Walther P99 alebo Glock 19?

Používateľov profilový obrázok
wronski
prispievateľ
Príspevky: 484
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa wronski »

lovec napísal:Tak som to poriesil nasledovne: existuje original od Walthra tzv. Derma-grip na pazbicku,ktory sa natiahne a horucim vzduchom zmrsti.Na obrazku vyzeral sympaticky,ale v skutocnosti na omak dost odpudzujuci,aspon pre mna.Zobral som teda Hogue Hand/all s vedomim,ze to moze a nemusi pasovat.
So strednou velkostou vymenneho chrbata pasuje Hand/all ako uliaty.Natiahnut ho a usadit bolo otazkou cca. 3-4 minut.
Uvidim na strelnici,na uchop len tak nasucho je rozdiel oproti stavu bez navleku lepsi.
mozes sem hodit nejake foto toho gripu a kde sa da zohnat?mam Walther P99 compact a akurat mi z nemecka dorazila redukcia na klasicky 15 ranovy zasobnik a uvazujem nad nejakym gripom.dik
_________________
Walther P99 compact
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

foto najdes na http://www.getgrip.com/ a kupit sa da v BA napr. v Hermese (cca. 540,-Sk) alebo v Petrzalke u Erik-a (405,-Sk).
Hari
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Hari »

....uz ma ktosy predbehol......to som chcel tiez....na G17 nemam nic ladene ani spust ani mieridla a dam v pohode do 10 cm na 25 m....ale strelba na terc ma uz nebavy....bo trafi s tym qverom hoci kdo....negativum ziadne ...co ma robi a funguje....ale skusit si zastrielat z viac zbrani laka kazdeho....ja osobne nemam ziadnu zbran velmi dlho......uz len nieco .45 pohladat....
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

5 rokov si zmeskal :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"