Hämmerli Hunter Force 900 Combo

infallible_ptolemy

Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Príspevok od používateľa infallible_ptolemy »

čo na ňu hovoríte?pravdepodobne si ju idem kúpiť máte ju niekto?
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
MyroLM
občasný prispievateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa MyroLM »

Ja ju mám, čo by si chcel vedieť?
Používateľov profilový obrázok
cmy
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa cmy »

vyzera perfektne, aj ja uvazujem nad kupou,
vies mi napisat blizsie info?? cena, dostupnost, kaliber, ustova rychlost, skusenosti, atd...
dakujem.
Používateľov profilový obrázok
MyroLM
občasný prispievateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa MyroLM »

Myslim ze kupou nic nepokazis...

ja som ju objednaval z merkuria.net, do 2 dni som ju mal doma, cena bola 6500

je trosku tazsia ako Slavia, ale mne osobne to vyhovuje, je to len vec zvyku, optika je uplne skvela, da sa zaostrit od 10 m po 100m a viac, nastavitelna je vo zvislom aj vodorovnom smere.

ked som to namontoval tak ju bolo samozrejme treba nastrelit, chce to kus trpezlivosti, nie je to ziadna gulovnica aj ked tak vyzera, ja som nemal stastie na strelivo, takze nastrelovat na viac ako 30m budem az ked mi pridu diabolky JSB.

co sa tyka opracovania, nie je tam jedina chybycka, ma to 2 poistky, jedna sa aktivuje ked to natiahnes a bez jej slatenia nevratis natahovaciu paku spat co je skvele pokial nechces prist o prsty, druha je na zaistenie spuste po natiahnuti, je pred spustou a musis ju odistit aby ti vobec vystrelila. jednoduche ale ucinne.

spust je malinko tvrdsia ako na slavii, ale na moje prekvapenie prakticky vobec nema vplyv na strelbu, striela sa s tym velmi pekne, v ruke sedi dobre, treba si zvyknut pozerat cez optiku, ale vsetko sa da nastavit tak ako potrebujes.

co sa tyka vykonu, piest nie je perforovany, tlak drzi perfektne aj ked ju vystrelenu tlakujes cez hlaven spredu nikde nic neunika, z toho si asi vies predstavit jej silu. ustova rychlost po vystreleni cca 300 diaboliek je 264m/s, aj napriek tomu pri vystrele zbran drzi, nemyka sa, akurat trosku viac kope ako slavia. pojdem to este zmerat na poriadnom strelive, lebo diabolky umarex mi pripadaju v tej hlavni nejake "volne" cize moze nieco teoreticky unikat. mam kaliber 4,5.
Používateľov profilový obrázok
cmy
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa cmy »

dakujem za info... asi do toho pojdem :-)
elegant_meitner

Príspevok od používateľa elegant_meitner »

Ked sa chcete nieco viac dozvediet o tejto vzduchovke tak si precitajte toto:
http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t ... t=hammerli
Viac uz asi nikde nenajdete :D
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

ahoj hoší, taky o té vzduchně uvažuji... má pohledný vzhled, silná, přesná, od hochů z gunshopu vím i že je dobře opracovaná a že je to cína s názvem hammerli :lol: .Já si osobně myslím že ta vzduchna má ještě pořád docela kvalitu, tak bych si ji chtěl objednat.....!Jenže je tu menčí problém!!Jsem ze západních čech a sehnat ji můžu v německu(ale to se mi prodraží), v polsku a u vás na už zmiňované slovenské stránce....Proto se vás chci zeptat, jaké by bylo do západních čech ze slovenska přibližně poštovné a jestli by se mi to náhodou nevyplatilo koupit od kámoše v deutschlandu.....
Používateľov profilový obrázok
MyroLM
občasný prispievateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa MyroLM »

no podla mna to ma od ciny dost daleko, uz mam vystrelene cca 4000 diaboliek, drzi nastrel, ziadna porucha, optika je za tu cenu az prilis dobra.
elegant_mcnulty

Príspevok od používateľa elegant_mcnulty »

Ahoj hosi co poviete na strelivo znacky RWS 4.5mm???V pondelok mi ma prist vzduchovka Hammerli Hunter Force 900 Combo a nieviem ake strelivo by bolo najlepsie na zastrelenie tejto vzduchovky.Som zaciatonik tak prosim poradte DIK
Používateľov profilový obrázok
MyroLM
občasný prispievateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa MyroLM »

s RWS nemam skusenosti, ja som nastreloval JSB Exact-tami a na 50m sa vojdem do 3cm, mam aj nastrelovacie terce pre malokalibrovky, keby sa tu dali davat prilohy tak ti ich sem dam :-(
elegant_mcnulty

Príspevok od používateľa elegant_mcnulty »

A co na nu hovoriš???Je to uz trocha kvalitnejsia vzduchovka,alebo len dalsi činsky šmejd???
Používateľov profilový obrázok
MyroLM
občasný prispievateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa MyroLM »

ja som s nou maximalne spokojny, zhodou okolnosti som mal dnes moznost vyskusat fungl novu slaviu po cca 100 vystreloch a tu moju, neporovnatelne, slavia je ovela slabsia ale aj lahsia, to moje je 4 kilove hovado ale zas silne.

mal som to aj rozobrate, na cinu to urcite nevyzera, to by neboli suciastky tak opracovane a pouzite kvalitne materialy.
elegant_mcnulty

Príspevok od používateľa elegant_mcnulty »

Ako si ju kupoval osobne,alebo objednavka?
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

Hoší, i slavie se přesouvají do číny, a tuhle pušku vám šestavovali šikmooký na 100 procent......Firmu hamerli skoupil umarex, a od tý doby jdou i s waltherem do kytek.......Jen se podívejte že ta puška je dobrá kopie QB36....Přečtěte si gunshop.Jinak je poměrně jedno kdo to dělá, když si to firma zařídí, tak se dělá kvalitně, já mám třeba doma optiku Česká zbrojovka 3-9x40, a kde myslíte že je vyrobená...ANO v číně, a s tou optikou je to horší než se vzduchovkama, v číně se už dělá i Svarowsky a Leupold .....
Používateľov profilový obrázok
MyroLM
občasný prispievateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa MyroLM »

objednaval som to po nete.

inak mne je uplne jedno kde sa co vyraba, podstatne pre mna je ze je z kvalitnych materialov a ci ju vyrobil american, svajciar alebo cinan je mi ukradnute.

za chvilu sa bude aj tak robit vsetko v cine takze tak :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"