Otazka k ziskaniu zbrojaku typu A

friendly_easley

Otazka k ziskaniu zbrojaku typu A

Príspevok od používateľa friendly_easley »

...
Naposledy upravil/-a friendly_easley v 16 Jan 2012, 11:14, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

priestupok nie je prekazkou k ziskaniu zp. ze na teba zautocil a ty si podal trestne oznamenie mozes uviest do dovodov v ziadosti.
friendly_easley

Príspevok od používateľa friendly_easley »

ale mal som namysli ci mi takyto dovod prejde, alebo to jednoducho zamietnu. musim dodat ze v case priestupku som nafukal 0,6promile a utocnik okolo 1promile.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

to ti asi nikto negarantuje.
Používateľov profilový obrázok
lubor
prispievateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 14 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubor »

Ak to mas napisane v registri, tak si to cele precitaju a ak to tam nie je tak to nikoho nebude zaujimat.
Ak si bol napadnuty iba raz, tiez to nikoho nebude zaujimat ale ako dovod to moze pomoct.
friendly_easley

Príspevok od používateľa friendly_easley »

to nestaci ked som bol napadnuty len raz? to mam byt napadnuty viacero krat? myslel som si ze tym utokom sa ma zamedzit a nie dat mi zp.A az ked ma napadnu az 3krat.
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

Zabudol si napísať mesto, to tiež veľa napovie..
friendly_easley

Príspevok od používateľa friendly_easley »

...
Naposledy upravil/-a friendly_easley v 16 Jan 2012, 11:15, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

Niekto na Teba strielal (aj ked plynovkou), Ty si sa branil abol si uznany vinny zo spachania priestupku ??? To je viac akk cudne.... Ako boli prenednane priestupky? Blokovo alebo v riadnom konani? Ak blokovo, tak pozor - uznal si vinu - v ziadnom pripadw by som to ako dovod na zp neuvadzal, bez ohladu na skupinu. Ak v riadnom konani, tak co bolo presne uvedene v rozhodnuti? Kto priestupok prejednal?
friendly_easley

Príspevok od používateľa friendly_easley »

bolo to v riadnom konani a presne uvedene v rozhodnuti? Bol tam presny popis co sa ako stalo a vypovede vsetkych svedkov s ulozenim pokuty pre obe strany. Ako pre mna tak aj pre utocnika. A priestupok bol prejednavany vysetrovatelom, resp. policajnym organom
inspiring_bartik

Príspevok od používateľa inspiring_bartik »

Jednoducho podla mna Ačko nedostaneš.
friendly_easley

Príspevok od používateľa friendly_easley »

a mozes to aj zdvovodnit, ze preco?
inspiring_brown

Príspevok od používateľa inspiring_brown »

21 rokov a hned by si chcel zbran. Zrejme budes len dalsi frajer na sidlisku. Ak dostanes Acko tak dufam ze na teba nenarazim, resp. ty na mna.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2876
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa telra »

michal85:
1) V tenesse dostavaju brokovnice pod stromcek 16 rocny
2) stretol som par ludi ktory maju zbran od 21rokov, okrem ineho aj na stretavke LT + GP a boli uplne v pohode (mali teda uz tusim o 2-3 roky viac)
3) aky je rozdiel medzi tym co si napisal ty a tym co pisu media: "zbrane chcu len nevyzreti kovboji ktori si nieco kompenzuju...."
4) Ono to ze dostal poriadkovu pokutu mozno nevyzera najlepsie ale vieme ako funguju slovenske organy....ciarky,ciarky,ciarky. Takto mali ciarky rovno 2 miesto 1
5) mozno mas pravdu, mozno nie.....len by bolo fajn nerobit to co robia media nam.
inspiring_bartik

Príspevok od používateľa inspiring_bartik »

Hore píšeš ,že si ho udrel do hlavy, ked budeš mat zbran tak ho potom streliš do hlavy? ,alebo ako to budeš potom riešit?. Nato nepotrebuješ mat Ačko .
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"