Sig P938 a P224

Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Registered for: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa limo222 »

To Guns
Kamarat ma IWB tuckable od Falco pre G26, sedi v tom pevne, az mi to je divne :-)
Ale posuniem mu info o Tvojich, vsak dobrych puzdier nie je nikdy dost :-)
Nech Ti dobre sluzi a robi len radost :-)
p.s. ako pise Elado, je to pekny parik :-)
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Dik :) SAS alebo Blackwood by vyzorovo vyzeral este lepsie (ako velke a male dvojca s X5kou :twisted: ale nakoniec zvitazilo prakticke hladisko. Nebola to lahka volba (povodne som mal odlozeny Equinox a bol som pren rozhodnuty, ale ked som nakoniec porovnaval vedla seba Equinox, SAS, a Rosewood, dal som prednost funkcnosti pred 'imidzom' :lol: Predsa len je to EDC zbran, a stainless zavery od Sigu maju prilis malo chromu, takze to vyhral Nitron.


Gunslinger
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Guns. a nevadia tie vysoke mieridla pri taseni???? Nezachytava sa ti to o puzdro a saty?????
Inac pekna zbran.
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

erebos: Zatial som si nevsimol, aj ked nahodil som ich len pred par dnami a 'natrenovane' ich zatial nemam (Glocka odlozim az ked sa so sigom 'zrastiem', a to bude chvilu trvat). Ale jednoznacne som chcel tu oranzovu/tritiovu muchu (tu istu mam aj na G-ckach alebo X5ke), a ta sa na Siga robi len #6 a #8 (toto je ta nizsia, a bola riadna pakaren sa po nu dostat).

Zadne mieridla maju len dva take jemne tritiove body (na rozdiel od tovarenskych ostrych bielych/netritiovych), vyrez je daleko vacsie vykrojene U-cko, a tvar je tiez dost odlisny (ten 'kolmy' predok je tak schvalne - kvoli nudzovemu obtahovaniu o opasok, podrazku, atd.)

Az s nimi budem mat 'par ran' odbuchanych, dam updejt :wink:


Gunslinger
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Hej poznam tie mieridla, len mi pripadaju vysoke. Bal by som sa zachytenie odevu, ale tesim sa na report po mesiaci uzivania...
Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Registered for: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa limo222 »

Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Neviete kde sa daju zohnat 7 ranove zasobniky do P938 za rozumnu cenu (Frana som skusal)?

50-60€ sa mi zda privela za 1ks a z US neposlu.
Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 905
Registered for: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa djuri »

ja som objednaval z US, v Europe som ich pod 50€ nevidel
Vlad.
občasný prispievateľ
Príspevky: 13
Registered for: 6 years 3 months

Príspevok od používateľa Vlad. »

Zdravim pani.
Najde sa prosim daky majitel P938, co by mi vedel poradit? Som cerstvym drzitelom tejto zbrane vo verzii Equinox a mam tam problem s poistkou. Nie konkretne s jej funkcnostou, ta je uplne v poriadku, ale s tym, ze na lavej strane je velmi pevne uchytena, vsetko ako ma byt pri novej zbrani, no na pravej strane je ta poistka akoby rozhegana, da sa s nou volne hybat na kazdu stranu o cca pol milimetra, aj ked zatrasem zbranou, tak je pocut jej hrkanie. Deje sa to v oboch jej polohach. Teraz neviem, ci to je normalne, alebo to mam dako riesit
Používateľov profilový obrázok
Richard
občasný prispievateľ
Príspevky: 4
Registered for: 5 years 5 months

Príspevok od používateľa Richard »

Ahojte,

keď vlákno vznikalo, p938 bola novinka a u nás skoro žiadne neboli, teraz ich už snáď pár kusov koluje a chcel by som poprosiť majiteľov aby sa podelili o svoje skúsenosti - googloval som poctivo na USA fórach a youtube, ale tie CZ/SVK rady beriem akosi viac. Uvažujem nad kúpou niečoho takéhoto:

https://www.sigsauer.com/store/p938-leg ... mpact.html
alebo
https://www.sigsauer.com/store/p938-sas ... mpact.html

Konkrétne by ma zaujímali skúsenosti so spoľahlivosťou a výdržou zbrane po pár tisícoch výstreloch. Tiež by som chcel vedieť aké sú dostupné bežné náhradné diely (pružinky) a či je dobré to objednať naraz rovno aj s tým alebo to nie je problém zohnať u nás. A na záver ešte otázka - niekde som čítal, že demontujú zo zbrane z USA tie tritium mieridlá a do EU posielajú tie bežné, je to tak? Vďaka všetkým za info. Vlastne ani nie som si istý, či tie legion zbrane sa dajú kúpiť v EU?

(Hľadám prvú EDC zbraň, nemám veľa skúseností, už som to držal a sedí to dobre so 7rd ale ako úplný amatér neviem posúdiť či sa mi z toho strieľa relatívne dobre alebo relatívne zle. Uvažujem nad kúpou z druhej ruky alebo objednania novej. Som rád za každú radu. )
Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Registered for: 10 years 8 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

Legion kupis v NR alebo v cechach, to nieje problem. Moze sa stat ze bude aktualne nedostupne ale cca 6 mesiacov a su pultom znova. 938 po par tisic vystreloch - to rovno zabudni, toto nieje zbran na par tisic vystrelov, nieze by to nezvladla ale jej urcenie je ine. ND by som extra neriesil, mam jeden kus uz niekolko rokov a nikdy som nic nepotreboval. Ak si to kupis u Frana, do 2 rokov co mas zaruku sa bud zavada prejavi alebo skratka nebude. Ked si ju kupis a strelis z nej 1000 ran daj vediet, horizont sa bude ratat v rokoch 8) Vela zdaru.
Používateľov profilový obrázok
Richard
občasný prispievateľ
Príspevky: 4
Registered for: 5 years 5 months

Príspevok od používateľa Richard »

Steyer vďaka za tip na nákup a radu, som rád že je to dostať. Pozriem sa na to za mesiac či dva keď sa k tomu dostanem, potom sem hodím nové info :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"