PPK

Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

podla mojich informacii ma prist iba jedna nerezova a jedna ciernena + jednu ciernenu maju na predajni. Takze ten jediny nerez uz je zajednany :D
P.S. inak uporoznujem, ze podla skusenosti predovsetkym z USA je treba pri kupe tejto zbrane ratat s tym, ze bude mozna potrebovat slusne povedane doladenie. Aj ked ja osobne dufam, ze po velkej zvolavacke v roku 2009srpavili vo vyrobe potrebne zmeny aj v inych veciach. No uvidime, po osobnom vyskusani dam referencie.

http://bulletin.accurateshooter.com/200 ... s-pistols/
elegant_bohr

Príspevok od používateľa elegant_bohr »

a ako dlho si na nu cakal?
Co sa tyka toho mailu, pisal som ho preto lebo bolo 01:35h :D a prislo mi nelogicke vtedy telefonovat :D
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Ako dlho som cakal budem vediet az sa jej dockam, ale zajednaval som ju zaciatkom decembra :o)
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

uz si sa dockal?

tie PPK/E, co predava ZVS su co zac? aka je kvalita?
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

este cakam :D
v ZVSke mali svojho casu dve PPK cka
jedno bolo madarske PPK/E ktore uz bolo nosene (nie je to nova zbran, je osuchana po nejakom zamestnancovi vraj) a pytaju na moj vkus vela na to ze je to jazdenka
druhe bolo SaW PPK/S zial rok vyroby pred 2009 a teda stale este s vaznou vyrobnou vadou (SaW v USA ich stahoval naspak do fabriky a opravoval, tato samozrejme opravena nebola)
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Ako je vidieť v mojom podpise, ja som priam milovník PPK a zbieram ich najrôznejších podobách.
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

Mal som tri PPKcka, nakoniec som si nechal len to z roku 1936, s 90° poistkou z Zella Mehlis. Prijal by som este policajne, armadne alebo RZM, iba z fabriky Zella Mehlis. Na strelbu to nebolo pre mna, kusalo mi to ruku :(
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

zrejme prave preto ma posledna modifikacia od SaW mierne odlisnu rukovat a vacsi bobri chvost
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Cakal som na nu ako na dieta, rovnych 9 mesiacov. A nakoniec bola uz pol roka na Slovensku...
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

gewehr napísal:Cakal som na nu ako na dieta, rovnych 9 mesiacov. A nakoniec bola uz pol roka na Slovensku...
toz gratulujem. po 9 mesiacoch je spravne donoseny a hadam bude dobre sluzit. nezriedka vyronim slzicku za mojim PPK. mozno si nejake po case znovu zaobstaram ale tentokrat v 9BrC.
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Ja svoj Walther PPK zbožňujem pod oblek či smoking. Na len také diplomatické pochôdky, kde nepredpokladám potrebu NO či KN nenosím 9mm.
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

Podla mna na NO PPK bohate staci. Keby mi nekusalo ruku, nosim ho dodnes.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

PePeK dnes presiel drobnou reparaciou. Kedze to u S&W vyrabaju s minimalnymi toleranciami, po par desiatkach ranach sa to zaspinilo takym sposobom, ze nesiel rozobrat ani vytiahnut zasobnik. Chybala desatinka milimetra. CHytili to ruky pana Frana starsieho a po hodine dopasovavania je PePek ako vymeneny, vole stale minimalne ale na dorazoch zaveru a rachytu zasobnika ma kolko potrebuje. PResny ako svajciarke hodinky. Radost strielat. Maximalna spokojnost.

Presli mi rukami na strelnici desiatky roznych typov pistoli, ale PPK v 9bowning s rozsirenym bobrím chvostom od S&W mi sadla do ruky lepsie ako ktory kolvek ergoplastak. U mna je to bezpochyby na nosenie jednotka. Zbran s charakterom.
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

Gewehr, celkom si vzbudil moju zvedavost :) aj by som si strelil, ci by nekusalo :)
stotnik
občasný prispievateľ
Príspevky: 20
Registered for: 12 years

Príspevok od používateľa stotnik »

Ak sa PPK-čko správne drží, záver nehryzie. Problém je ale v tom, že všetci čo strieľali, alebo ešte strieľajú hlavne dynamické disciplíny pochopiteľne automaticky tlačia ruky čo najvyššie.
Aj ja som zbraňovo pozitívne diagnostikovaný a tak už som toho dosť nakúpil, čosi aj zasa predal. Tak som sa nechal ukecať na predvojnové PPK v 7,65. Aj keď ma predávajúci trocha napálil ( skryté poškodenie ) tak ma tá pištolka chytla, že som za pol roka kupoval druhú, s duralovým rámom. A keď sa niekde objaví PPK v 9 Br. alebo 22.lr kúpim časom určite aj tie. Nech je celá typová rada po kope.
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"