Strelecký klub - 2% dane

wutang880
občasný prispievateľ
Príspevky: 39
Registered for: 12 years 1 month

Strelecký klub - 2% dane

Príspevok od používateľa wutang880 »

zdravim,
hladam nejaky strelecky klub (kvoli ZP E), ktoremu by som mohol darovat 2% dane -> ale samozrejme nie zadarmo :twisted: porobnosti cez PM

(najradsej BA a okolie)
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

strelecky klub si vyber taky, ktory ti za tvoje clenske aj nieco ponukne , v BA odporucam Colt Club

a 2% posli radsej zdruzeniu vlastnikov strelnych zbrani Legis Telum :)
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Wutang880 zjavne chce na 2% aj niečo zarobiť, takže tvoja rada mu asi nepomôže. Ale jeden nikdy nevie, možno ho inšpiruje. :wink:
wutang880
občasný prispievateľ
Príspevky: 39
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa wutang880 »

diky, ale colt club mi nevyhovuje kvoli otvaracim hodinam (mam cas skor cez vikendy), takze asi pojdem do klubu Fenix (Frano, NR) kedze je tusim najlacnejsi a tie 2% uvidime ...
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa niko »

Darujem 2 % z dane ale samozrejme nie zadarmo. :?: Tak toto uz je jaky biznis. Booze co je toto za doba. :roll:
wutang880
občasný prispievateľ
Príspevky: 39
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa wutang880 »

niko napísal:Darujem 2 % z dane ale samozrejme nie zadarmo. :?: Tak toto uz je jaky biznis. Booze co je toto za doba. :roll:
noo vies, ked uz chcem darovat tie 2% dane, tak za to chcem aj nejaku protihodnotu (ci uz ze nemusim platit clenske, alebo lacnejsi vstup na strelnicu, naboje a pod.)
cize je otazne ci je pre prijemcu lepsie nedostat nic (nie vsetci napr. vyuzivaju tu moznost niekomu dat tie 2%, poznam dost ludi co na to kasle a nechaju to statu co je podla mna horsie) , alebo dostat s tym ze mi za to nieco poskytne ... ale nechajme to tak, kazdy sa rozhoduje sam za seba
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

niko: absolútne nič nové, stačí si pustiť Šimka a Grossmana, legendárna hláška "nechci slevu zadarmo", tam bola v poviedke o exkurzii do zoo. :D Hold toto máme v náture...

wutang880: k tomu nápadu čo sa ti snažil vnuknúť Roman by som odporučil ešte tento článok: http://www.gunlex.cz/2011/04/17/a-co-z-toho-budu-mit/ je veľmi dobre aplikovateľný aj na slovenské združenie Legis Telum.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

wutang: ja sa nesmelo ozývam ako správca strelnice vo Vištuku. Môžem ti zistiť od predsedu podmienky poukázania 2%. Zistím, či pri našom klube funguje obč.združenie, lebo sa náš predseda venuje telesne postihnutým strelcom.
Ohľadne bartrového obchodu- 2% za vstupy na strelnicu sa vieme určite dohodnúť.
Kukni web v mojom podpise a prípadne sa ozvi
Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 905
Registered for: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa djuri »

wutang880 napísal: noo vies, ked uz chcem darovat tie 2% dane, tak za to chcem aj nejaku protihodnotu (ci uz ze nemusim platit clenske, alebo lacnejsi vstup na strelnicu, naboje a pod.)
cize je otazne ci je pre prijemcu lepsie nedostat nic (nie vsetci napr. vyuzivaju tu moznost niekomu dat tie 2%, poznam dost ludi co na to kasle a nechaju to statu co je podla mna horsie) , alebo dostat s tym ze mi za to nieco poskytne ... ale nechajme to tak, kazdy sa rozhoduje sam za seba
otazne je aj to, ci tie 2% z dane su taka suma, aby sa niekomu oplatilo tu protihodnotu poskytnut
imho ja som rad ked mozem rozhodnut kam idu moje peniaze..pokial ich radsej odovzdas do ruk statu, lebo ti nikto neponukol zalvu na vstup a naboje..hm tvoja vec
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelecké kluby"