Kurzy Scutum

inspiring_mestorf

Príspevok od používateľa inspiring_mestorf »

Ak by bol zaujem da sa spachat aj kurz obrannej strelby pod zastitov tychto chlapcov http://www.scutum-gsa.eu/
Vychadza to podstatne lacnejsie, cena cca 30e za level + strelnica. Robia 3 levely v priebehu 2 az 3 dnoch. Da sa dohodnut na mieste ak ide o vychod ci uz Hudkovce, alebo Humenne. Minimalny pocet uchadzacov 4. Nieco sa predbezne chysta v juni, zalezi od zaujemcov.
Používateľov profilový obrázok
peter9898
prispievateľ
Príspevky: 364
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

neviem ci by som vzal vsetky leveli ale ja skor za humenne by som bol....dobra by bola aj informacia ci je potrebna vlastna zbran alebo nie
inspiring_mestorf

Príspevok od používateľa inspiring_mestorf »

Ja tiez som za humenne, lebo to mam blizsie, ale miesto nebi problem dohodnut zalezi od uchadzacov. Co sa tyka zbrane, v Hudkovciach na strelnici sa da zapozicat po pripade aj strelivo zakupit. Ako by to bolo inde, chalani tusim vedia tiez zapozicat, nejaku pistolku ale potrebuju to vediet vopred.
inspiring_noyce

Príspevok od používateľa inspiring_noyce »

Keď sa to bude dať upratať do jedného dňa, tak aj HE bude fajn.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

tento by som bral /len by som mal jednu podmienku-pokial by to bolo mozne- : v skupine max.5 ludi/

Výcvik pre záujemcov o zdokonaľovanie svojich osobných schopností obsahuje:

Pohyb so zbraňou, streľba po záťaži, streľba za využitia krytov, streľba pri zhoršených svetelných podmienka.
inspiring_mestorf

Príspevok od používateľa inspiring_mestorf »

Do jedneho dna to urcite nevtrepu, robi sa to tri dni iba koli cestovaniu to vedia nejako natrepat do dvoch, ale za den sa toho ani vela stihnut neda, to by nemalo zmysel.
4 az 5 su v skupine, ak by nas bolo viac vznikne tlacenica a nedostatok priestoru na manipulaciu tak to splnene bude.
Kto by mal zaujem tak PM a koncom juna zaciatkom jula to mozme spachat.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

na zdokonalovaci pridem urcite /PM poslana/
inspiring_noyce

Príspevok od používateľa inspiring_noyce »

tiež PM poslana. idem :)
inspiring_mestorf

Príspevok od používateľa inspiring_mestorf »

Ospravdlnujem sa za neuskutosnenie minuleho kurzu (Nahoda je blbec, doslo k stretu viac neocakavanych udalosti preco to nevyslo).
Ale davam do pozornosti kurz obrannej strelby, ktory je znova aktualny.
Islo by o ochranu strelbu ktoru maju uvedenu aj tuna: http://scutum-gsa.eu/index.htm (tak ako to bolo planovane a pisane vysie) len tato by bola take zhrnutie, od postoja, drzania zbranie, obtiahnutia, zamerania na ciel, pohyb so zbranou, nejaky parkur az po spustanie. Dlzka kurzu by bola 2 dni ( piatok-sobota alebo sobota nedela). Organizovat sa to bude niekedy v polovicke marca. Cena kurzu cca: 100e (3 levely s certifikatom) + strelnica + naboje (zhruba 100ks na level). Mesiac pred kurzom bude potrebne zlozit zalohu nejakych 20e na ucet (cislo bude neskor poskytnute). Miesto kurzu bude prisposobene vacsine. Pocet osob v kurze bude 4-5.
inspiring_mestorf

Príspevok od používateľa inspiring_mestorf »

Davam do pozornosti, termin kurzu 16, 17.3 Este dve miesta volne. Miesto konania Kosice, alebo Presov. Blizsie info PM.
Napísať odpoveď

Návrat na "Tréning"