9
Používateľov profilový obrázok
wronski
prispievateľ
Príspevky: 484
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa wronski »

Skusaj.Urcite by si ani so Streamlightom (original) nic nepokazil.600-700 vystrelov,zatial bez problemov.

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

ta upevnovacia skrutka drzi dobre? nema tendenciu sa uvolnovat pri noseni?...
Používateľov profilový obrázok
wronski
prispievateľ
Príspevky: 484
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa wronski »

Staci ju dotiahnut prstami a drzi.Ked uz si zbran beriem s tymto doplnkom,tak s taskou pre skryte nosenie.

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

tiez mam tu buzi-tasticku od Falca a planujem to tam nosit :mrgreen: ...
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Mate skusenost s touto baterkou na zbran ? Walther FLR 650 HP http://www.jkbrok.sk/Svetlo-takticke-s- ... FLR-650-HP
Viem, ze je to na vzduchovku, pripadne maloražku, mna hlavne zaujíma, ako to svieti.
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

dorazila cinska kopia Surefire X300 ULTRA. svieti to velmi dobre, ba az prilis. spracovanie je slusne, ale este som nebol na strelnici, aby som otestoval ci prezije nejaky ten vystrel. sklamanim je, ze nepasuje na moj G19gen4. problem je, ze ta zarazka na nom nezapadne do vyrezu v picatinny raily. ta zarazka je proste posunuta o pol zarezu dopredu. na G17 by zapasovalo v pohode. original svetlo na G19gen4 zapasuje lebo su tam vymenitelne zarazky na rozne dlzky railu, ale v cinskom baleni ma aj nahradna zarazka rovnake rozmery ako ta namontovana z vyroby. takze tento cinan skoncil na brokovnici kde sadol ako uliaty...

http://imgur.com/a/Jfevb
sojer78
občasný prispievateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 11 years 6 months

Príspevok od používateľa sojer78 »

Zdravim, rad by som sa opytal skusenejsich co hovoria na tuto kombinaciu: http://www.aliexpress.com/item/Red-Lase ... 1b98f06877

Plus vidim v tom ze baterka sa da dat dole a mozem trenovat pudovu strelbu iba s laserom. Popr. lepsia skladnost v puzdre.

Zaujimalo by ma, ci ma niekto s tymto produktom skusenost. Hocijaku.

Dakujem
inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

Osobnú skúsenosť nemám, ale vidím to práve ako mínus. Trénuj s tým, čo budeš nosiť.
Ak ešte nevieš čo chceš, tak to môže byť ok, aspoň zistíš, čo ti vyhovuje.
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Podobny laser som skusal, po par vystreloch uz bodka ukazovala uplne inde. Proste je to cinska hracka
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Ak chceš svetlo a laser nosiť na ochranu života a zdravia, rozhodne by som hľadal v inej kategórii než aliexpress za 25e.
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."