Obušok - kalený alebo nekalený?

miro1
prispievateľ
Príspevky: 297
Dátum registrácie: 17 years

Príspevok od používateľa miro1 »

Kaleny obušok by mal mat vyrobne čislo vyrazene dole pri rukovati :) , nekaleny obušok by žiadne vyrobne čislo nemal mat
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

berserker napísal:Sa mi to len zda, alebo naozaj predava afg.sk vyrobky ESP?
Dakujem.
Ano su to teleskopy ESP. Kupoval som od nich cca v nov. 2008.
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Tak teraz neviem. :) Pilnik som skusal, a vyzera na kaleny, ale vyrobne cislo nema.
Nakoniec som sa ale rozhodol, ze aj keby bol nekaleny tak si novy nekupim. Bolo by to ine, keby som teleskop nemal a kupoval prvy, ale ked uz mam, tak si iba doobjednam poriadne puzdro a budem nosit. A ak sa nahodou pri pouzivani ohne, tak odhodim a kupim novy, kaleny. :D
friendly_golick

Príspevok od používateľa friendly_golick »

TIež odporúčam kalený. Ja mám 21 od ESP maximalná spokojenosť a mám aj uderový nadstavec (je to cca. +100sk) ale zato ta istota pri úchope stojí za to.
inspiring_herschel

Príspevok od používateľa inspiring_herschel »

chcem vas poziadat o radu, chcem si kupit teleskop cez net a v municaku sa mi pozdavaju teleskopy len neviem ci su od firmy ESP???aj ceny sa tam zdaju byt dobre.keby ste vedeli urcite dajte vediet
diki.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

ano, maju tam AJ ESP, mam odtial 21 ESP kalenu, kupovanu na zimu 2008.
kedze je municak eshop urobeny tak ako je, ze vsetko su to noname obusky, tak aby som sa vyhol chybe, ktora si myslim ze nastane pri kupe cez net, tak by som si to siel kupit radsej osobne.
inspiring_herschel

Príspevok od používateľa inspiring_herschel »

diki za radu
asi dam prednost radsej osobnemu odberu :)
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

miro1 napísal:Kaleny obušok by mal mat vyrobne čislo vyrazene dole pri rukovati :) , nekaleny obušok by žiadne vyrobne čislo nemal mat
Kalený ESP má vyrazené sériové číslo... na strednom dieli - pri roztiahnutom je to teda pred rukoväťou... a na štandardnej pätke rukoväti (s logom) má nad logom nápis HARDENED :twisted:
inspiring_herschel

Príspevok od používateľa inspiring_herschel »

Ahojte.
chcem sa vas spytat ci moze pri prehliadke policajt ak najde neplnoletej osobe teleskop zobrat alebo niakym sposobom odnat??? :roll: myslim tym ak doticna osoba ho mala skryto a nic s nim neurobila!
miro1
prispievateľ
Príspevky: 297
Dátum registrácie: 17 years

Príspevok od používateľa miro1 »

každa prehliadka musi mat nejaky dovod...pochybujem že by policajti len tak kontrolovali ludi...okrem nejakych zvlašnych podujati...

každa kontrola bude na zaklade niečoho...problemovy kamarati, alkohol, blbe reči a podobne. Nemusiš sa ani snažit...stači ked sa budu snažit kamarati...čiže treba s tym ratat...

inak ta nemaju prečo kontrolovat.....

samozrejme policajt ti to na zaklade dovodneho podozrenia bla bla može odnat....ale ako hovorim....ak maš čiste svedomie je to teoreticke....ak ho čiste nemaš, dufam že to bude aj prakticke ;)
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

preco je to teoreticke? na zaklade coho by ti mal danu vec odnat?
miro1
prispievateľ
Príspevky: 297
Dátum registrácie: 17 years

Príspevok od používateľa miro1 »

bolo to myslene asi takto: nerobi žiadny bordel => možnost prehliadky je len teoreticka

robi bordel => možnost prehliadky je velmi vysoka => musi ratat s tym že mu ho zoberu, bude predvedeny na policiu a pod... => dufam že sa tak stane...
elegant_hypatia

Príspevok od používateľa elegant_hypatia »

Chcem si kupit teleskop, 18 kaleny. Chcem sa ale opytat vas ktori uz nejaky mate, hrka vam pri chodzi? Je to velmi pocut? A nestava sa vam, ze sa po chvili nosenia zacne sam od seba vysuvat? Vdaka za odpovede.
peto543
prispievateľ
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa peto543 »

hej hrka aj sa vysuva :) a to ho nosim spickou hore :) takze sa vysuva proti smeru zemskej pritazlivosti zaujimave :)
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

je to sice neskutocna nahoda, ale aj mne hrka a vysuva sa a tiez ho nosim spickou hore.

ale ak chces investovat, kup ASP airweight, som ochotny sa stavit, ze ten sa nevysuva, mal som v ruke 16 a ta bola skvela, len trosku hrkala, ale zavrete to vobec nepripominalo teleskop a nevysuvala sa a isla zatvarat velmi pohodlne oproti ESP, ktorym treba niekedy pekne mlatit.
Napísať odpoveď

Návrat na "Sebaobrana"